Kaip įdiegti SOLIDWORKS ir DraftSight licencijų serverį?

SOLIDWORKS ir DraftSight licencijų serverio diegimas

SOLIDWORKS SolidNetWorks License Manager Server licencijų serverio diegimas:

Prieš pradėdami instaliaciją įsitikinkite, kad jūsų vartotojas turi kompiuterio administratoriaus teises.

Instaliavimo metu rekomenduojama laikinai išjungti antivirusines programas.

Patikrinkite reikalavimus kompiuteriams ir serveriams: SOLIDWORKS System Requirements

1. SOLIDWORKS Customer Portal svetainėje pasirinkite Downloads and Updates ir pasirinkite dominančią SOLIDWORKS versiją. Į kompiuterį bus atsiųstas nedidelis paleidimo failas SolidworksSetup.exe (~30 Mb). Jame yra WinZip archyvas. Atidarę jį, pasirinkite kur išskleisti instaliacinius failus ir spauskite Unzip:

SOLIDWORKS Customer Portal Downloads

SOLIDWORKS Customer Portal versijos pasirinkimas

  1. Prieigą prie SOLIDWORKS Customer Portal turi turėti SOLIDWORKS programą naudojantys konstruktoriai. Jeigu parsisiuntimo funkcijos yra užrakintos, pirmiausia turite užregistruoti savo produktą. Plačiau: SOLIDWORKS Customer Portal funkcijos užsirakino, ką daryti?
  2. SolidNetWorks License Manager Server atnaujinimą taip pat galima paleisti iš pilnai parsiųsto SOLIDWORKS instaliacinio paketo. 

2. Atsidariusiame lange pasirinkite Server Products, uždėkite varnelę ties Update SolidNetWork License Manager (žemiau esančiame paveiksliuke vietoje Update yra Install) ir spauskite Next:

SOLIDWORKS Install select server components

3. Įveskite SOLIDWORKS, SOLIDWORKS PDM ir/arba DraftSight Enterprise produktų serijinius numerius. Jei turite atskirus skirtingų produktų tinklinių licencijų serijinius numerius, juos atskirkite kabliataškiais:

SWIMSNLPage2[1]

4. Tolesniame lange galima pakeisti instaliacijos nustatymus. Rekomenduojama palikti standartinius nustatymus. Jei reikia pakeisti parsisiuntimo nustatymus ar instaliacijos direktoriją, tai galite padaryti spustelėję “+” mygtuką ir pasirinkę CHANGE.

SWIMSNLPage3[1]

5. Spauskite Download and Install mygtuką instaliacijai pradėti.

6. Instaliacija paprastai užtrunka apie 10 min., bet gali trukti ir ilgiau, priklausomai nuo interneto spartos bei antivirusinės programos. 

7. Pasibaigus instaliacijai, automatiškai pasileis SolidNetWork Licence Manager Server programa ir licencijos aktyvacijos langas:

SNWNoLicence[1]8. Spauskite Yes.

9. Toliau, sureguliuokite licencijų serverio nustatymus. Paprastai visus nustatymus paliekame tokius, kokie yra pagal nutylėjimą. Spauskite Next.

SNWLicManServerActivation[1]

10. Tolesniame lange pasirinkite Online aktyvaciją, ir aktyvuokite licenciją, sekdami vedlio nurodymus:

SolidNetWork License Manager serijinio numerio pasirinkimas

Jei gausite pranešimą su žinute Activation Count Exceeded, turėsite pirma deaktyvuoti licenciją sename licencijų serveryje. Jeigu tai padarius vis tiek nepavyko aktyvuoti licencijos, kreipkitės į mus užpildydami užklausos formą.

            11. Programinė įranga turėtų aktyvuota. Esant poreikiui, reikia sukonfigūruoti serverio ugniasienę:
Kaip sukonfigūruoti ugniasienę SOLIDWORKS / DraftSight licencijų serveryje?

Instaliuojant programą darbiniuose kompiuteriuose, reikės įvesti serverio adresą formatu „25734@serverio PC pavadinimas” arba “25734@IP adresas”. Pagal nutylėjimą licencijomis keistis naudojami 25734-25735 TCP prievadai, ir juos reikia atidaryti Windows ugniasienėje.

Jei kyla sunkumų ar turite klausimų kreipkitės į mus.