Kaip susikurti 3DEXPERIENCE ID paskyrą?

Įsigijus SOLIDWORKS / DraftSight / 3DEXPERIENCE produktus, pirmas žingsnis yra susikurti 3DEXPERIENCE ID paskyrą, kuri leis atsisiųsti programinę įrangą bei pasiekti kitus resursus.

Customer Portal, my.solidworks.com bei kitos SOLIDWORKS svetainės pereina nuo SOLIDWORKS ID prie 3DEXPERIENCE ID. Anksčiau rekomenduodavome kurti SOLIDWORKS ID, tačiau dabar reikėtų susikurti 3DEXPERIENCE ID, nes tik su juo bus prieinamas pilnas visų svetainių funkcionalumas.

My.SolidWorks.com, 3ds.com bei solidworks.com bazinės funkcijos yra prieinamos visiems besidomintiems Dassault Systemes sprendimais. Paskyros susikūrimas yra nemokamas.

Užsiregistravę turite galimybę gauti tam tikrų nemokamų programų, o taip pat prieigą prie bazinių mokymo kursų My.SolidWorks.com platformoje.

Kai vartotojas įsigyja SOLIDWORKS ir/arba DraftSight Enterprise produktų šeimos sprendimus, turėdamas aktyvią techninio palaikymo (Subscription Service) prenumeratos paslaugų teikimo sutartį, jis gauna prieigą prie programinės įrangos instaliacijos failų ir daugybės kitų įrankių.

www.solidworks.com, my.solidworks.com, www.3ds.com, 3DEXPERIENCE.com svetainės naudoja tuos pačius 3DEXPERIENCE ID prisijungimo duomenis. Tai reiškia, kad tvarkingai sukūrus paskyrą ir užregistravus savo produktus turėsite prieigą prie visų suteikiamų Dassault Systemes ir SOLIDWORKS resursų ir platformų naudojant vieną 3DEXPERIENCE ID.

 

Jeigu esate įmonės darbuotojas, neskubėkite kurti 3DEXPERIENCE ID, o paprašykite įmonės administratoriaus, kad jis išsiųstų jums kvietimą per DSX Client Care. Kaip tai padaryti, galima rasti čia: Kaip priregistruoti darbuotojus prie įmonės Dsx Client Care sistemoje?. Tokiu būdu, būsite iškart sistemoje priregistruotas prie įmonės darbuotojų sąrašo, ir turėsite visas reikiamas teises.

Norėdami susikurti savo 3DEXPERIENCE ID, atlikite šiuos veiksmus: 

  • Jūsų 3DEXPERIENCE ID paskyra yra sukurta. Jungdamiesi prie kai kurių SOLIDWORKS svetainių, vis dar matysite pasirinkimą prisijungti su SOLIDWORKS ID. Visada rinkitės 3DEXPERIENCE ID:

Jei kyla sunkumų ar turite klausimų, kreipkitės į mus.