Išplėstinis SOLIDWORKS mokymo kursas: kompleksinių ir sudėtingų gaminių projektavimas su SOLIDWORKS 3DCAD

Kompleksinių ir sudėtingų gaminių projektavimas su SOLIDWORKS 3DCAD

Trumpas kurso aprašymas: tai yra specializuotas SOLIDWORKS mokymo kursas, skirtas įmonėms, organizacijoms dirbančios su dideliais ir sudėtingais projektais. Mokymų metu sužinosite apie dažniausiai pasitaikančias kompleksinių projektų problemas ir jų sprendimo būdus. Aptarsime projektų planavimo ir failų valdymo galimybes, bei projekto failų valdymo sistemą SOLIDWORKS PDM.  Taip pat detalių, surinkimų ir brėžinių sukūrimo metodikas, jų tarpusavio ryšius bei gerąsias praktikas. Sužinosite apie kompiuterio komponentų, windows sistemos ir SOLIDWORKS programos nustatymų įtaką darbo našumui ir sklandžiam komandiniam darbui.

Mokymų dėstymo planas yra sudarytas vadovaujantis ilgamete praktika mūsų įmonės specialistų, vadovaujantis klientų patirtimi ir pavyzdžiais. 

Registracija į mokymus: užpildykite šią formą ir mes su Jumis susisieksime.

Mokymų trukmė - 2 dienos/16 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. Problemų aptarimas: dažniausios priežastys, gerosios praktikos,  tikslai - 0,5 akad.val.

II. Planavimas ir failų valdymas (PDM): didelių projektų struktūra, inžinerinių failų valdymas, papildomų failų valdymas, failų valdymo tikslai ir nauda - 2,5 akad.val.

III. Microsoft Windows ir SOLIDWORKS nustatymai: performance, SOLIDWORKS options, SOLIDWORKS Add-ins, windows options - 2,5 akad.val.

IV. Detalės: detalių struktūra, naudotinos ir vengtinos komandos, ryšiai su kitomis detalėmis, konfigūracijos, importuotos detalės - 2,5 akad.val.

V. Surinkimai: surinkimų atidarymas, skirtingi darbo metodai, paieška surinkimuose, ryšiai, atvaizdavimas, standartiniai tvirtinimo komponentai - 2,5 akad.val.

VI. Brėžiniai: skirtingi darbo metodai, šablonai, atsarginės kopijos - 1,5 akad.val.

VII. Kompiuterio komponentai: kompiuterio komponentai, CPU svarba, darbas tinkle - 2 akad.val.

VIII. Didelių projektų planavimas į priekį: projekto planavimas, detalumas, bendradarbiavimas ir failų saugojimas - 2 akad.val.

Mokymui skirtas laikas yra teorijos ir praktinių pavyzdžių nagrinėjimas. Mokymai vyksta specialiai tam įrengtoje mokymų klasėje, adresas: UAB „IN RE“, Lukiškių g.3, VI aukštas, Vilniuje. Kiekvienas dalyvis mokosi prie PC, kuriame įdiegta naujausia programinės įrangos SOLIDWORKS versija.

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus, bus įgijęs: sudėtingų projektų, surinkimų, detalių, projektavimo bazines žinias. Sugebės savarankiškai, išanalizuoti didelius projektus, rasti ir optimizuoti detales bei surinkimo mazgus, įtakojančius darbo greitį. Supras kompiuterio komponentų įtaką našiam darbui, gebės optimizuoti Windows OS ir SOLIDWORKS programos parametrus, darbui su dideliais projektais.

UAB “IN RE” oficialus SOLIDWORKS mokymų centras Lietuvoje, kuris teikia plataus profilio kokybiškus SOLIDWORKS mokymus. Tik pas mus gausite mokymus pagal 35-ias skirtingas SOLIDWORKS mokymų programas pradedantiesiems ir pažengusiems. Tik pas mus rengiamus mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systemes. Tik pas mus Jums bus išduotas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro kompleksinių ir sudėtingų gaminių projektavimas SOLIDWORKS programa kurso baigimo sertifikatas.

Jeigu Jus domina šie mokymai, prašome: užpildyti šią formą, ir mes artimiausiu metu su Jumis susisieksime ir pateiksime visą informaciją.