Bazinis SOLIDWORKS PCB mokymo kursas: spausdintų plokščių projektavimas 2D ir 3D aplinkose

Angliškas kurso pavadinimas: SOLIDWORKS PCB Essentials

Trumpas kursų aprašymas: tai yra bazinis mokymo kursas, kuris yra skirtas išmokyti vartotoją projektuoti spausdintas plokštes (PCB) naudojantis SOLIDWORKS PCB powered by Altium programine įranga. Mokymų metu yra mokoma kurti spausdintinių plokščių schemas, pridėti komponentus ir priskirti tiekėjų sąsajas taip užtikrinant kuriamo dizaino vientisumą. Taip pat, kurso metu vartotojai yra susipažindinami su SOLIDWORKS CAD ir SOLIDWORKS PCB powered by Altium integracija, kuri leis projektuoti ir gaminti gaminį kokybiškiau, greičiau ir ekonomiškiau.

Mokymų dėstymo planas yra sudarytas remiantis SOLIDWORKS PCB powered by Altium mokymų vadovėlio pagrindu (anglų k.). Todėl išklausius šį SOLIDWORKS PCB powered by Altium mokymo kursą dalyviui tampa aiški darbo su SOLIDWORKS PCB powered by Altium eiga. Rūpimus klausimus, mokymų metu dalyviai galės lengviau išsiaiškinti savarankiškai arba su mūsų dėstytojų pagalba. Po mokymų SOLIDWORKS PCB powered by Altium vadovėlis (JAV (anglų k.)) lieka mokymų dalyviui.

Registracija į mokymus: užpildykite šią formą, ir mes pranešime apie artimiausius mokymus.

Mokymų trukmė - 4 dienos/32 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. SOLIDWORKS PCB vartotojo sąsaja ir pagrindiniai įrankiai. Pagalbinės programos ir prisijungimas prie jų. - 1 akad.val.

II. SOLIDWORKS PCB projektai – pagrindiniai dokumentų tipai ir projekto struktūra. Komponentų bibliotekų pridėjimas. - 2,5 akad.val.

III. PCB schemų šablonų kūrimas, redagavimas, formatavimas. - 1 akad.val.

IV. PCB schemų kūrimo įrankių ir nustatymų konfigūravimas. Laidynų ir jungčių optimizavimas. - 1,5 akad.val.

V. Komponentų pridėjimas į schemą. Darbas su bibliotekos ir kitų komponentų pridėjimu į projektą. - 1,5 akad.val.

VI. PCB plokštės jungčių modeliavimas. Laidų ir pajungimų išdėstymas plokštėje. Darbas su jungčių modeliavimu. - 1,5 akad.val.

VII. PCB projekto aprašymas. Papildomos informacijos (pakeitimai, gamybos metodai ir pan.) įterpimas į projektą. - 1 akad.val.

VIII. Projektavimo taisyklių nustatymas ir patikrinimas. Aptiktų dizaino klaidų pataisymas. - 1,5 akad.val.

IX. SOLDIWORKS PCB integracija su SOLIDWORKS CAD programa. Projekto dizaino apsikeitimo ir bendrinimo galimybės. PCB dizaino redagavimas SOLIDWORKS CAD aplinkoje. Projekto pakeitimų pranešimai PCB/CAD aplinkose. - 2,5 akad.val.

X. PCB sluoksnių peržiūros ir sluoksnių konfigūravimo nustatymai. Tvirtinimo kiaurymių suformavimas. Plokštės storio patikrinimas SOLIDWORKS CAD aplinkoje. - 2 akad.val.

XI. Plokštės kontūro nustatymai – įvairių formų PCB modeliavimas. Plokštės iškarpų suformavimas. PCB montavimo geometrijos patikrinimas ir apribojimas naudojant SOLIDWORKS CAD. - 2 akad.val.

XII. Koordinačių sistemos sukūrimas PCB projekte. Koordinačių pradžios taško nustatymas. Dekarto ir poliarinių koordinačių sistemų (tinklelių) sukūrimas. - 1,5 akad.val.

XIII. Plokštės redagavimas – schematikos atnaujinimas, komponentų išdėstymas. - 1 akad.val.

VIV. Komponentų tvirtinimo vietų (Footprint) pozicionavimas SOLIDWORKS PCB ir SOLIDWORKS CAD aplinkose. Projekto dizaino taisyklių sukūrimas ir projekto patikrinimas. Esamų taisyklių redagavimas. - 2 akad.val.

XV. Projekto dizaino taisyklių sukūrimas ir projekto patikrinimas. Esamų taisyklių redagavimas. - 1 akad.val.

XVI. Plokštės trasavimas. Trasavimo nustatymai ir metodai – trasavimas tarp sluoksnių (Vias). Automatizuoti trasavimo įrankiai. Vario takelių atvaizdavimas SOLIDWORKS CAD aplinkoje. - 2,5 akad.val.

XVII. Vario sluoksnio formos nustatymai ir redagavimas. - 1 akad.val.

XVIII. Projekto inspekcija – panašių objektų aptikimas ir jų bendras redagavimas. - 1 akad.val.

XIX. Projekto išvesties duomenų generavimas. Išvesties failų sukūrimas; gamybinių failų sukūrimas. - 1,5 akad.val.

XX. Komponentų simbolių kūrimas. - 1 akad.val.

XXI. Komponentų tvirtinimo vietų (Footprint) kūrimas. Pagalbinis įrankis skirtas Footprint kūrimui pagal IPC standartą. - 1,5 akad.val.

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus, bus įgijęs: žinių, kaip sėkmingai naudotis SOLIDWORKS PCB programine įranga, spausdintinių plokščių projektavime. Taip pat, galės savarankiškai modeliuoti elektronikos plokštes, generuoti gamybinius ir surinkimo brėžinius bei failus. Mokymų metu dalyviai išmoks, kaip integruoti PCB dizainą į bendrą projektą bendrinant PCB failus su kitais inžinieriais, ir redaguojant PCB failus SOLIDWORKS CAD aplinkoje.

UAB “IN RE” oficialus SOLIDWORKS mokymų centras Lietuvoje, kuris teikia plataus profilio kokybiškus SOLIDWORKS mokymus. Tik pas mus gausite mokymus pagal 35-ias skirtingas SOLIDWORKS mokymų programas pradedantiesiems ir pažengusiems. Tik pas mus rengiamus mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systemes. Tik pas mus Jums bus išduotas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro SOLIDWORKS PCB kurso baigimo sertifikatas.

Jeigu Jus domina SOLIDWORKS mokymai, prašome: užpildyti forma, ir mes artimiausiu metu su Jumis susisieksime ir pateiksime visą informaciją.