Kaip SOLIDWORKS PDM platformoje saugoti ir valdyti PCB ploksčių 3D modelius ir bibliotekas dirbant su CircuitWorks

CircuitWorks projektų ir bibliotekų valdymas SOLIDWORKS PDM platformoje

CircuitWorks naudojimas PCB plokščių apsikeitimui tarp elektronikos ir mechanikos inžinierių padidina kokybę, ir pagreitina duomenų apsikeitimą. Tai pasiekiama, sukuriant elektronikos komponentų biblioteką. Kaskart importuojant PCB plokštę, jos komponentų geometrija nėra kuriama iš naujo (STEP import), o vietoje to, PCB plokštė yra "surenkama" SOLIDWORKS aplinkoje iš bibliotekinių elementų.

Jeigu su SOLIDWORKS dirba keli inžinieriai, naudinga turėti bendrą biblioteką, kuri padės mechanikos inžinieriams naudotis vieno kitų įdirbiu. O komponentų bibliotekas patogiausia yra valdyti PDM sistemoje - tai padės išvengti klaidų, komponentų perrašymo, netyčinio ištrynimo ir pan. 

SOLIDWOKS PDM ir CircuitWorks konfiguravimas

SOLIDWORKS PDM ir CircuitWorks integracija yra galima tik su SOLIDWORKS PDM Professional versija.


Norėdami susieti SOLIDWORKS PDM su CircuitWorks, pirmiausia turite uždėti Check SOLIDWORKS PDM Vault for the latest files varnelę CircuitWorks nustatymų PDM skiltyje, ir įvesti savo PDM saugyklos pavadinimą.

Pirmas metodas:

  • Duomenų bazės failas (.db plėtinys) saugomas su visais vartotojais bendrintame kataloge, vidiniame įmonės tinkle. Visi vartotojai turi BŪTINAI nurodyti šį failą CircuitWorks nustatymuose.
  • Tekstūros ir filtrai taip pat saugomi bendrintame kataloge.
  • Komponentų biblioteka, PCB plokštės ir surinkimai saugomi PDM saugykloje.

1

Antras metodas:

  • CircuitWorks gali naudoti tą patį Microsoft SQL Express arba Microsoft SQL Server Standard (kaip ir SOLIDWORKS PDM). CircuitWorks nustatymuose Database skiltyje reikia pasirinkti Use SQL Server database, ir įvesti PDM SQL serverio prisijungimo duomenis.
  • Tekstūros ir filtrai saugomi bendrintame kataloge.
  • Komponentų biblioteka, PCB plokštės ir surinkimai saugomi PDM saugykloje.    • Tokių atveju, jums reikės nurodyti tik komponentų, plokščių ir surinkimų vieta PDM saugykloje:

Išsamią instrukciją, kaip naudotis CircuitWorks įskiepiu SOLIDWORKS aplinkoje rasite čia: SolidPractices. Getting Started with CircuitWorks  


Jei kyla sunkumų ar turite klausimų, kreipkitės į mus.