Išplėstinis SOLIDWORKS mokymo kursas: brėžinių kūrimas ir specifikacijos

Angliškas kurso pavadinimas: SOLIDWORKS Drawings

Trumpas kursų aprašymas: tai yra išplėstinis SOLIDWORKS mokymo kursas, skirtas išmokyti vartotoją, ruošti surinkimų ir pavienių detalių 2D brėžinius, sudaryti specifikacijas. Kursų metu dalyvis išmoks generuoti detalių brėžinius su automatizuoto trimačio projektavimo sistema SOLIDWORKS.

Mokymų dėstymo planas yra sudarytas vadovaujantis SOLIDWORKS Drawings mokymų vadovėlio pagrindu (anglų k.). Išklausius SOLIDWORKS Drawings mokymo kursą dalyviui tampa aiški darbo su SOLIDWORKS filosofija ir rūpimus klausimus jis gali lengviau išsiaiškinti pats savarankiškai arba su mūsų dėstytojų pagalba. Po mokymų SOLIDWORKS Drawings vadovėlis (iš JAV (anglų k.)) lieka mokymų dalyviui.

Registracija į mokymus: užpildykite šią formą ir mes su Jumis susisieksime.

Mokymų trukmė - 3 dienos/24 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. Pažintis su brėžinio braižymo aplinka. Pagrindiniai įrankiai, jų veikimas; detalės projekcijų įkėlimas ir išdėstymas, matmenų atidėjimas. - 2 akad.val.

II. Darbas su brėžinio lapo formato nustatymu – pagrindiniai nustatymai ir formatavimas, šablonų sukūrimas ir jų išsaugojimas. - 2,5 akad.val.

III. Brėžinio lapo konfigūravimas. Darbas su informacine lentele – kompanijos logotipo įkėlimas, informacinių lentelės laukų redagavimas. - 2 akad.val.

IV. Sukonfigūruoto brėžinio šablono išsaugojimas ir pritaikymas projektuose. - 2 akad.val.

V. Darbas su papildomomis brėžinių šablonų funkcijomis. Gaminio charakteristikų aprašo sukūrimas naudojantis papildomais įrankiais (Property Tab Builder). - 2 akad.val.

VI. Darbas su brėžinio projekcijomis – pjūviai, kirtiniai ir jų atvaizdavimas. Skirtingų gaminio konfigūracijų vaizdavimas brėžinyje. - 3 akad.val.

VII. Parametrinių modelio vaizdų kūrimas. - 2 akad.val.

VIII. Išplėstiniai matmenų ir modelio parametrų vaizdavimo įrankiai – matmenų tipai ir atidėjimo būdai, matmenų formatai ir konfigūravimas. Pastabų/ išnašų(Notes) atidėjimas ir redagavimas. - 2 akad.val.

IX. Modelio žiniaraščio (BOM) sukūrimas. Darbas kuriant ir vaizduojant žiniaraščio (specifikacijos) lenteles brėžinyje. - 2 akad.val.

X. Papildomos SOLIDWORKS lentelės brėžiniuose ir jų naudojimas. - 1,5 akad.val.

XI. Papildomi braižymo įrankiai skirti darbo automatizavimui: brėžinio kopijavimo įrankiai, automatinio darbo atlikimo įrankis SOLIDWORKS Task Scheduler. - 2 akad.val.

XII. Kompiuterio resursų valdymas ir nustatymai.- 1 akad.val.

Mokymui skirtas laikas yra teorijos ir praktinių pavyzdžių nagrinėjimas. Mokymai vyksta specialiai tam įrengtoje mokymų klasėje, adresas: UAB „IN RE“, Lukiškių g.3, VI aukštas, Vilniuje. Kiekvienas dalyvis mokosi prie PC, kuriame įdiegta naujausia programinės įrangos SOLIDWORKS versija.

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus, bus įgijęs: žinių apie SOLIDWORKS sistemos pritaikymą brėžinių generavimui. Kurso metu įgytos žinios leis greitai ir tvarkingai paruošti brėžinius ir specifikacijas, o darbą automatizuojančių įrankių naudojimo įgūdžiai, leis išvengti klaidų ir projektavimo darbus atlikti greičiau. Įgytos žinios gali būti taikomos įvairiose inžinerijos srityse.

UAB “IN RE” oficialus SOLIDWORKS mokymų centras Lietuvoje, kuris teikia plataus profilio kokybiškus SOLIDWORKS mokymus. Tik pas mus gausite mokymus pagal 35-ias skirtingas SOLIDWORKS mokymų programas pradedantiesiems ir pažengusiems. Tik pas mus rengiamus mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systemes. Tik pas mus Jums bus išduotas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro SOLIDWORKS Drawings kurso baigimo sertifikatas.

Jeigu Jus domina šie mokymai, prašome: užpildyti šią formą, ir mes artimiausiu metu su Jumis susisieksime ir pateiksime visą informaciją.