Kaip pradėti naudotis SOLIDWORKS Admin Portal

Naudodamiesi SOLIDWORKS Admin portal, valdykite savo SOLIDWORKS programų licencijas ir darbuotojų paskyras.

SOLIDWORKS Admin Portal yra tinklinė paslauga ir valdymo skydas, SOLIDWORKS licencijas administruojantiems asmenims leidžiantis valdyti įmonės SOLIDWORKS resursus. Pagrindinė Admin Portal panauda yra skirstyti įmonės SOLIDWORKS licencijas jos darbuotojams.
Admin Portal veikia debesijoje, ir yra pasiekiamas internetu iš bet kur, ir tai leidžia:

  • Stebėti visų įmonės SOLIDWORKS resursų naudojimo būklę;
  • Priskirti individualiems vartotojams reikiamus resursus;
  • Pakeisti SOLIDWORKS resursų licencijavimo modelio statusą;
  • Priskirti kitus vartotojus prie licencijų administratorių;
  • Atimti licencijas iš vartotojų.
Norėdami pradėti naudotis internetiniu SOLIDWORKS licencijų valdymu, turėsite prisijungti su savo SOLIDWORKS ID, ir deklaruoti save įmonės administratoriumi šioje sistemoje. Toliau detaliai paaiškinsime, kaip tai padaryti.

1. Prisijunkite prie MySolidWorks.com naudodamasi savo SOLIDWORKS ID paskyra. SOLIDWORKS ID turi buti susietas su jūsų įmonėje naudojamu SOLIDWORKS produktų serijiniu numeriu.  

Plačiau apie tai, kaip sukurti ir sutvarkyti savo SOLIDWORKS ID paskyrą skaitykite čia: Kaip susikurti SOLIDWORKS ID / Customer Portal paskyrą? 

2. Prisijungę prie MySolidWorks.com išskleiskite savo profilio nustatymus ir pasirinkite Admin Portal

MySolidWorks Admin Portal

3. Jei jūs esate pirmasis savo įmonėje besijungiantis prie Admin Portal sistemos, pamatysite žemiau parodytą puslapį, kuriame turėsite patvirtinti savo įmonės pavadinimą, ir jog tikrai norite paskirti save pirmuoju administratoriumi. Puslapis, kurį pamatysite, gali šiek tiek skirtis nuo šio pavyzdžio.MySolidWorks Admin Portal AdministratorKad galėtumėte tęsti, turėsite pažymėti abudu laukelius, patvirtinančius, jog sutinkate su vartotojų taisyklėmis, bei jog prisiimate atsakomybę už SOLIDWORKS resursų bei produktų valdymu jūsų įmonėje. Pažymėję laukelius, spauskite mygtuką Promote me to Administrator.

4. Tai atlikę, turėtumėte išvysti puslapį, patvirtinantį, jog jums yra suteikta prieiga prie SOLIDWORKS Admin Portal.MySolidWorks Admin Portal Administrator Complete

5. Paspaudę Acess the SOLIDWORKS Admin Portal, pasieksite pagrindinį portalo puslapį.MySolidWorks Admin Portal interface

Naudodamiesi puslapio viršuje esančio meniu pasirinkimais, kaip administratorius dabar galėsite:

  • Peržiūrėti jūsų įmonės vartotojus (members)
  • Peržiūrėti, kokie SOLIDWORKS produktai yra prieinami jūsų įmonei.
  • Peržiūrėti, kokiomis kitomis paslaugomis (tokiomis kaip MySolidWorks Professional Subscriptions) jūsų įmonė gali naudotis.
  • Pasiekti CAD Admin valdymo pultą.

SOLIDWORKS Admin Portal naudojimosi instrukcija anglų kalbą: SOLIDWORKS Admin Portal Quick Reference

Jei kyla sunkumų, ar turite klausimų, kreipkitės į mus.