Kaip įdiegti (suinstalioti) SOLIDWORKS programą?

SOLIDWORKS diegimas (instaliavimas) naudojant standartines licencijas

SOLIDWORKS Sisteminiai reikalavimai

Sertifikuoti kompiuterio komponentai užtikrina sklandų darbą su SOLIDWORKS. Prieš instaliaciją įsitikinkite, kad kompiuterio parametrai atitinka minimalius sisteminius reikalavimus. Reikalavimus operacinei sistemai (OS), operatyviajai atminčiai (RAM), kietajam diskui (HDD), vaizdo plokštei (GPU) ir procesoriui (CPU) galite rasti čia: http://www.solidworks.com/sw/support/SystemRequirements.html

UAB “In Re” rekomendacijas kompiuterio komponentams galite rasti čia: http://palaikymas.inre.lt/kompiuterio-reikalavimai

  • SVARBU – SOLIDWORKS 2014 ir vėlesnės versijos nepalaiko ir jų negalima instaliuoti į Windows Vista OS
  • SVARBU – SOLIDWORKS 2015 2014 ir vėlesnės versijos nepalaiko ir jų negalima instaliuoti į 32- bit operacines sistemas
  • SVARBU – SOLIDWORKS ir SolidNetwork License Manager galima naudoti tik su šiomis virtualiomis aplinkomis http://www.solidworks.com/sw/support/11168_ENU_HTML.htm

Instaliaciniai failai

Fizinės laikmenos (DVD) Instaliaciniai DVD diskai yra išleidžiami su kiekvienų metų pirmąja SOLIDWORKS versija. Įprastai Spalį ar Lapkritį pasirodo nauja sekančių metų SOLIDWORKS SP0 versija, kuri per metus sulaukia dar bent 5 didelių atnaujinimų paketų (SP1-SP5). Mes rekomenduojame neinstaliuoti programos iš DVD (SP0), o visuomet parsisiųsti naujausią programos versiją su paskutiniu atnaujinimų paketu. Parsisiųsdami pilną instaliaciją iš my.solidworks.com svetainės būsite užtikrinti, kad naudojate naujausią programos versiją, nebijosite pamesti ar subraižyti DVD disko, be to ateityje bus lengviau atnaujinti ar modifikuoti SOLIDWORKS programą. Jeigu visgi yra reikalingas instaliacinis DVD, susisiekite su mumis

Parsisiuntimas naudojantis my.solidworks.com paskyra (REKOMENDUOJAMA)

Visi SOLIDWORKS vartotojai, turintys aktyvų techninį palaikymą, gali naudotis My.Solidworks.com ir SOLIDWORKS Customer Portal internetiniais resursais. Prisijungę prie my.solidworks.com paskyros galite rasti gausybę mokomosios medžiagos, gausias standartinių komponentų bibliotekas, sužinoti SOLIDWORKS ir UAB “IN RE” naujienas, o taip pat parsisiųsti instaliacinius failus.

1. Prisijungimui prie http://my.solidworks.com reikalingas SOLIDWORKS ID, jei jau esate susikūrę paskyrą spaudžiame “Log In”, jei jungiamės pirmą kartą renkamės “Join” ir sekame instrukcijas ekrane. Iškilūs problemoms registruojantis pirmą kartą, arba naudojantis paskyra susisiekite su mumis.

i1

 

2. Prisijungus viršutiniame meniu renkamės skiltį “Support” ir tuomet spaudžiame “Downloads”

i2

 

3. Atsidarius atsisiuntimų puslapiui, jo viršuje pasirenkame SOLIDWORKS versiją, ir spustelėjus nuorodą skiltyje “product” parsisiunčiame norimą (dažniausiai naujausią) SOLIDWORKS versiją.

i3

SOLIDWORKS instaliacija

1. Prieš pradedant instaliaciją laikinai išjunkite antivirusinę programinę įrangą ir įsitikinkite, kad Jūsų vartotojas turi kompiuterio administratoriaus teises.

2. Jeigu naudojate Windows 7 ar 8 OS, rekomenduojama pakeisti „User Account Controls“

  • Pasirinkę „Start“, į paieškos laukelį įveskite “UAC” ir spauskite „Enter“
  • Patraukite slankiklį žemyn iki padalos “Never notify”
  • Perkraukite kompiuterį

 

i4

 

3. Prisijungus su administratoriaus paskyra, išjungus antivirusinę programinę įrangą ir pakeitus „User Account Controls“ nustatymus galima pradėti instaliaciją du kartus spustelint SolidworksSetup.exe failą parsisiųstą iš my.solidworks.com svetainės. Pasirenkame kur išskleisti instaliacinius failus ir spaudžiame „Unzip“.

4. Atsidariusiame lange renkamės “Individual (on this computer)” ir spaudžiame “Next”

 

i5


5. Įvedame SOLIDWORKS licencijų serijinius numerius. Jei turite vieną serijinį numerį keliems produktams (kaip Simulation), jį įveskite tik į viršutinį SOLIDWORKS Licence laukelį. Kiti “Other Serial Numbers” serijiniai numeriai vedami turint keletą atskirų produktų (pvz. Visualize).

i6

6. Sekančiame lange galima pakeisti instaliacijos nustatymus. Rekomenduojama palikti standartinius nustatymus. Jei reikia pakeisti instaliuojamas programas, parsisiuntimo nustatymus, instaliacijos ar Toolbox vietą tai galite padaryti spustelėję “+” mygtuką ir pasirinkę “CHANGE”.

7. Spauskite „Install Now“ mygtuką instaliacijai pradėti.

8. Jei jūsų turima licencija yra tinklinė (nepririšta prie kompiuterio, o pasiekiama iš bet kurios darbo vietos), atsidarys langas klausiantis, kur yra licencijų serveris. Reikia įvesti serverio adresą formatu „25734@serverio PC pavadinimas” arba “25734@IP adresas”. Pagal nutylėjimą licencijomis keistis naudojami 25734-25735 Port‘ai.

i7

 

9. Instaliacija užtrunka apie 30 min. bet gali būti ir ilgiau priklausomai nuo interneto spartos ar jei nepavyko išjungti antivirusinės programos. Jei instaliacijos metu iššoka perspėjantis pranešimas spaudžiame “Ignore”.

10. Pasibaigus instaliacijai perkrauname kompiuterį ir atnaujiname antivirusinės programos darbą.

Jei kyla sunkumų ar turite klausimų kreipkitės į mus.