Išplėstinis SOLIDWORKS mokymo kursas: sudėtingų trimačių (3D) paviršių modeliavimas, kuriant sudėtingus gaminius

Angliškas kurso pavadinimas: SOLIDWORKS Surface Modelling

Trumpas kursų aprašymas: tai yra išplėstinis SOLIDWORKS Surface Modelling mokymo kursas, skirtas sudėtingų 3D paviršių modeliavimui, naudojant standartines SOLIDWORKS galimybes. Mokymu metu yra mokoma modeliuoti 3D paviršius, dirbti su importuota geometrija, analizuoti modelius bei taisyti geometrines klaidas.

Mokymų dėstymo planas yra sudarytas vadovaujantis SOLIDWORKS Surface Modelling mokymų vadovėlio pagrindu (anglų k.). Išklausius SOLIDWORKS Surface Modelling mokymo kursą dalyviui tampa aiški darbo su SOLIDWORKS filosofija ir rūpimus klausimus jis gali lengviau išsiaiškinti pats savarankiškai arba su mūsų dėstytojų pagalba. Po mokymų SOLIDWORKS Surface Modelling vadovėlis (JAV (anglų k.)) lieka mokymų dalyviui.

Registracija į mokymus: užpildykite šią formą, ir mes pranešime apie artimiausius mokymus.

Mokymų trukmė - 2 dienos/16 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. Supažindinimas su paviršiais ir jų tipais. Pagrindiniai paviršių modeliavimo terminai ir įrankiai. Kietakūnės (Solid body) geometrijos palyginimas su ”paviršine“ (Surface body). - 1 akad.val.

II. Paviršių modeliavimo pagrindai. Pagrindinių modeliavimo įrankių naudojimas geometrijos kūrimui (sukiniai (Revolve), iškeltinė geometrija (Extrude) ir pan.). Paviršių tarpusavio kontakto panaudojimas nupjovimui ir apkarpymui. - 2 akad.val.

III. Hibridinis modeliavimas naudojant abiejų rūšių geometriją – kietakūnę ir paviršius. Detalės paviršių kopijavimas ir naudojimas geometrijos problemų ištaisymui; pagalbinės geometrijos sudarymas naudojant paviršius. Paviršiaus išklotinės atvaizdavimas ir interpretavimas. - 2,5 akad.val.

IV. Darbas su importuotais modeliais. Geometrijos klaidų paieška ir taisymo metodai, detalės redagavimas. Importuoto kūno geometrijos atkūrimas naudojant įvairius įrankius ir metodus: paviršiaus kreivumo analizė, paviršiaus trūkių užpildymas. - 3 akad.val.

V. Paviršių tarpusavio suliejimo ir jungimo metodai. Paviršių susikirtimo kampų redagavimas ir modeliavimas. - 1 akad.val.

VI. Sudėtingų paviršių susikirtimų zonų redagavimas ir modeliavimas – paviršių naudojimas geometrijos karpymui (Trim), paviršių atvaizdavimas/ paslėpimas (Show/Hide bodies). Darbas kuriant laisvos formos geometriją (Freeform). Kreivalijiniškumo nustatymai ir kontrolė naudojant įvairius įrankius. - 2,5 akad.val.

VII. Išplėstinis paviršiaus modeliavimas. Nuotraukos naudojimas geometrijos atkūrimui. Paviršiaus sudarymas pagal 2D eskizą ir ertmių užpildymas. Kietakūnės geomterijos sudarymas. - 2 akad.val.

VIII. Modeliavimas naudojant pagrindinį gaminio modelį (Master model) – atskirų detalių geometrijos keitimas ir skaidymas į atskirus paviršius. Naujo modelio sudarymas remiantis pagrindiniu modeliu. Darbas su plastikinių detalių tarpusavio sujungimu – įvairių tvirtinimo komponentų sukūrimas (stoveliai/kiaurymės varžtams); sujungimo kabliuko (snap-fit) modeliavimas. - 2 akad.val.

Mokymui skirtas laikas yra teorijos ir praktinių pavyzdžių nagrinėjimas. Mokymai vyksta specialiai tam įrengtoje mokymų klasėje, adresas: UAB „IN RE“, Lukiškių g.3, VI aukštas, Vilniuje. Kiekvienas dalyvis mokosi prie PC, kuriame įdiegta naujausia programinės įrangos SOLIDWORKS versija.

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus, bus įgijęs sudėtingų detalių, naudojant trimačius paviršius, projektavimo bazines žinias, sugebės savarankiškai kurti detalių 3D modelius, išanalizuoti importuotą geometriją, rasti ir ištaisyti geometrijos klaidas.

UAB “IN RE” oficialus SOLIDWORKS mokymų centras Lietuvoje, kuris teikia plataus profilio kokybiškus SOLIDWORKS mokymus. Tik pas mus gausite mokymus pagal 35-ias skirtingas SOLIDWORKS mokymų programas pradedantiesiems ir pažengusiems. Tik pas mus rengiamus mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systemes. Tik pas mus Jums bus išduotas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro SOLIDWORKS Surface Modelling kurso baigimo sertifikatas.

Jeigu Jus domina šie mokymai, prašome: užpildyti forma, ir mes artimiausiu metu su Jumis susisieksime ir pateiksime išsamią informaciją.