SOLIDWORKS MBD mokymo kursas: gamybinės informacijos (PMI) aprašymas 3D aplinkoje ir vizualizavimas 3DPDF pagalba

Angliškas kurso pavadinimas: SOLIDWORKS MBD

Trumpas kursų aprašymas: tai yra SOLIDWORKS mokymo kursas, skirtas išmokyti vartotoją naudotis SOLIDWORKS MBD produktu. Mokymų metu išmokstama pateikti produkto ir gamybos informaciją 3D eDrawing ir PDF formatu, naudojantis DimXpert įrankiais, paruošiami 3D vaizdai su gaminio parametrais. SOLIDWORKS MBD įrankis leidžia atsisakyti 2D brėžinių generavimo gamybai ("drawning-less" ir "paper-less" technologijos).

Mokymų planas: sudarytas remiantis SOLIDWORKS MBD mokymų vadovėlio turinio pagrindu. Mokymų metu suteikiamos teorinės žinios, taip pat daug dėmesio skiriama praktiniams užsiėmimas, sprendžiami pavyzdžiai. 

Registracija į mokymus - užpildykite šią formą ir mes su Jumis susisieksime.

Reikalavimai dalyviui - reikalingos bazinės SOLIDWORKS žinios (SOLIDWORKS Essentials mokymo kursas) arba 3-6 mėn. darbo patirtis su programa SOLIDWORKS. 

Mokomoji literatūra - SOLIDWORKS MBD (angl.k.) po mokymų lieka dalyviui.

Mokymų kalbos - lietuvių k. anglų k. ir rusų k.

Mokymų trukmė - 1 dienos/8 akad.val. 

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. Pažintis su SOLIDWORKS MBD aplinka ir pagrindiniais įrankiais. Modelio vaizdų gavimas ir eksportavimas .3DPDF formatu. - 1 akad.val.

II. Matmenų ir informacinių išnašų vaizdavimas – parametrinių vaizdų sudarymas ir modelio matmenų keitimas. - 1 akad.val.

III. Tinkamų 3D vaizdų parinkimas. Pjūvio atvaizdavimas 3D pavidale. Darbas eksportuojant failus gamybai – 3D PFD; STEP242 ir pan. - 1 akad.val.

IV. Darbas su 3D PDF failais ir jų formatavimas. Informacinių lentelių sudarymas ir redagavimas. - 2 akad.val.

V. DimXpert įrankio naudojimas modelio geometrijos aprašymui. Darbas su modelio tolerancijos nustatymai ir matmenų atidėjimo metodais. Formos ir tarpusavio padėties nuokrypių ir matmenų vaizdavimas. Informacinių išnašų atidėjimas ir redagavimas. - 2 akad.val.

VI. SOLIDWORKS MBD naudojimas surinkimo modeliams. Mazgo žiniaraščio (BOM) sudarymas.- 1 akad.val.

Įgytos žinios: apie SOLIDWORKS MBD įrankio naudojimą praktikoje. Mokymų dalyvis gebės savarankiškai generuoti parametrinius 3D detalės brėžinius skirtus gamybai, greitai ir efektyviai atlikti modelio pakeitimus.

Išduodamas pasiekimų sertifikatas - SOLIDWORKS MBD course certificate.