Bazinis programavimo mokymo kursas SOLIDWORKS PDM aplinkoje (API)

Angliškas kurso pavadinimas: API Fundamentals of SOLIDWORKS PDM

Trumpas kursų aprašymas: šis mokymų kursas yra skirtas programuotojams, kurie yra atsakingi už SOLIDWOKRS PDM sistemos integravimą bei automatizavimą. Kurso metu yra mokoma, kaip naudoti API (taikomųjų programų sąsają) SOLIDWORKS PDM sistemos automatizavimui ir pritaikymui individualioms užduotims. Šio kurso dėmesys skiriamas pagrindiniams principams, kurių reikia norint pradėti kurti programas, kurios sąveikauja su SOLIDWORKS PDM sistema.

Mokymų dėstymo planas yra sudarytas remiantis API Fundamentals of SOLIDWORKS PDM mokymų vadovėlio pagrindu (anglų k.). Išklausius šį mokymo kursą, dalyviui tampa aiški SOLIDWORKS PDM struktūra, bei API programavimo metodai leidžiantys lengviau konfigūruoti ir pritaikyti PDM sistemą individualiems įmonės poreikiams. Po mokymų API Fundamentals of SOLIDWORKS PDM vadovėlis (iš JAV (anglų k.)) lieka mokymų dalyviui.

Registracija į mokymus: užpildykite šią formą ir mes su Jumis susisieksime.

Mokymų trukmė - 2 dienos/16 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. Prisijungimas prie PDM failų saugyklos (Vault). .NET aplikacijos sukūrimas; saugyklos IEdm sąsaja; duomenų išvesties (Debug) galimybės; HRESULT duomenų apdorojimas. - 3,5 akad.val.

II. Failai, aplankai ir nuorodos. Failų, aplankų ir juos sudarančių objektų IEdm sąsajos ir jų programavimas. - 2 akad.val.

III. Vartotojai ir jų grupės. Grupių programavimas ir konfigūravimas; IEdm sąsaja. Vartotojų skirstymas į grupes. - 2 akad.val.

IV. Informacinių kortelių kintamieji, failų versijavimas ir leidimų revizijavimas. Automatizuotas kintamųjų gavimas ir naudojimas; failų versijavimo ir revizijavimo kintamųjų automatizavimas. - 2 akad.val.

V. Papildomų PDM programų (Add-in) naudojimas. Įskiepių instaliavimas, duomenų išvesties ir registravimo galimybės ir kt. - 3,5 akad.val.

VI. Automatizuotų užduočių sukūrimas PDM sistemoje naudojant API įskiepius. Užduočių atlikimo eilės (tvarkaraščio) sukūrimas ir vykdymas. - 3 akad.val.

Mokymui skirtas laikas yra teorijos ir praktinių pavyzdžių nagrinėjimas. Mokymai vyksta specialiai tam įrengtoje mokymų klasėje, adresas: UAB „IN RE“, Lukiškių g.3, VI aukštas, Vilniuje. Kiekvienas dalyvis mokosi prie PC, kuriame įdiegta naujausia programinės įrangos SOLIDWORKS versija.

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus, bus įgijęs: žinių apie SOLIDWOKRS PDM sistemos konfigūravimą ir automatizavimą naudojant API sąsają. Mokymų dalyvis galės savarankiškai, sistemingai ir tvarkingai vykdyti SOLIDWORKS PDM sistemos programavimą ir automatizavimą bei gebės pritaikyti PDM sistemą individualiems įmonės poreikiams.

UAB “IN RE” oficialus SOLIDWORKS mokymų centras Lietuvoje, kuris teikia plataus profilio kokybiškus SOLIDWORKS mokymus. Tik pas mus gausite mokymus pagal 35-ias skirtingas SOLIDWORKS mokymų programas pradedantiesiems ir pažengusiems. Tik pas mus rengiamus mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systemes. Tik pas mus Jums bus išduotas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro API Fundamentals of SOLIDWORKS PDM kurso baigimo sertifikatas.

Jeigu Jus domina šie mokymai, prašome: užpildyti šią formą, ir mes artimiausiu metu su Jumis susisieksime ir pateiksime visą informaciją.