Kaip priregistruoti naujus darbuotojus į įmonės SOLIDWORKS Admin Portal, ir suteikti jiems licencijas

Įmonės administratorius, turintis prieigą prie Admin Portal, gali išsiųsti kvietimus naujiems įmonėms darbuotojams, ir valdyti kas turi kokias licencijas.

Šiame straipsnyje aprašoma:

Naujų darbuotojų pakvietimas


Jei esate atsakingas už įmonės SOLIDWORKS licencijų administravimą, tačiau dar neturite paskyros Admin Portal, susikurkite ją pagal šią instrukciją: Kaip pradėti naudotis SOLIDWORKS Admin Portal

1. Prisijungę prie Admin Portal, nueikite į skiltį Members, ir spauskite Invite Member:


2. Atsidariusiame lange, skiltyje Email addresses įveskite darbuotojų el. pašto adresus, jei norite pamodifikuokite pakvietimo laišką skiltyje Message, ir spauskite Send Invitations. Jei norite pakviesti darbuotoją kaip administratorių, prie User Rights pažymėkite Admin.


3. Darbuotojas gaus laišką su pakvietimo nuoroda, ir paspaudęs ant jos, galės susikurti savo SOLIDWORKS ID, ir bus priregistruotas prie įmonės Admin Portal.

SOLIDWORKS licencijų priskyrimas


1. Kai darbuotojas prisiregistruos, jis atsiras Members kortelės sąraše. Paspauskite ant jo vardo.


2. Atsidariusiame lange, skiltyje Available Products matysite įmonės įsigytas licencijas. Pažymėkite, kurias norite priskirti šiam vartotojui (galite pažymėti kelias su CTRL arba SHIFT klavišais), ir spauskite Assign Product:

3. Jei norite atimti priskirtas licencijas iš darbuotojo, skiltyje Assigned Products pažymėkite reikiamas licencijas, ir spauskite Remove Product.

Jei kyla sunkumų, ar turite klausimų, kreipkitės į mus.