Kaip įdiegti ir aktyvuoti CAMWorks licencijų serverį?

CAMWorks licencijų serverio diegimas, paleidimas ir licencijos paleidimas vartotojų kompiuteriuose.

Kad įdiegti CAMWorks licencijų serverį reikalinga CAMWorks License Manager programa, kurią galima atsisiųsti, jeigu esate registruotas vartotojasčia. Pirmą kartą diegiant CAMWORKS programinę įrangą, diegimo failai yra gaunami susiekus su įgaliotu atstovu arba užpildžius formą.

Demo_request

Prieš diegiant CAMWorks License Manager programą įsitikinkite, kad Jūsų vartotojas turi administratoriaus teises, laikinai atjunkite antivirusines ir ugniasienės programas, kad diegimo procesas vyktų sklandžiai.

Diegimo procesas:

 1. Paleidžiamas CWLicenseManagerSetup_xxxx-SP0.exe failą su administratoriaus teisėmis:
  CWLM
 2. Sudiegus CAMWorks License Manager programą kompiuteryje, kuris bus licencijų serveris paleidžiama programa su administratoriaus teisėmis:
  License_5
 3. Kad gautumėte *.LIC licencijos failą CAMWORKS programai, atsidariusioje programoje pasirenkama „License Setup“ kortelė, „License method“ pasirenkamas „FlexLM Software”, pažymimas „Node Locked (standalone)“, spaudžiamas „Request license“ mygtukas, ir atsidariusiame lange užpildoma visa vartotojo informacija:
  License_1
 4. Kai informacija laukeliuose užpildyta spaudžiamas mygtukas „Create E-mail using Outlook...“ ir laiškas su prisegtu licencijos užsakymo failu nukeliauja į kompaniją automatiškai, jeigu to padaryti nepavyksta dėl OUTLOOK programos nustatymų atsiras klaidos pranešimas:License_6Tokiu atveju licencijos užsakymo failą reikės siųsti nurodytu gt.register@hcl.com adresu rankiniu būdu, paspaudus „OK“ mygtuką atsidarys naujas langas, kur bus sugeneruotas failas kurį reikės išsiųsti nurodytu adresu ir 2-3 darbo dienų bėgyje į nurodytus vartotojo pašto adresus ateis licencijos failas.
 5. Gavus licencijos failą paleidžiama CAMWorks License Manager programa su administratoriaus teisėmis:
  License_5
 6. Atidariusiame lange pasirenkama „Server Settings“ kortelė ir spaudžiamas mygtukas „Use this Machine as License Server“:
  Server_License_2
 7. Atsidariusiame lange nurodome, kur guli licencijos failas mygtuko pagalba, pasirinkus licencijos failą, spaudžiamas „Install License Service“ ir nurodoma licencijų serverio „CWFlexServerLog.log“ failo lokacija:
  Server_License
 8. Spaudžiamas „OK“ mygtukas ir uždaroma programa
 9. Spaudžiamas „START“ menu ir „RUN“ laukelyje suvedamas – msc: ir spaudžiamas „ENTER“:
  Start_RUN_1Start_RUN_2
 10. Atsidariusiame lango sąraše pasirenkamas „CAMWorks License Server“:
 11. Dešiniu pelės klavišu spaudžiama ant „CAMWorks License Server“ ir iššokusiame meniu pasirenkama „Properties“
 12. Atsidariusiame lange pasirenkama kortelė „Log On“ ir uždedamas taškiukas ant „Local System Account“:
  LOG_ON
 13. Pasirenkama „General“ kortelė ir spaudžiamas „Start“ mygtukas t.y. paleidžiamas CAMWorks licencijų serveris:
 14. Spaudžiamas „OK“ mygtukas ir langas uždaromas
 15. Paleidžiama CAMWorks License Manager programa su administratoriaus teisėmis:
  License_5
 16. Atsidariusioje programoje pasirenkama kortelė „Server Settings“ ir tame pačiame lange kur „Status“ turi būti pranešimas „License Service is running“, tai reiškia, kad licencijų serveris pasileido sėkmingai
 17. Pasirenkama kortelė „License Setup“ iš sąrašo „License method“ pasirenkamas FlexLM Software:
  License_7
 18. Uždedamas taškiukas ant „Set Server Host name and Port number for floating license“, „Server Host name“ nurodomas kompiuterio, kuris naudojamas kaip serveris pavadinimas ir „Port number“ įvedamas prievado numeris, kuris turi būti toks pats kaip ir licencijoje (pagal nutylėjimą 27000):
  License_8
 19. Paspaudus ant kortelės „Authorized Modules“ matomi kokie CAMWorks programos paketai yra sėkmingai aktyvuoti:
  License_9
 20. Spaudžiamas „OK“ mygtukas ir langas uždaromas.
 21. Darbiniuose kompiuteriuose, kurie jungsis prie licencijų serverio paleidžiama CAMWorks License Manager programa su administratoriaus teisėmis:
  License_5
 22. Pasirenkama „License Setup“ kortelė, iš sąrašo „License method“ pasirenkamas FlexLM Software, uždedamas taškiukas ant „Floating network server“, laukelyje „Server Host name“ įvedamas licencijų serverio pavadinimas ir laukelyje „Port number“ įvedamas prievado numeris:
  License_10
 23. Spaudžiamas „Apply“ mygtukas t.y. patvirtinami įvesti duomenys
 24. Pasirenkama kortelė „Authorized modules“, kad patikrinti ar licencija sėkmingai aktyvuota darbinime kompiuteryje ir kokie CAMWorks programos paketai prieinami, spaudžiame „OK“ ir programa uždaroma.

SVARBU. Licencijų serverio ugniasienėje reikia atidaryti prieigą sekančioms programoms, kurios yra CAMWorks License Manager programos direktorijoje:

 • Teksoft.exe
 • CWLicenseManager.exe
 • Lmgrd.exe

Jei kyla sunkumų ar turite klausimų kreipkitės į mus.