Išplėstinis SOLIDWORKS mokymo kursas: brėžinių kūrimas ir specifikacijos

Angliškas kurso pavadinimas: SOLIDWORKS Drawings

Trumpas kursų aprašymas: tai yra išplėstinis SOLIDWORKS mokymo kursas, skirtas išmokyti vartotoją, ruošti surinkimų ir pavienių detalių 2D brėžinius, sudaryti specifikacijas. Kursų metu dalyvis išmoks generuoti detalių brėžinius su automatizuoto trimačio projektavimo sistema SOLIDWORKS.

Mokymų planas: sudarytas remiantis SOLIDWORKS Drawings mokymų vadovėlio turinio pagrindu. Mokymų metu suteikiamos teorinės žinios, taip pat daug dėmesio skiriama praktiniams užsiėmimas, sprendžiami pavyzdžiai. 

Registracija į mokymus - užpildykite šią formą ir mes su Jumis susisieksime.

Reikalavimai dalyviui - reikalingos bazinės SOLIDWORKS žinios (SOLIDWORKS Essentials mokymo kursas) arba 3-6 mėn. darbo patirtis su programa SOLIDWORKS. 

Mokomoji literatūra - SOLIDWORKS Drawings (angl.k.) po mokymų lieka dalyviui.

Mokymų kalbos - lietuvių k. anglų k. ir rusų k.

Mokymų trukmė - 3 dienos/24 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. Pažintis su brėžinio braižymo aplinka. Pagrindiniai įrankiai, jų veikimas; detalės projekcijų įkėlimas ir išdėstymas, matmenų atidėjimas - 2 akad.val.

II. Darbas su brėžinio lapo formato nustatymu – pagrindiniai nustatymai ir formatavimas, šablonų sukūrimas ir jų išsaugojimas - 2,5 akad.val.

III. Brėžinio lapo konfigūravimas. Darbas su informacine lentele – kompanijos logotipo įkėlimas, informacinių lentelės laukų redagavimas - 2 akad.val.

IV. Sukonfigūruoto brėžinio šablono išsaugojimas ir pritaikymas projektuose - 2 akad.val.

V. Darbas su papildomomis brėžinių šablonų funkcijomis. Gaminio charakteristikų aprašo sukūrimas naudojantis papildomais įrankiais (Property Tab Builder) - 2 akad.val.

VI. Darbas su brėžinio projekcijomis – pjūviai, kirtiniai ir jų atvaizdavimas. Skirtingų gaminio konfigūracijų vaizdavimas brėžinyje - 3 akad.val.

VII. Parametrinių modelio vaizdų kūrimas - 2 akad.val.

VIII. Išplėstiniai matmenų ir modelio parametrų vaizdavimo įrankiai – matmenų tipai ir atidėjimo būdai, matmenų formatai ir konfigūravimas. Pastabų/ išnašų(Notes) atidėjimas ir redagavimas - 2 akad.val.

IX. Modelio žiniaraščio (BOM) sukūrimas. Darbas kuriant ir vaizduojant žiniaraščio (specifikacijos) lenteles brėžinyje - 2 akad.val.

X. Papildomos SOLIDWORKS lentelės brėžiniuose ir jų naudojimas - 1,5 akad.val.

XI. Papildomi braižymo įrankiai skirti darbo automatizavimui: brėžinio kopijavimo įrankiai, automatinio darbo atlikimo įrankis SOLIDWORKS Task Scheduler - 2 akad.val.

XII. Kompiuterio resursų valdymas ir nustatymai - 1 akad.val.

Įgytos žinios: apie SOLIDWORKS sistemos pritaikymą brėžinių generavimui. Dalyviui mokymų metu įgytos žinios leis greitai ir tvarkingai paruošti brėžinius ir specifikacijas, o darbą automatizuojančių įrankių naudojimo įgūdžiai, leis išvengti klaidų ir projektavimo darbus atlikti greičiau. 

Išduodamas pasiekimų sertifikatas - SOLIDWORKS Drawings course certificate.