Kaip įdiegti ir sukonfigūruoti Altium CoDesigner?

Altium CoDesigner Add-In diegimas SOLIDWORKS programai

Altium CoDesigner Add-In diegimas SOLIDWORKS programai

  1. Prieš diegiant Altium CoDesigner uždarykite SOLIDWORKS programą.
  2. Parsisiųskite ir įdiekite Altium CoDesigner sekdami diegimo vedlio nurodymus   Altium CoDesigner Install file
  3. Paleiskite SOLIDWORKS programą ir aktyvuokite Altium CoDesigner Add-In

Jeigu neatsiranda Altium CoDesigner meniu juosta, SOLIDWORKS TaskPane skiltyje paspauskite nustatymų krumpliaratį ir atsiradusiame meniu aktyvuokite Altium CoDesigner.

Prisijungimas prie serverio talpinančio Altium projektus

SOLIDWORKS bendradarbiavimui su Altium Designer naudoja serverį, talpinantį ir valdantį PCB projektus.

Altium CoDesigner leidžia prisijungti prie jūsų turimo Altium 365 debesijos serverio, arba prie įmonėje naudojamo vietinio serverio kuriame saugomi Altium projektai.

SOLIDWORKS Altium CoDesigner nustatymai

Sėkmingai prisijungus prie serverio, galima pakeisti Altium CoDesigner nustatymus, nurodančius kaip ir kokia informacija bus keičiamasi tarp programų.

  • Common folder for storing models that are coming from ECAD - Katalogas kuriame bus sukuriami visų elektronikos komponentų Part failai. Visi projektai naudos šią komponentų 3D modelių biblioteką, ir atidarinėjant bet kurio projekto plokštę, komponentų modelius įkels iš šio katalogo. Projekto PCB plokštės surinkimo failas kiekvienu atveju gali būti išsaugomas kitur, šiame kataloge saugomi tik komponentų 3D modeliai.
  • Build 3D geometry for copper - pasirinkimas leidžiantis valdyti ar vario sluoksniai bus sukurti kaip 3D modeliai, ar uždėta vario takelių tekstūra, be 3D geometrijos.
  • Build Vias - pasirinkimas leidžiantis valdyti kaip bus atvaizduojamos jungtys tarp sluoksnių.
  • Transfer board sketch holes that are bigger than <Size><Units> to ECAD as cutouts - parametras kurį viršijus kiaurymė tampa plokštės išpjova, o ne komponento jungtimi.

Bendras viso projekto žiniaraštis

Altium CoDesigner importuoja ne tik komponentų 3D modelius, bet ir visus jų meta duomenis. Tai leidžia SOLIDWORKS programoje gauti bendrą viso projekto 3D modelį ir žiniaraštį, apimantį PCB komponentus (rezistorius, mikrovaldiklius ir pan.) ir mechanines dalis (korpusą, varžtus, laidus, mygtukus ir pan.)