1. IN RE UAB pagalbos centras
  2. Gamybos inžinerija (CAM)
  3. SWOOD CAM - gamybos paruošimas baldų pramonėje

Kaip paruošti WoodWOP / BIESSE / Maestro CNC apdirbimo programas SOLIDWORKS aplinkoje?

Naudojant specializuotus įrankius neišeinant iš SOLIDWORKS aplinkos galima paruošti CNC apdirbimo programas įvairioms medžio apdirbimo CNC staklėms.

SOLIDWORKS aktyviai naudojamas baldų projektavimo ir medžio apdirbimo pramonėje. 

Su SOLIDWORKS įmanoma suprojektuoti įvairiausio sudėtingumo ir rūšių gaminius, nuo paprasčiausių detalių iki komplikuotų mechanizmų. SOLIDWORKS taip pat yra labai populiarus ir tarp baldų gamintojų, kurie projektuoja ir gamina tiek standartinius, tiek nestandartinius baldus. Dažnai baldų gamyboje arba medienos apdirbime naudojamos šių firmų staklės: HOMAG su WOODWOP, SCM su MAESTRO, FELDER su WOODFLASH (TPA) ir t.t. Viena iš problemų, su kurią susiduria dauguma baldų/medienos pramonės SOLIDWORKS vartotojų, yra sąsaja tarp SOLIDWORKS 3D modelių ir apdirbimo programų sukūrimo išvardintoms CNC staklėms ir operatyvus jų valdymas. Šiai problemai spręsti naudojamas SOLIDWORKS įskiepis SWOOD CAM, kuris SOLIDWORKS aplinkoje pagal esamą 3D modelį generuoja apdirbimo programą išvardintoms staklėms, ir jas pergeneruoja pagal detalės modelio pokyčius arba pagal atitinkamą detalės konfigūraciją.

SWOOD CAM leidžia paruošti apdirbimo programas remdamasis bet kokia SOLIDWORKS geometrija:

  • 3D modeliai sukurti SOLIDWORKS aplinkoje;
  • 3D modeliai importuoti į SOLIDWORKS aplinka;
  • Naudojant specializuota baldų projektavimo programa SWOOD CAD SOLIDWORKS aplinkoje.

 

Su SWOOD CAM galima kurti apdirbimo programas, pritaikant staklių programavimo sąsają.

Pvz. HOMAG staklėms galima pasirinkti, kad kišenė frezavimui būtų užprogramuota pasitelkiant „WOODWOP Pocket Milling“ ciklą:

Atsidaro langas su HOMAG WOODWOP parametrais:

Suprogramuotą kišenė su SWOOD CAM, WOODWOP aplinkoje atrodys autentiškai:

SWOOD CAM apdirbimo programas tokiu pačiu būdu kuria ir staklėms su BSOLID, BIESSEWORKS, NC HOPS, IMAWOP, MAESTRO, TPA ir t.t.

 

Jei turite klausimų ar kyla neaiškumų, kreipkitės į mus.