Išplėstinis SOLIDWORKS Electrical mokymo kursas: PLC, pynės, I/O, projektavimo taisyklių nustatymai ir kt.

Angliškas kurso pavadinimas: SOLIDWORKS Electrical Advanced

Trumpas kursų aprašymas: šis kursas skirtas pažengusiems SOLIDWORKS Electrical vartotojams. Šio kurso metu yra mokoma kurti komponentų simbolius, atlikti scheminį brėžinį ir optimizuoti projekto laidyną. Kurso metu, taip pat yra mokomą, kurti ir redaguoti ataskaitas, projektuoti PLC valdiklius, nustatyti projektavimo taisykles ir kt.

Mokymų planas: sudarytas remiantis SOLIDWORKS Electrical Advanced mokymų vadovėlio turinio pagrindu. Mokymų metu suteikiamos teorinės žinios, taip pat daug dėmesio skiriama praktiniams užsiėmimas, sprendžiami pavyzdžiai. 

Registracija į mokymus - užpildykite šią formą ir mes su Jumis susisieksime.

Reikalavimai dalyviui - reikalingos bazinės SOLIDWORKS žinios (SOLIDWORKS Essentials mokymo kursas) arba 3-6 mėn. darbo patirtis su programa SOLIDWORKS. 

Mokomoji literatūra - SOLIDWORKS Electrical Advanced (angl.k.) po mokymų lieka dalyviui.

Mokymų kalbos - lietuvių k. anglų k. ir rusų k.

Mokymų trukmė - 1,5 dienos/12 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. Laidų pynių (Harness) projektavimas. Laidų pynės sukūrimas, detalus laidų išvedimas, kabelio trasavimas ir trasavimo nustatymai - 2 akad.val.

II. Sudėtingų terminalų ir posistemių (Black Box) projektavimas. Darbas su terminalų sudarymu ir numeravimu. Posistemių grandynų sudarymas ir naudojimas - 1 akad.val.

III. Darbas su komponentų bibliotekomis – bibliotekos sudarymas ir komponentų klasifikavimas, naujų grupių sudarymas - 2 akad.val.

IV. DXF/DWG failų importavimas. Importuotų failų konvertavimas ir konfigūravimas - 1 akad.val.

V. Įterptinių (gamintojų) komponentų naudojimas. Darbas su komponentų įkėlimu ir komponentų parametrų aprašo kūrimu - 1 akad.val.

VI. ERP sistemos integravimas su SOLIDWORKS Electrical. Proceso eiga, prisijungimas prie duomenų bazės ir duomenų keitimasis - 1 akad.val.

VII. Duomenų iškėlimas/įkėlimas iš/į Excel programą. Darbas su duomenų iškėlimo ir įkėlimo procesu, duomenų pakeitimas kitais - 1 akad.val.

VIII. Excel sistemos automatizavimas. Macros komandų sukūrimas, automatinis brėžinių generavimas, SQL duomenų bazės surišimas su Excel lentelėmis - 1 akad.val.

IX. Projekto raporto sugeneravimas – nustatymai, atvaizduojamos informacijos pasirinkimas - 2 akad.val.

Įgytos žinios: kaip sėkmingai išnaudoti SOLIDWORKS Electrical Advanced įrankius elektrotechniniame projektavime. Mokymų dalyvis sugėbės naudotis išplėstiniais SOLIDWORKS Electrical sistemos įrankiais, automatizuoti procesus, surišti juos su ERP sistemomis ir modeliuoti sudėtingas elektrotechnines sistemas.

Išduodamas pasiekimų sertifikatas - SOLIDWORKS Electrical – Advanced course certificate.