Kaip paspartinti detalių gamybą, padidinti gamybos patikimumą ir išsaugoti intelektualinį įmonės turtą su SOLIDWORKS CAM / CAMWorks CAM TechDB

SOLIDWORKS CAM / CAMWorks CAM TechDB įrankis skirtas patikimesnei ir spartesnei detalių gamybai.

Įmonės, kuriuos užsiima apdirbamąja gamyba arba teikia apdirbimo paslaugas - mechaninį apdirbimą su šiuolaikiniais CNC frezavimo ar tekinimo centrais - susiduria su iššūkiais: kaip paspartinti gamybą, kaip padidinti gamybos patikimumą ir kaip išsaugoti intelektualinį įmonės turtą. SOLIDWORKS CAM ir CAMWorks TechDB (technologinė duomenų bazė) yra įrankis, kuris padeda kovoje su minėtais iššūkiais.

Technologinė duomenų bazė (toliau - TechDB) yra žinių bazė, kuri dalyvauja automatiniame CNC apdirbimo programų kūrime SOLIDWORKS CAM ir CAMWorks CAM aplinkoje. Kiekvienoje SOLIDWORKS CAM ar CAMWorks CAM instaliacijoje yra TechDB, turinti apie 4 mln. apdirbimo praktikų. Pjovimo režimai, įrankiai, apdirbamos medžiagos, apdirbimo parametrai, CNC staklės yra saugomos TechDB, kuri yra sukurta SQLite ir SQL Server technologijos pagrindu ir gali būti naudojama centralizuotai tarp įmonės programuotojų. Visos įmonėje naudojamos CNC apdirbimo praktikos saugojamos į TechDB, ir kaskart panaudojamos programuojant naujas detales, taip išvengiant programavimo klaidų ir pagreitinant gamybos procesą.

Įmonės intelektualinio turto apsauga dėl personalo kaitos - opi problema. Dažnai būna, kad iš įmonės išėjęs rimtas technologas/programuotojas su savimi išsineša ir įmonėje sukauptas ir taikytas programavimo žinias. Įmonė praranda daug laiko bei pinigų, kol suranda ir apmoko naują žmogų darbui, o jam dažniausiai vėl reikia daryti viską iš naujo. SOLIDWORKS CAM / CAMWORKS CAM TechDB leidžia su šita problema susitvarkyti lengviau, nes visa informacija (pvz. kaip ir kokiais režimais buvo atliekamas frezavimas arba kokia technologinė seka buvo pritaikoma apdirbant vieną ar kitą detalės elementą (kontūras, kišenės, skylės, 3D paviršiai ir t.t.)) yra saugomi viename faile, kurį galima turėti kaip rezervinę kopiją. Atėjus į įmonę naujam darbuotojui, laikas bus skiriamas tik jo apmokymui naudotis esama SOLIDWORKS CAM\CAMWORKS CAM programa. Visos apdirbimo praktikos lieka įmonėje, ir darbas bus tęsiamas toliau be didesnių trikdžių.

 

Jei turite klausimų ar kyla neaiškumų, kreipkitės į mus.