Kaip paruošti SOLIDWORKS Flow Simulation programą skaičiavimams tinklo kompiuteryje?

Keli to paties tinklo kompiuteriai su įdegtomis SOLIDWORKS ir Flow Simulation programomis, naudoti vienas kito resursus skaičiavimams vykdyti. Žemiau pateikta kompiuterių paruošimo instrukcija tokiems skaičiavimams tinkle atlikti.

SOLIDWORKS Flow Simulation konfigūravimas

1. Atidarykite Flow Simulation skaičiavimų nustatymo langą paspausdami „Run“ mygtuką iš Flow Simulation įrankių kortelės arba pasirinkite iš meniu Tools -> Flow Simulation -> Solve -> Run arba Flow Simulation analizės medyje paspauskite dešinį pelės klavišą ant projekto pavadinimo ir pasirinkite „Run.“

2. Atsidariusiame lange ties „Cores and Memory usage“ galima nustatyti vykdyti skaičiavimus kitame kompiuteryje arba kaip atskirą procesą lokaliame kompiuteryje. „Run at“ išskleidžiamajame sąraše pasirinkite kaip vykdysite skaičiavimus:

  • „This computer“. Skaičiavimai vykdomi lokaliame kompiuteryje kaip atskiras procesas.
  • „Add Computer“. Leidžia pasirinkti kitą kompiuterį tinkle pridėti prie vykdytojų sąrašo. Kai kompiuteris yra pridėtas, galima jį pasirinkti dabartinio projekto skaičiavimams atlikti taip panaudojant kito kompiuterio procesoriaus ir atminties resursus. Taip pat galima nurodyti ir kiek procesorių galima panaudoti.
Run

3. Pasirinkę „Add Computer“ iš išskleidžiamojo sąrašo ties „Run at“ nurodykite kompiuterį skaičiavimams atlikti.

Add Computer

3.1 Tekstiniame laukelyje ties „Name“, įrašykite arba pavadinimą, arba IP adresą kompiuterio tame pačiame tinkle, arba paspaudę „Browse“ mygtuką pasirinkite iš tinklo kompiuterių sąrašo.

Browse for Computer

Tekstiniame laukelyje ties „Port“, įrašykite tinklo kompiuterio porto numerį. Pasirinktas portas neturi būti blokuojamas Windows ugniasienės.

3.2 Pasirinktas kompiuteris yra papildomas prie anksčiau pridėtų tinklo kompiuterių sąrašo. Šiame sąraše galima matyti kiekvieno iš kompiuterių procesorių ar branduolių skaičių, atminties kiekį, naudojamos operacinės sistemos tipą. Norėdami ištrinti kompiuterį iš sąrašo, jį pažymėkite ir paspauskite trynimo mygtuką „Delete“.

Add Computer 1

3.3 Jeigu pasirinkto kompiuterio parametrai jums yra tinkami, paspauskite mygtuką „OK“, o paskutiniame žingsnyje „Run“, kad pradėtumėte skaičiavimo procesą pasirinktame kompiuteryje.