Išplėstinis SOLIDWORKS CAM mokymo kursas: CNC 3 ašių ir 3+2 ašių frezavimo ir CNC tekinimo programų ruošimas

Angliškas kurso pavadinimas: SOLIDWORKS CAM Professional

Trumpas kursų aprašymas: tai yra išplėstinis SOLIDWORKS CAM Professional mokymo kursas, skirtas detalių gamybos (tekinimo ir frezavimo) programų rengimui. Šio kurso metu yra mokoma rengti detalių 3 ašių ir 3+2 ašių apdirbimo programas CNC frezavimo ir 2 ašių CNC tekinimo staklėms, panaudojant įvairias SOLIDWORKS CAM ir VoluMill galimybes.

Mokymų dėstymo planas: yra sudarytas SOLIDWORKS CAM Professional mokomosios literatūros/vadovėlio pagrindu (anglų k.). Išklausius šį mokymo kursą, dalyviui tampa aiškūs darbo su SOLIDWORKS CAM principai ir rūpimus klausimus jis gali lengviau išsiaiškinti  savarankiškai arba su mūsų dėstytojų pagalba. Mokymai gali vykti lietuvių, rusų ir anglų kalbomis.  

Registracija į mokymus: užpildykite šią formą, ir mes pranešime apie artimiausius mokymus.

Mokymų trukmė: 2 dienos/16 akad.val. (mokymų klasėje)

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. SOLIDWORKS CAM naudojimas: Pažintis su pagrindiniais įrankiais; skirtingų detalės konfigūracijų apdorojimas CAM aplinkoje. - 2,5 akad.val.

II. Detalių apdirbimo programų rengimas naudojant didelio greičio apdirbimo technologiją VoluMill: pagrindiniai VoluMill nustatymai ir naudojimas. - 2,5 akad.val.

III. Surinkimų apdirbimas. Pagrindiniai CAM nustatymai apdirbant keletą detalių vienu metu; koordinačių sistemos nustatymas. Darbas rengiant apdirbimo programas keletui detalių. - 3 akad.val.

IV. Apdirbimo programos parengimas 5 ašių (3+2) CNC frezavimo staklėms. Pagrindiniai programos ir ašių nustatymai. - 3 akad.val.

V. SOLIDWORKS CAM naudojimas ruošiant detalių apdirbimo programas CNC tekinimo staklėms. Pažintis su programos įrankiais skirtais tekinimui. Darbas rengiant tekinimo programą: ruošinio ir įvirtinimo nustatymai, apdirbimo operacijų nustatymai; automatizuotų apdirbimo įrankių panaudojimas. - 3 akad.val.

VI. Papildomi nustatymai detalės įtvirtinimams ir apdirbimo operacijoms. - 1 akad.val.

VII. Apdirbimo operacijų ir nustatymų regadavimas – įrankio judėjimo trajektorijos keitimas. - 1 akad.val.

Mokymui skirtas laikas: yra teorijos ir praktinių pavyzdžių nagrinėjimas.

Mokymai vyksta:

1. UAB „IN RE“ mokymų klasė, Lukiškių g.3, VI aukštas, Vilnius;

2. Informacijos technologijų mokymo centras, Donelaičio g. 33, Kaunas;

3. Nuotoliniu būdu (ZOOM konferencija online).

Kiekvienas dalyvis mokosi prie PC, kuriame įdiegta naujausia programinės įrangos SOLIDWORKS versija.

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus, bus įgijęs: žinių dirbant su SOLIDWORKS CAM programine įranga. Gebės ruošti detalių apdirbimo programas CNC frezavimo ir tekinimo staklėms, mokės parengti detalės apdirbimo programą 5 ašių (3+2) staklėms, naudotis VoluMill technologiją bei valdyti ir optimizuoti gamybos procesus.

UAB "IN RE" yra oficialus kompanijos Dassault Systèmes atstovas Lietuvoje. Mokymus  veda UAB "IN RE" kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systèmes, gilinasi į klientų poreikius, padeda jiems spręsti įvairias problemas, suteikia naujausiais žinias, kurios yra taikomos pramonėje, ar kitose srityse. 

Baigus šiuos kursus, Jums bus išduotas SOLIDWORKS mokymo centro

SOLIDWORKS CAM Professional kurso baigimo sertifikatas.

Jeigu Jus domina šie mokymai, prašome: užpildyti šią formą, ir mes artimiausiu metu su Jumis susisieksime ir pateiksime visą informaciją.