Rėminių konstrukcijų projektavimas naudojant SOLIDWORKS

Angliškas kurso pavadinimas: SOLIDWORKS Weldment

Trumpas kursų aprašymas: tai yra specializuotas rėminių (plieninių, medinių, plastikinių) konstrukcijų projektavimas panaudojant SOLIDWORKS standartines galimybes. Šiame kurse yra mokoma konstrukcijos profilių bibliotekos kūrimo, specialių brėžinių ir specifikacijų kūrimo funkcijų.

Mokymų planas: sudarytas remiantis SOLIDWORKS Weldment mokymų vadovėlio turinio pagrindu. Mokymų metu suteikiamos teorinės žinios, taip pat daug dėmesio skiriama praktiniams užsiėmimas, sprendžiami pavyzdžiai. 

Registracija į mokymus - užpildykite šią formą ir mes su Jumis susisieksime.

Reikalavimai dalyviui - reikalingos bazinės SOLIDWORKS žinios (SOLIDWORKS Essentials mokymo kursas) arba 3-6 mėn. darbo patirtis su programa SOLIDWORKS. 

Mokomoji literatūra - SOLIDWORKS Weldment (angl.k.) po mokymų lieka dalyviui.

Mokymų kalbos - lietuvių k. anglų k. ir rusų k.

Mokymų trukmė - 2 diena/16 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. Rėminių konstrukcijų projektavimo įrankiai: profilių sukūrimas, redagavimas ir grupavimas; supjovimo ir sujungimo įrankiai - 2 akad.val.

II. Darbas su profiliais – žiniaraščio kūrimas ir profilio aprašymas. Individualių profilių ir jų bibliotekos kūrimas - 2 akad.val.

III. Darbo brėžinių kūrimas ir detalizavimas - 2 akad.val.

IV. I. Sudėtingų formų konstrukcijų modeliavimas naudojant lenktus profilius. Darbas su 3D eskizais (3D sketch) - 2 akad.val.

Įgytos žinios: dalyvis bus įgijęs rėminių konstrukcijų projektavimo bazines žinias. Po mokymų dalyvis sugebės kurti darbo brėžinius, sudaryti medžiagų specifikacijų lenteles, kurti specifinių profilių bibliotekas ir jas naudoti modeliuojant.

Išduodamas pasiekimų sertifikatas - SOLIDWORKS Weldment  course certificate.