Kaip paruošti SOLIDWORKS Simulation programą skaičiavimams tinklo kompiuteryje?

SOLIDWORKS Simulation programą galimą sukonfigūruoti taip, kad viename kompiuteryje paruošto skaičiavimų modelio analizė būtų atlikta kitame tinkle esančiame kompiuteryje. Žemiau pateikiama skaičiavimų kompiuterio paruošimo instrukcija.

SOLIDWORKS Simulation konfigūravimas

Visi skaičiavimų nustatymo veiksmai turi būti vykdomi pagrindiniame kompiuteryje. Tinkle esantis kompiuteris, atlikęs skaičiavimus, siunčia skaičiavimų rezultatus pagrindiniam koordinuojančiam įrenginiui (turintį SOLIDWORKS ir Simulation licencijas), kad jūs galėtumėte juos peržiūrėti ir apdoroti.

 1. Pirmiausia reikia įdiegti SOLIDWORKS Simulation Worker Agent programą nuotoliniame skaičiavimų kompiuteryje, esančiame to paties domeno tinkle. Ši programa yra tarp SOLIDWORKS diegimo failų. Skaičiavimų kompiuteryje paleidžiate „Setup.exe“ failą ir pasirenkate individualų diegimą (angl. individual installation) ir produkto pasirinkimo (angl. product selection) lange pažymite varnelę tik ties „SOLIDWORKS Simulation Worker Agent“.
SOLIDWORKS Simulation Worker Agent

Tada spaudžiate „Back to Summary“ ir paskutiniame žingsnyje pasirenkate „Download and Install“.

2. Po sėkmingo diegimo paleiskite „Simulation Worker Agent“ programą iš „Start > All Programs > SOLIDWORKS 2017 > SOLIDWORKS Simulation Worker Agent“. Įsitikinkite, kad paleistos programos būsena yra „Idle“. Paspauskite „Activate Worker Agent“, jeigu nematote programos būsenos:

Activate Worker Agent

3. Dabar reikia pereiti prie koordinuojančio kompiuterio su SOLIDWORKS ir Simulation licencijomis, kuris skirtas valdyti visą nuotolinių skaičiavimų procesą bei jo nukreipimą į pasirinktą tinklo kompiuterį. Norėdami tai padaryti, atidarykite SOLIDWORKS programą ir iš Simulation įrankių kortelės paspauskite „Offloaded Simulation“, o po to „Manage Network“:

Simulation Network Manager

Tokiu būdu jūs galėsite matyti visus klientinius kompiuterius, kuriuose yra aktyvi „Simulation Worker Agent“ programa ir pasirinkti vieną iš jų (išskyrus patį viršutinį, pažymėtą žaliai, kuris yra koordinatorius) skaičiavimams vykdyti. Jeigu kompiuteris ar keli yra pažymėti raudonai, jie yra nepasiekiami, nes juose „worker agent“ programa vykdo darbą, arba tai yra kitas kompiuteris-koordinatorius vykdantis nuotolinius skaičiavimus. Kai bus vykdomi nuotoliniai skaičiavimai, klientiniame kompiuteryje „Simulation Worker Agent“ programos statusas pasikeis į aktyvią (angl. „Active“). Kai skaičiavimai yra baigti, rezultatai yra nukopijuojami į koordinatoriaus kietąjį diską tolesniam apdorojimui. Kai visi nustatymai sukonfigūruoti, paspauskite „Run This Study“ iš Simulation įrankių kortelės meniu, kad prasidėtų skaičiavimo procesas.

4. Kad įsitikintumėte, jog koordinatoriai ir klientai gali tarpusavyje komunikuoti, reikia, kad:

 • Tiek koordinatoriai, tiek klientiniai kompiuteriai būtų tame pačiame potinklyje. Tam patikrinti reikia atidaryti Windows komandinę eilutę (angl. Command Prompt) ir parašyti net view. Tokiu būdu ekrane bus parodyti visi kompiuteriai, esantys tame pačiame potinklyje.
 • Įsitikinti, kad Windows ugniasienė (angl. Windows Firefall) neblokuoja šių vykdomųjų failų, reikalingų nuotoliniams skaičiavimams nukreipti (pagal nutylėjimą šie failai yra direktorijoje C:\Program Files\Common Files\SOLIDWORKS Shared\Simulation Worker Agent):
  • mpiexec.hydra.exe
  • hydra_service.exe
  • pmi_proxy.exe
  • SOLIDWORKS Simulation Worker Agent.exe
 • Jeigu vis tiek nepavyksta paleisti nuotolinių skaičiavimų, reikėtų pabandyti visiškai išjungti Windows ugniasienę domeno tinklui.