Bazinis SOLIDWORKS Electrical 3D mokymo kursas: elektros ir automatikos sistemų išdėstymas ir trasavimas 3D aplinkoje

Angliškas kurso pavadinimas: SOLIDWORKS Electrical - 3D

Trumpas kursų aprašymas: tai yra bazinis SOLIDWORKS Electrical 3D kursas skirtas susipažinti su elektros ir automatikos sistemų schematiniu projektavimu, naudojant SOLIDWORKS Electrical programinę įrangą. Kurso metu yra mokoma optimizuoti produkto brėžinius ir dizainą, bei padidinti gaminio kokybę, siekiant išvengti perdirbimo ir broko. Šiame kurse yra mokoma projektuoti elektros ir automatikos sistemas 3D aplinkoje.

Mokymų dėstymo planas yra sudarytas remiantis SOLIDWORKS Electrical 3D mokymų vadovėlio pagrindu (anglų k.). Išklausius šį SOLIDWORKS Electrical 3D mokymo kursą, dalyviui tampa aiškūs darbo su SOLIDWORKS Electrical 3D principai ir rūpimus klausimus jis gali lengviau išsiaiškinti pats savarankiškai arba su mūsų dėstytojų pagalba. Po mokymų SOLIDWORKS Electrical 3D vadovėlis (JAV (anglų k.)) lieka mokymų dalyviui.

Registracija į mokymus: užpildykite šią formą, ir mes pranešime apie artimiausius mokymus.

Mokymų trukmė - 1 diena/8 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. Sistemos surinkimai ir jų projektavimas. Esamų Electrical ir kitų SOLIDWORKS projektų atidarymas ir redagavimas. - 1 akad.val.

II. Skydinių, kanalų, bėgių projektavimas: Komponentų pridėjimas ir redagavimas. Komponentų tarpusavio ryšių sukūrimas. Komponentų ilgio keitimas surinkimo aplinkoje. - 1,5 akad.val.

III. Darbas su elektros ir automatikos komponentais. Komponentų surinkimo funkcijų nustatymas – jungčių, pozicionavimo paviršių, funkcinės geometrijos (tvirtinimo taškų) nustatymas. Automatizuotų „Išmanių“ komponentų panaudojimas surinkimuose. - 2 akad.val.

IV. Komponentų įterpimas į sistemą ir jų pozicionavimas. - 0,5 akad.val.

V. Laidų trasavimas naudojant eskizus. Darbas su laidų trasavimu naudojant 3D eskizą; trasavimo nustatymai ir laidų atskyrimas. - 2 akad.val.

VI. Kabelių trasavimas ir trasavimo nustatymai. Jungčių ir pajungimo vietų sukūrimas. Kabelio pradinio ir galutinio taško nustatymas. - 1 akad.val.

Mokymui skirtas laikas yra teorijos ir praktinių pavyzdžių nagrinėjimas. Mokymai vyksta specialiai tam įrengtoje mokymų klasėje, adresas: UAB „IN RE“, Lukiškių g.3, VI aukštas, Vilniuje. Kiekvienas dalyvis mokosi prie PC, kuriame įdiegta naujausia programinės įrangos SOLIDWORKS versija.

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus, bus įgijęs: žinių, kaip sėkmingai išnaudoti SOLIDWORKS Electrical 3D įrankius elektrotechniniame projektavime. Bazinių SOLIDWORKS Electrical panaudojimo žinių, projektuojant elektros ir automatikos sistemas 3D aplinkoje. Taip pat, gebės savarankiškai projektuoti įvairias elektronikos ir automatikos sistemas, modeliuoti sistemų laidynus, spintas, projektuoti sistemų mazgus.

UAB “IN RE” oficialus SOLIDWORKS mokymų centras Lietuvoje, kuris teikia plataus profilio kokybiškus SOLIDWORKS mokymus. Tik pas mus gausite mokymus pagal 35-ias skirtingas SOLIDWORKS mokymų programas pradedantiesiems ir pažengusiems. Tik pas mus rengiamus mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systemes. Tik pas mus Jums bus išduotas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro SOLIDWORKS Electrical - 3D kurso baigimo sertifikatas.

Jeigu Jus domina šie mokymai, prašome: užpildykite šią formą, ir mes artimiausiu metu su Jumis susisieksime ir pateiksime visą informaciją.