Išplėstinis SOLIDWORKS Electrical mokymo kursas: PLC, pynės, I/O, projektavimo taisyklių nustatymai ir kt.

Angliškas kurso pavadinimas: SOLIDWORKS Electrical Advanced

Trumpas kursų aprašymas: šis kursas skirtas pažengusiems SOLIDWORKS Electrical vartotojams. Šio kurso metu yra mokoma kurti komponentų simbolius, atlikti scheminį brėžinį ir optimizuoti projekto laidyną. Kurso metu, taip pat yra mokomą kurti ir redaguoti ataskaitas, projektuoti PLC valdiklius, nustatyti projektavimo taisykles ir kt.

Mokymų dėstymo planas yra sudarytas remiantis SOLIDWORKS Electrical Advanced mokymų vadovėlio pagrindu (anglų k.). Todėl išklausius šį SOLIDWORKS Electrical Advanced mokymo kursą dalyviui tampa aiški darbo su SOLIDWORKS filosofija ir rūpimus klausimus jis gali lengviau išsiaiškinti savarankiškai arba su mūsų dėstytojų pagalba. Po mokymų SOLIDWORKS Electrical Advanced vadovėlis (JAV (anglų k.)) lieka mokymų dalyviui.

Registracija į mokymus: užpildykite šią formą, ir mes pranešime apie artimiausius mokymus.

Mokymų trukmė - 3 dienos/24 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. Laidų pynių (Harness) projektavimas. Laidų pynės sukūrimas, detalus laidų išvedimas, kabelio trasavimas ir trasavimo nustatymai. - 2 akad.val.

II. Sudėtingų terminalų ir posistemių (Black Box) projektavimas. Darbas su terminalų sudarymu ir numeravimu. Posistemių grandynų sudarymas ir naudojimas. - 1 akad.val.

III. Darbas su komponentų bibliotekomis – bibliotekos sudarymas ir komponentų klasifikavimas, naujų grupių sudarymas. - 2 akad.val.

IV. DXF/DWG failų importavimas. Importuotų failų konvertavimas ir konfigūravimas. - 1 akad.val.

V. Įterptinių (gamintojų) komponentų naudojimas. Darbas su komponentų įkėlimu ir komponentų parametrų aprašo kūrimu. - 1 akad.val.

VI. ERP sistemos integravimas su SOLIDWORKS Electrical. Proceso eiga, prisijungimas prie duomenų bazės ir duomenų keitimasis. - 1 akad.val.

VII. Duomenų iškėlimas/įkėlimas iš/į Excel programą. Darbas su duomenų iškėlimo ir įkėlimo procesu, duomenų pakeitimas kitais. - 1 akad.val.

VIII. Excel sistemos automatizavimas. Macros komandų sukūrimas, automatinis brėžinių generavimas, SQL duomenų bazės surišimas su Excel lentelėmis. - 1 akad.val.

IX. Projekto raporto sugeneravimas – nustatymai, atvaizduojamos informacijos pasirinkimas. - 2 akad.val.

Mokymui skirtas laikas yra teorijos ir praktinių pavyzdžių nagrinėjimas. Mokymai vyksta specialiai tam įrengtoje mokymų klasėje, adresas: UAB „IN RE“, Lukiškių g.3, VI aukštas, Vilniuje. Kiekvienas dalyvis mokosi prie PC, kuriame įdiegta naujausia programinės įrangos SOLIDWORKS versija.

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus, bus įgijęs: žinių kaip sėkmingai išnaudoti SOLIDWORKS Electrical Advanced įrankius elektrotechniniame projektavime. Gėbės naudotis išplėstiniais SOLIDWORKS Electrical sistemos įrankiais, automatizuoti procesus, surišti juos su ERP sistemomis ir modeliuoti sudėtingas elektrotechnines sistemas.

UAB “IN RE” oficialus SOLIDWORKS mokymų centras Lietuvoje, kuris teikia plataus profilio kokybiškus SOLIDWORKS mokymus. Tik pas mus gausite mokymus pagal 35-ias skirtingas SOLIDWORKS mokymų programas pradedantiesiems ir pažengusiems. Tik pas mus rengiamus mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systemes. Tik pas mus Jums bus išduotas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro SOLIDWORKS Electrical – Advanced kurso baigimo sertifikatas.

Jeigu Jus domina šie SOLIDWORKS mokymai, prašome: užpildyti šią formą, ir mes artimiausiu metu su Jumis susisieksime ir pateiksime visą informaciją.