Rekomenduojami kompiuterio techniniai parametrai darbui su SOLIDWORKS

Rekomenduojami kompiuterio techniniai parametrai darbui su SOLIDWORKS

OPERACINĖ SISTEMA

SOLIDWORKS programos veikia tik WINDOWS operacinėje aplinkoje. Naujausia SOLIDWORKS versija (2020) palaiko Windows 7 ir Windows 10 operacines sistemas

01

PROCESORIUS

Sklandžiam darbui su SOLIDWORKS programa svarbiausias yra procesoriaus taktinis dažnis, kuo daugiau GHz tuo geriau, nes daugumai komandų SOLIDWORKS, kaip ir kitos paramterinio projektavimo programos, naudoja tik 1 ar 2 branduolius.

Patariamia rinkitis 4-6 branduolių 4+Ghz, o ne 8-12 branduolių su mažu taktiniu dažniu. Iš esmės tik procesoriaus greitis nulemia per kiek laiko atliekama komanda, padaromas rebuild, per kiek laiko sugeneruojamas vienas vaizdas brėžinyje ir pan.

pic_disp

KIETASIS DISKAS

Rekomenduojame būtinai naudoti SSD diską. SSD ženkliai pagreitina surinkimų, brėžinių, pačio kompiuterio ir visų programų užkrovimo greitį. Lyginant SSD ir HDD ypatingai sparta skiriasi dideliuose modeliuose, atidarinėjant, išsaugant failus.

VAIZDO PLOKŠTĖ

Nors bazinės SOLIDWORKS funkcijos veikia su beveik bet kokia vaizdo plokšte, rimtam darbui primygtinai rekomenduojame rinktis sertifikuotas vaizdo plokštes - NVIDIA Quadro arba AMD Radeon Pro seriją. Žaidimams skirtos GeForce ir Radeon plokštės neatskleis visų SOLIDWORKS programos galimybių. Nors ir brangesnės, bei žiūrint į skaičius tarsi galingesnės, bet jos nėra pritaikytos darbui su aukštos kokybės vektorine grafika. Todėl SOLIDWORKS programa su jomis dirba ne taip stabiliai ir lėčiau nei su sertifikuotomis, darbui su CAD programomis pritaikytomis plokštėmis.

pic_disp (1)

OPERATYVIOJI ATMINTIS

RAM - mažiausiai 16 GB, jei bus atliekamos simuliacijos, skaičiavimai, tai gali būti ir daugiau. Rekomenduojame 32 GB.

Taip pat rekomenduojame rinktis ECC tipo operatyviąją atmintį.