SOLIDWORKS CAM / CAMWorks CAM tolerancijomis grįstas apdirbimas (TBM)

SOLIDWORKS CAM / CAMWorks CAM tolerancijomis grįstas apdirbimas (TBM) - technnologo - programuotojo pagalbininkas rašant detalių su įvairiom nuokrypom apdirbimo programas CNC staklėms.

Ruošiant detales gamybai, technologai-programuotojai rašo detalės apdirbimo programą CNC staklėms. Dažnai detalės, kurias reikia pagaminti turi įvairiausius reikalavimus paviršių šiurkštumui, matmenų tolerancijos, skylės/veleno suleidimai ir t.t. Technologai-programuotojai dažnai susiduria su iššūkiais, kaip detales su minėtais reikalavimais teisingai užprogramuoti ir programuojant nieko nepraleisti bei nepadaryti klaidų, nes klaidos kainuoja.

Tolerance Base Machining (Tolerancijomis grįstas apdirbimas toliau TBM) funkcija, kurią šiuo metu turi tik SOLIDWORKS CAM ir CAMWorks CAM, padeda įveikti minėtus iššūkius technologams-programuotojams. SOLIDWORKS CAM ir CAMWorks CAM dirba SOLIDWORKS aplinkoje TBM nuskaito 3D modelius su DimXpert matmenimis ir pritaiko apdirbimo strategiją priklausomai nuo to kokia yra toleranciją, suleidimas ar paviršiaus šiurkštumas.

Jeigu įmonė teikia tik apdirbimo paslaugą ir gauna paprastus 3D STEP modelius su brėžiniais, jokių problemų, nes su kiekviena SOLIDWRKS licencija vartotojas gauna DimXpert funkcionalumą ir gali uždėti matmenys ant gaunamų 3D modelių su reikiama tolerancija arba suleidimu ir tuo pačiu pasinaudoti SOLIDWORKS CAM \ CAMWorks CAM TBM funkcija.

TBM-DIMXpert

TBM suteikia galimybę įmonėms greičiau ir patikimiau paleisti gamybą.

Jei turite klausimų ar kyla neaiškumų, kreipkitės į mus.