Kaip įdiegti SOLIDWORKS CAM programą?

SOLIDWORKS CAM diegimo gidas

SOLIDWORKS CAM instaliacija

1. Prieš pradedant instaliaciją laikinai išjunkite antivirusinę programinę įrangą ir įsitikinkite, kad Jūsų vartotojas turi kompiuterio administratoriaus teises.

2. Jeigu naudojate Windows 7 ar 8 OS, rekomenduojama pakeisti „User Account Controls“

  • Pasirinkę „Start“, į paieškos laukelį įveskite “UAC” ir spauskite „Enter“
  • Patraukite slankiklį žemyn iki padalos “Never notify”
  • Perkraukite kompiuterį
i4

3. Prisijungus su administratoriaus paskyra, išjungus antivirusinę programinę įrangą ir pakeitus „User Account Controls“ nustatymus galima pradėti instaliaciją du kartus spustelint SolidworksSetup.exe failą parsisiųstą iš my.solidworks.com svetainės. Pasirenkame kur išskleisti instaliacinius failus ir spaudžiame „Unzip“.

Kaip parsisiųsti ir įdiegti pagrindinę SOLIDWORKS programą galite paskaityti čia:

http://palaikymas.inre.lt/kaip-idiegti-solidworks-programa

4. Atsidariusiame lange renkamės “Modify the individual instalation(on this computer)” ir spaudžiame “Next”

c3

5. Svarbu: SOLIDWORKS CAM licencija gali būti susieta su pagrindine SOLIDWORKS licencija, jei CAM modulį gaunate kartu su techniniu palaikymu. Tuomet užtenka įvesti tik SOLIDWORKS (3D Design) serijinį numerį. SOLIDWORKS CAM licencijos numerį į atskirą laukelį įvesti reikia tik tada, jei jis buvo įsigytas atskirai ir CAM produktams turite atskirą (skirtingą) serijinį numerį.

Įvedame SOLIDWORKS licencijų serijinius numerius. Jei turite vieną serijinį numerį keliems produktams (kaip Simulation, CAM), jį įveskite tik į viršutinį SOLIDWORKS Licence laukelį. Kiti “Other Serial Numbers” serijiniai numeriai vedami turint keletą atskirų produktų (pvz. CAM, Visualize).

c1

6. Sekančiame lange galima pakeisti instaliacijos nustatymus. Rekomenduojama palikti standartinius nustatymus. Įsitikinkite, kad uždėta varnelė prie SOLIDWORKS CAM.

c2

7. Spauskite „Install Now“ mygtuką instaliacijai pradėti.

8. Jei jūsų turima licencija yra tinklinė (nepririšta prie kompiuterio, o pasiekiama iš bet kurios darbo vietos), atsidarys langas klausiantis, kur yra licencijų serveris. Reikia įvesti serverio adresą formatu „25734@serverio PC pavadinimas” arba “25734@IP adresas”. Pagal nutylėjimą licencijomis keistis naudojami 25734-25735 Port‘ai.

i7

9. Instaliacija užtrunka apie 30 min. bet gali būti ir ilgiau priklausomai nuo interneto spartos ar jei nepavyko išjungti antivirusinės programos. Jei instaliacijos metu iššoka perspėjantis pranešimas spaudžiame “Ignore”.

10. Pasibaigus instaliacijai perkrauname kompiuterį ir atnaujiname antivirusinės programos darbą. Jei kyla sunkumų ar turite klausimų kreipkitės į mus: pagalba@inre.lt