Bazinis SOLIDWORKS Electrical mokymo kursas: elektros ir automatikos sistemų schematinis projektavimas

Angliškas kurso pavadinimas: SOLIDWORKS Electrical – Schematic

Trumpas kursų aprašymas: tai yra bazinis SOLIDWORKS Electrical - Schematic kursas skirtas susipažinti su elektros ir automatikos sistemų schematiniu projektavimu, naudojant SOLIDWORKS Electrical programinę įrangą. Kurso metu yra mokoma optimizuoti produkto brėžinius ir dizainą, bei padidinti gaminio kokybę, siekiant išvengti perdirbimo ir broko. Šis kursas yra orientuotas į 2D schematinį projektavimą.

Mokymų dėstymo planas yra sudarytas remiantis SOLIDWORKS Electrical – Schematic mokymų vadovėlio pagrindu (anglų k.). Išklausius SOLIDWORKS Electrical mokymo kursą, dalyviui tampa aiški darbo su SOLIDWORKS filosofija ir rūpimus klausimus jis gali lengviau išsiaiškinti savarankiškai arba su mūsų dėstytojų pagalba. Po mokymų SOLIDWORKS Electrical – Schematic vadovėlis (JAV (anglų k.)) lieka mokymų dalyviui.

Registracija į mokymus: užpildykite šią formą, ir mes pranešime apie artimiausius mokymus.

Mokymų trukmė: - 3 dienos/24 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. Projektų šablonų sukūrimas ir konfigūravimas: simbolių, žymėjimų ir šriftų formatavimas. Pažintis su standartine projekto struktūra. - 1 akad.val.

II. Projekto šablonų redagavimas ir formatų pasirinkimas. Projekto macro komandos. - 1 akad.val.

III. Brėžiniai ir jų tipai. Brėžinių braižymo įrankių naudojimas – simbolių naudojimas brėžiniuose, schematinių brėžinių braižymas. - 1,5 akad.val.

IV. Komponentų simbolių vaizdavimas ir nustatymai. - 1 akad.val.

V. Standartinių (perkamų) komponentų naudojimas. Standartinių komponentų paieška, nustatymai ir redagavimas. Darbas su standartiniais komponentais ir jų panaudojimu projekte. - 2 akad.val.

VI. Laidų ir ekvipotencialų žymėjimas projektuose. Žymėjimo formatavimas ir parinktys. - 1,5 akad.val.

VII. Projekto laidyno projektavimo įrankiai. Laidų žymėjimas, Pin-to-Pin jungčių ir terminalų projektavimas. - 2 akad.val.

VIII. Komponentų simbolių kūrimas ir standartini simbolių naudojimas. Darbas su komponentų simboliais, jų sukūrimas, nustatymai ir panaudojimas projekte. - 2 akad.val.

IX. Macro komandų (pasikartojančių grandyno dalių kopijų) sukūrimas ir panaudojimas skirtinguose projektuose. - 1 akad.val.

X. Komponentų tarpusavio sąsajos projekte – funkcionalumas, naudojimas ir sąsajų lygmenys bei nustatymai. - 1 akad.val.

XI. Schematikos signalų krypties vaizdavimas brėžiniuose ir schemų sąsajos. - 1 akad.val.

XII. Programuojamų loginių valdiklių (PLC) naudojimas projektavime. PLC valdiklių vaizdavimas ir konfigūravimas projektuose. - 2 akad.val.

XIII. Automatizuotos programuojamų loginių valdiklių (PLC) funkcijos. PLC valdiklių simboliai, komponentų bibliotekos nustatymai. - 2 akad.val.

XIV. Jungtys ir jų naudojimas – jungčių priskyrimas ir nustatymai. - 1 akad.val.

XV. Dvimatis elektros spintų maketavimas – laidyno maketavimas, komponentų priskyrimas. - 1 akad.val.

XVI. Projekto analizės įrankiai – laisvų laidų nustatymas, tuščių jungčių suradimas, ekvipotencialų neatitikčių nustatymas. - 2 akad.val.

XVII. Projekto ataskaitos parengimas – komponentų žiniaraščių (BOM) parengimas ir pan. - 1 akad.val.

Mokymui skirtas laikas yra teorijos ir praktinių pavyzdžių nagrinėjimas. Mokymai vyksta specialiai tam įrengtoje mokymų klasėje, adresas: UAB „IN RE“, Lukiškių g.3, VI aukštas, Vilniuje. Kiekvienas dalyvis mokosi prie PC, kuriame įdiegta naujausia programinės įrangos SOLIDWORKS versija.

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus, bus įgijęs: bazinių SOLIDWORKS Electrical panaudojimo žinių, projektuojant elektros ir automatikos sistemas – gebės savarankiškai modeliuoti įvairias elektronikos ir automatikos sistemas, modeliuoti sistemų laidynus ir generuoti schematinius brėžinius.

UAB “IN RE” oficialus SOLIDWORKS mokymų centras Lietuvoje, kuris teikia plataus profilio kokybiškus SOLIDWORKS mokymus. Tik pas mus gausite mokymus pagal 35-ias skirtingas SOLIDWORKS mokymų programas pradedantiesiems ir pažengusiems. Tik pas mus rengiamus mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systemes. Tik pas mus Jums bus išduotas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro SOLIDWORKS Electrical – Schematic kurso baigimo sertifikatas.

Jeigu Jus domina SOLIDWORKS mokymai, prašome: užpildyti šią formą, ir mes artimiausiu metu su Jumis susisieksime ir pateiksime visą informaciją.