Išplėstinis SOLIDWORKS mokymo kursas: kompleksinių ir sudėtingų gaminių projektavimas su SOLIDWORKS 3DCAD

Kompleksinių ir sudėtingų gaminių projektavimas su SOLIDWORKS 3DCAD

Trumpas kurso aprašymas: tai yra specializuotas SOLIDWORKS mokymo kursas, skirtas įmonėms, organizacijoms dirbančios su dideliais ir sudėtingais projektais. Mokymų metu sužinosite apie dažniausiai pasitaikančias kompleksinių projektų problemas ir jų sprendimo būdus. Aptarsime projektų planavimo ir failų valdymo galimybes, bei projekto failų valdymo sistemą SOLIDWORKS PDM.  Taip pat detalių, surinkimų ir brėžinių sukūrimo metodikas, jų tarpusavio ryšius bei gerąsias praktikas. Sužinosite apie kompiuterio komponentų, windows sistemos ir SOLIDWORKS programos nustatymų įtaką darbo našumui ir sklandžiam komandiniam darbui.

Mokymų planas: mokymų metu suteikiamos teorinės žinios, taip pat daug dėmesio skiriama praktiniams užsiėmimas, sprendžiami pavyzdžiai. 

Registracija į mokymus - užpildykite šią formą ir mes su Jumis susisieksime.

Reikalavimai dalyviui - reikalingos bazinės SOLIDWORKS žinios (SOLIDWORKS Essentials mokymo kursas) arba 3-6 mėn. darbo patirtis su programa SOLIDWORKS. 

Mokomoji literatūra - nėra.

Mokymų kalbos - lietuvių k. anglų k. ir rusų k.

Mokymų trukmė - 2 dienos/16 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. Problemų aptarimas: dažniausios priežastys, gerosios praktikos,  tikslai - 0,5 akad.val.

II. Planavimas ir failų valdymas (PDM): didelių projektų struktūra, inžinerinių failų valdymas, papildomų failų valdymas, failų valdymo tikslai ir nauda - 2,5 akad.val.

III. Microsoft Windows ir SOLIDWORKS nustatymai: performance, SOLIDWORKS options, SOLIDWORKS Add-ins, windows options - 2,5 akad.val.

IV. Detalės: detalių struktūra, naudotinos ir vengtinos komandos, ryšiai su kitomis detalėmis, konfigūracijos, importuotos detalės - 2,5 akad.val.

V. Surinkimai: surinkimų atidarymas, skirtingi darbo metodai, paieška surinkimuose, ryšiai, atvaizdavimas, standartiniai tvirtinimo komponentai - 2,5 akad.val.

VI. Brėžiniai: skirtingi darbo metodai, šablonai, atsarginės kopijos - 1,5 akad.val.

VII. Kompiuterio komponentai: kompiuterio komponentai, CPU svarba, darbas tinkle - 2 akad.val.

VIII. Didelių projektų planavimas į priekį: projekto planavimas, detalumas, bendradarbiavimas ir failų saugojimas - 2 akad.val.

Įgytos žinios: sudėtingų projektų, surinkimų, detalių, projektavimo bazines žinias. Mokymų dalyvis sugebės savarankiškai, išanalizuoti didelius projektus, rasti ir optimizuoti detales bei surinkimo mazgus, įtakojančius darbo greitį. Supras kompiuterio komponentų įtaką našiam darbui, gebės optimizuoti Windows OS ir SOLIDWORKS programos parametrus, darbui su dideliais projektais.

Išduodamas pasiekimų sertifikatas - kompleksinių ir sudėtingų gaminių projektavimas su programa SOLIDWORKS.