Bazinis SOLIDWORKS Composer mokymo kursas: gaminio techninio komunikavimo dokumentacijos kūrimas

Angliškas kurso pavadinimas: Using SOLIDWORKS Composer

Trumpas kursų aprašymas: tai bazinis SOLIDWOKRS Composer sistemos kursas, kurio metu, dalyviai yra mokomi kurti modelio iliustracijas bei animacijas skirtas techninio komunikavimo dokumentacijai. Šis mokymų kursas yra rekomenduojamas visiems SOLIDWORKS sistemos vartotojams, kurie rengia įvairias modelių iliustracijas, rašo naudojimosi ar surinkimo instrukcijas, rengia techninę dokumentaciją. SOLIDWORKS Composer mokymų kursas yra suderinamas su 2018 m. SOLIDWORKS programinės įrangos versiją.

Mokymų planas: sudarytas remiantis Using SOLIDWORKS Composer mokymų vadovėlio turinio pagrindu. Mokymų metu suteikiamos teorinės žinios, taip pat daug dėmesio skiriama praktiniams užsiėmimas, sprendžiami pavyzdžiai. 

Registracija į mokymus - užpildykite šią formą ir mes su Jumis susisieksime.

Reikalavimai dalyviui - reikalingos bazinės SOLIDWORKS žinios (SOLIDWORKS Essentials mokymo kursas) arba 3-6 mėn. darbo patirtis su programa SOLIDWORKS. 

Mokomoji literatūra - Using SOLIDWORKS Composer (angl.k.) po mokymų lieka dalyviui.

Mokymų kalbos - lietuvių k. anglų k. ir rusų k.

Mokymų trukmė - 3 dienos/24 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. Trumpa pažintis su SOLIDWORKS Composer ir sistemos paleidimas - 1 akad.val.

II. SOLIDWORS Composer sandara ir pagrindinės funkcijos. Darbinio lango modifikavimas ir pritaikymas vartotojui - 2 akad.val.

III. Darbas su vaizdų kūrimu. Modelio parametrinių vaizdų vaizdavimas, vietinis priartinimas ir detalizavimas. Darbas su kameros įrankiu – modelio vaizdavimas iš įvairių kampų, vaizdavimo perspektyva. 2D iliustacijos sukūrimas - 2,5 akad.val.

IV. Modelio išrinkto vaizdo (Exploded view) kūrimas. Modelį sudarančių detalių žymėjimas ir vaizdų stiliaus keitimas. Techninės iliustracijos kūrimas ir atvaizdavimas įvairiais kampais - 2,5 akad.val.

V. Papildomos išrinkto vaizdo (Exploded view) funkcijos – failų importavimas ir jų tipai. Išrinkimo vaizdo detalizavimas ir ryšių tarp kelių vaizdų sukūrimas - 1,5 akad.val.

VI. Medžiagų žiniaraščio (BOM) kūrimas ir vaizdavimas. Medžiagų žiniaraščio pildymas ir priskyrimas prie vaizduojamo modelio. Darbas su keliais žiniaraščiais ir jų priskyrimas skirtingiems surinkimams - 2 akad.val.

VII. Vaizdų ruošimas rinkodaros tikslams - medžiagos tekstūros ir kūną supančios aplinkos vaizdavimas, tinkamo apšvietimo parinkimas ir modeliavimas. Aukštos raiškos iliustracijos kūrimas - 2 akad.val.

VIII. Darbas kuriant animacijas. Pažintis su iliustracijos kūrimo įrankiais ir terminologija. Praktinis užsiėmimas kuriant modelio išrinkimo animaciją (Explode animation) - 2 akad.val.

IX. Interaktyvaus turinio kūrimas. Animacijos vaizdavimo būdai ir vaizdų redagavimas, filtrų naudojimas. Vietinis priartinimas (Digger tool) animacijose - 2 akad.val.

X. Praėjimo per modelį (Walkthrough) animacijos kūrimas ir kameros vaizdų kontroliavimas - 2 akad.val.

XI. Specialiųjų efektų naudojimas animacijose. Animacijų scenarijų kūrimas - 1,5 akad.val.

XII. SOLIDWORKS Composer failų atnaujinimas pasikeitus modelio geometrijai. Darbas su atnaujinimo funkcijomis - 1,5 akad.val.

XIII. Dokumentų failų išvesties kūrimas. Darbas generuojant įvarius failų plėtinius (PDF;HTML ir pan.) - 1,5 akad.val.

Įgytos žinios:  kaip sėkmingai naudotis SOLIDWORKS Composer programine įranga, kuriant gaminio techninio komunikavimo dokumentaciją. Dalyvis gebės savarankiškai kurti technines iliustracijas modeliuoti įvairias animacijas, vaizduoti modelius išrinktame būvyje.

Išduodamas pasiekimų sertifikatas - SOLIDWORKS Composer course certificate.