Bazinis SOLIDWORKS Electrical 3D mokymo kursas: elektros ir automatikos sistemų išdėstymas ir trasavimas 3D aplinkoje

Angliškas kurso pavadinimas: SOLIDWORKS Electrical - 3D

Trumpas kursų aprašymas: tai yra bazinis SOLIDWORKS Electrical 3D kursas skirtas susipažinti su elektros ir automatikos sistemų schematiniu projektavimu, naudojant SOLIDWORKS Electrical programinę įrangą. Kurso metu yra mokoma optimizuoti produkto brėžinius ir dizainą, bei padidinti gaminio kokybę, siekiant išvengti perdirbimo ir broko. Šiame kurse yra mokoma projektuoti elektros ir automatikos sistemas 3D aplinkoje.

Mokymų planas: sudarytas remiantis SOLIDWORKS Electrical - 3D mokymų vadovėlio turinio pagrindu. Mokymų metu suteikiamos teorinės žinios, taip pat daug dėmesio skiriama praktiniams užsiėmimas, sprendžiami pavyzdžiai. 

Registracija į mokymus - užpildykite šią formą ir mes su Jumis susisieksime.

Reikalavimai dalyviui - reikalingos bazinės SOLIDWORKS žinios (SOLIDWORKS Essentials mokymo kursas) arba 3-6 mėn. darbo patirtis su programa SOLIDWORKS. 

Mokomoji literatūra - SOLIDWORKS Electrical - 3D (angl.k.) po mokymų lieka dalyviui.

Mokymų kalbos - lietuvių k. anglų k. ir rusų k.

Mokymų trukmė - 1 diena/8 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. Sistemos surinkimai ir jų projektavimas. Esamų Electrical ir kitų SOLIDWORKS projektų atidarymas ir redagavimas - 1 akad.val.

II. Skydinių, kanalų, bėgių projektavimas: Komponentų pridėjimas ir redagavimas. Komponentų tarpusavio ryšių sukūrimas. Komponentų ilgio keitimas surinkimo aplinkoje - 1,5 akad.val.

III. Darbas su elektros ir automatikos komponentais. Komponentų surinkimo funkcijų nustatymas – jungčių, pozicionavimo paviršių, funkcinės geometrijos (tvirtinimo taškų) nustatymas. Automatizuotų „Išmanių“ komponentų panaudojimas surinkimuose - 2 akad.val.

IV. Komponentų įterpimas į sistemą ir jų pozicionavimas - 0,5 akad.val.

V. Laidų trasavimas naudojant eskizus. Darbas su laidų trasavimu naudojant 3D eskizą; trasavimo nustatymai ir laidų atskyrimas - 2 akad.val.

VI. Kabelių trasavimas ir trasavimo nustatymai. Jungčių ir pajungimo vietų sukūrimas. Kabelio pradinio ir galutinio taško nustatymas - 1 akad.val.

Įgytos žinios: kaip sėkmingai išnaudoti SOLIDWORKS Electrical 3D įrankius elektrotechniniame projektavime. Bazinių SOLIDWORKS Electrical panaudojimo žinių, projektuojant elektros ir automatikos sistemas 3D aplinkoje. Taip pat, gebės savarankiškai projektuoti įvairias elektronikos ir automatikos sistemas, modeliuoti sistemų laidynus, spintas, projektuoti sistemų mazgus.

Išduodamas pasiekimų sertifikatas - SOLIDWORKS Electrical - 3D course certificate.