Bazinis SOLIDWORKS CAM mokymo kursas: CNC 2,5 ašių frezavimo programų ruošimas

Angliškas kurso pavadinimas: SOLIDWORKS CAM Standard Essentials

Trumpas kursų aprašymas: tai yra bazinis SOLIDWORKS CAM mokymo kursas, skirtas detalių 2,5 ašių apdirbimo programos parengimui, CNC frezavimo staklėms.

Mokymų dėstymo planas: yra sudarytas SOLIDWORKS CAM Standard Essentials mokomosios literatūros/vadovėlio pagrindu (anglų k.). Išklausius šį SOLIDWORKS CAM Standard Essentials mokymo kursą, dalyviui tampa aiškūs darbo su SOLIDWORKS CAM principai ir rūpimus klausimus jis gali lengviau išsiaiškinti pats savarankiškai arba su mūsų dėstytojų pagalba. Mokymai gali vykti lietuvių, rusų ir anglų kalbomis.

Registracija į mokymus: užpildykite šią formą, ir mes pranešime apie artimiausius mokymus.

Mokymų trukmė: 2 dienos/16 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. Pažintis su SOLIDWORKS CAM. CAM įskiepio įjungimas, vartotojo aplinka ir pagrindinės funkcijos. - 1 akad.val.

II. Detalės apdirbimo programos rengimas. Darbas su automatiniais geometrijos atpažinimo įrankiais (Automatic Feature Recognition – AFR). Parametrų ir detalės geometrijos keitimas. - 1,5 akad.val.

III. Detalės apdirbimo programos rengimas. Darbas su interaktyviais geometrijos atpažinimo įrankiais (Interactive Feature Recognition – IFR). Detalės apdirbimo programos kūrimas naudojant AFR ir IFR įrankius – detalės perimetro nustatymas, CNC ašių ir koordinačių nustatymas. - 2 akad.val.

IV. Interaktyvios SOLIDWORKS CAM operacijos – detalės apdirbimo plano sudarymas; Apdirbimo operacijų sukūrimas, koregavimas ir išsaugojimas. - 2 akad.val.

V. Detalės apdirbimo operacijų priskyrimas detalės geometrijai – operacijų priskyrimas esant pasikartojančiai geometrijai ir operacijų grupavimas. - 1,5 akad.val.

VI. Įrankio judėjimo trajektorijos nustatymo įrankiai – vengiamų zonų (Avoid area) nustatymas. - 2 akad.val.

VII. Įrankio judėjimo trajektorijos nustatymas ir koregavimas esant atsikartojančiai (Pattern) beiveidrodinei (Mirror) geometrijoms. Darbas su įrankio judėjimo trajektorijos kūrimu. - 2 akad.val.

VIII. Darbas su papildomomis apdirbimo funkcijomis – graviravimas; kreivalinijiškumo nustatymai; laiptuotos ir srieginės kiaurymės apdirbimas; kampų apdirbimo (nuožulų, užapvalinimų) nustatymai. - 2 akad.val.

IX. Technologinės duomenų bazės pritaikymas, kūrimas ir panaudojimas: Įrankių sukūrimas ir aprašymas; staklių nustatymų aprašymas; apdirbimo metodų nustatymai ir naudojimas. - 2 akad.val.

Mokymui skirtas laikas: yra teorijos ir praktinių pavyzdžių nagrinėjimas.

Mokymai vyksta:

  1. UAB „IN RE“ mokymų klasė, Lukiškių g.3, VI aukštas, Vilnius;
  2. Informacijos technologijų mokymo centras, Donelaičio g. 33, Kaunas;
  3. Nuotoliniu būdu (ZOOM konferencija online).

Kiekvienas dalyvis mokosi prie PC, kuriame įdiegta naujausia programinės įrangos SOLIDWORKS versija.

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus, bus įgijęs: žinių apie SOLIDWORKS CAM įskiepio naudojimą ruošiant detalės 2,5 ašių apdirbimo programą CNC frezavimo staklėms. Gebės savarankiškai sudaryti detalių apdirbimo programas, redaguoti įrankių judėjimo trajektorijas, bei modifikuoti skirtingų detalės zonų apdirbimą ir metodikas.

UAB "IN RE" yra oficialus kompanijos Dassault Systèmes atstovas Lietuvoje. Mokymus  veda UAB "IN RE" kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systèmes, gilinasi į klientų poreikius, padeda jiems spręsti įvairias problemas, suteikia naujausiais žinias, kurios yra taikomos pramonėje, ar kitose srityse.

Baigus šiuos kursus, Jums bus išduotas SOLIDWORKS mokymo centro

SOLIDWORKS CAM Standard Essentials kurso baigimo sertifikatas.

Jeigu Jus domina šie mokymai, prašome: užpildyti forma, ir mes artimiausiu metu su Jumis susisieksime ir pateiksime išsamią informaciją.