CAMWorks nenutrūkstamo 4 ir 5 ašių paviršinio apdirbimo mokymo kursas: CNC 4 ir 5 ašių frezavimo programų ruošimas su CAMWorks CAM

Angliškas kurso pavadinimas: CAMWorks - 4 and 5 Axis Essentials

Trumpas kursų aprašymas: tai yra CAMWorks CAM 4 ir 5 ašių programavimo pagrindų mokymo kursas, skirtas detalių 4 ir 5 ašių apdirbimo programos parengimui, CNC frezavimo staklėms. Jis rekomenduojamas tiems, kas jau praėjo SOLIDWORKS CAM Standard, Professional mokymus, CAMWorks CAM 3 Axis Essentials mokymus.

Mokymų dėstymo planas yra sudarytas remiantis CAMWorks CAM 4 and 5 Axis Essentials mokymų medžiagos pagrindu (anglų k.). Išklausius šį CAMWorks CAM 4 and 5 Axis Essentials mokymo kursą, dalyviui tampa aiškūs darbo su CAMWorks CAM principai ir rūpimus klausimus jis gali lengviau išsiaiškinti pats savarankiškai arba su mūsų dėstytojų pagalba.

Registracija į mokymus: užpildykite šią formą ir mes su Jumis susisieksime.

Mokymų trukmė - 3 dienos/24 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. Įžanga į CAMWorks CAM 4/5 ašių programavimą - 2,5 akad. val.

II. 3+2 ašių programavimas, 3 ašių į 5 ašių apdirbimo konvertavimas, WRAPPED tipo apdirbami elemetai - 3 akad. val.

III. Paviršiniai elementai (Multi-Surface) 5-ių ašių apdirbime - 3 akad. val.

IV. 5-ių ašių apdirbimo operacijų parametrai - 2 akad. val.

V. 5-ių ašių apdirbimo operacijos - 4 akad. val.

VI. 5-ių ašių rupus/grupus apdirbimas - 4 akad. val.

VII. Darbas su SWARF tipo apdirbimo operacijomis - 3,5 akad. val.

VIII. 5-ių ašių gręžimas - 1 akad. val.

IX. 5-ių ašių post procesorių aptarimas - 1 akad. val.

Mokymų metu vyks teorijos dėstymas bei praktinių pavyzdžių nagrinėjimas. Mokymai vyksta specialiai tam įrengtoje mokymų klasėje Vilniuje arba Kaune. Kiekvienas dalyvis mokosi prie PC, kuriame įdiegta naujausia SOLIDWORKS ir CAMWorks programinės įrangos versija.

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus, bus įgijęs žinių apie CAMWorks CAM naudojimą ruošiant detalės 4 ir 5 ašių apdirbimo programą CNC frezavimo staklėms. Gebės savarankiškai sudaryti detalių apdirbimo programas, redaguoti įrankių judėjimo trajektorijas, bei modifikuoti skirtingų detalės zonų apdirbimą ir metodikas. 

UAB "IN RE" yra oficialus kompanijos Dassault Systèmes atstovas Lietuvoje. Todėl pas mus mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systèmes. Mokymams naudojama specialiai parengta CAMWorks mokomoji literatūra/vadovėliai ir dėstymo metodika. Jūs gausite CAMWorks mokymus iš kvalifikuoto ir sertifikuoto instruktoriaus su patirtimi ir praktika, kuris nuolatos gilinasi į klientų poreikius, padeda spręsti įvairias problemas, ir suteikia naujausiais žinias, kurios yra taikomos pramonėje, ar kitose srityse.

Baigus šiuos kursus, Jums bus išduotas SOLIDWORKS mokymo centro CAMWorks Essentials - 4 and 5 Axis kurso baigimo sertifikatas.

Jeigu Jus domina šie mokymai, prašome užpildyti šią formą, ir mes artimiausiu metu su Jumis susisieksime ir pateiksime visą informaciją.