Rėminių konstrukcijų projektavimas naudojant SOLIDWORKS

Angliškas kurso pavadinimas: SOLIDWORKS Weldment

Trumpas kursų aprašymas: tai yra specializuotas rėminių (plieninių, medinių, plastikinių) konstrukcijų projektavimas panaudojant SOLIDWORKS standartines galimybes. Šiame kurse yra mokoma konstrukcijos profilių bibliotekos kūrimo, specialių brėžinių ir specifikacijų kūrimo funkcijų.

Mokymų dėstymo planas yra sudarytas vadovaujantis SOLIDWORKS Weldment mokymų vadovėlio pagrindu (anglų k.). Išklausius SOLIDWORKS Weldment mokymo kursą dalyviui tampa aiški darbo su SOLIDWORKS filosofija ir rūpimus klausimus jis gali lengviau išsiaiškinti pats savarankiškai arba su mūsų dėstytojų pagalba. Po mokymų SOLIDWORKS Weldment vadovėlis (iš JAV (anglų k.)) lieka mokymų dalyviui.

Registracija į mokymus: užpildykite šią formą ir mes su Jumis susisieksime.

Mokymų trukmė - 1 diena/8 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. Rėminių konstrukcijų projektavimo įrankiai: profilių sukūrimas, redagavimas ir grupavimas; supjovimo ir sujungimo įrankiai. -2 akad.val.

II. Darbas su profiliais – žiniaraščio kūrimas ir profilio aprašymas. Individualių profilių ir jų bibliotekos kūrimas. - 2 akad.val.

III. Darbo brėžinių kūrimas ir detalizavimas. - 2 akad.val.

IV. I. Sudėtingų formų konstrukcijų modeliavimas naudojantlenktus profilius. Darbas su 3D eskizais (3D sketch). - 2 akad.val.

Mokymui skirtas laikas yra teorijos ir praktinių pavyzdžių nagrinėjimas. Mokymai vyksta specialiai tam įrengtoje mokymų klasėje, adresas: UAB „IN RE“, Lukiškių g.3, VI aukštas, Vilniuje. Kiekvienas dalyvis mokosi prie PC, kuriame įdiegta naujausia programinės įrangos SOLIDWORKS versija.

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus, bus įgijęs rėminių konstrukcijųprojektavimo bazines žinias. Mokymų dalyvis sugebės kurti darbo brėžinius, sudaryti medžiagų specifikacijų lenteles, kurti specifinių profilių bibliotekas ir jas naudoti modeliuojant.

UAB “IN RE” oficialus SOLIDWORKS mokymų centras Lietuvoje, kuris teikia plataus profilio kokybiškus SOLIDWORKS mokymus. Tik pas mus gausite mokymus pagal 35-ias skirtingas SOLIDWORKS mokymų programas pradedantiesiems ir pažengusiems. Tik pas mus rengiamus mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systemes. Tik pas mus Jums bus išduotas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro SOLIDWORKS Weldment kurso baigimo sertifikatas.

Jeigu Jus domina SOLIDWORKS mokymai, prašome: užpildyti šią formą, ir mes artimiausiu metu su Jumis susisieksime ir pateiksime visą informaciją.