SOLIDWORKS Electrical ir PDM integracija

Įmonės, turinčios SOLIDWORKS PDM Professional, gali pasinaudoti jungtimi su SOLIDWORKS Electrical, kad visos prie projekto dirbančios komandos galėtų matyti elektronikos dalies projekto būseną, schemas bei komponentų žiniaraščius.

1. Už SOLIDWORKS PDM - Electrical integraciją yra atsakingas įskiepis (add-in), kurį galite įjungti žemiau pavaizduotoje vietoje konkrečioje PDM saugykloje.

SOLIDWORKS Electrical_and_PDM_Professional

2. Paspaudę dešinį pelės klavišą ant įskiepio, spauskite nurodytą meniu punktą, kad iššauktumėte konfigūracijos langą.

image-png-Jul-07-2021-02-31-37-67-PM

3. Čia galėsite sureguliuoti įvairius integracijos parametrus.
General settings kortelėje yra bendri nustatymai, BOM Settings yra žiniaraščių generavimo nustatymai, o File Structure kortelėje galėsite nurodyti, kaip failų ir aplankalų pavadinimai, bei kiti atributai bus generuojami SOLIDWORKS PDM sistemoje, kai projektas bus išsiųstas į saugyklą iš SOLIDWORKS Electrical aplinkos.

SOLIDWORKS_PDM_Professional_Integration

4. Jei viskas sureguliuota teisingai, SOLIDWORKS Electrical įrankių juostoje matysite naują kortelę su standartiniais SOLIDWORKS PDM įrankiais.

SOLIDWORKS Electrical_Toolbar

Su šia integracija, SOLIDWORKS PDM leidžia sukurti naujus SOLIDWORKS Electrical projektus tiesiai PDM saugykloje, kaip ir bet kuriuos kitus PDM dokumentus - nėra būtina juos kurti iš SOLIDWORKS Electrical.


5. Jei naujas projektas yra sukuriamas SOLIDWORKS Electrical aplinkoje, ir išsiunčiamas į PDM saugyklą, bus automatiškai sukurtas projekto aplankalas, kuriame rasite individualias projekto schemas .dwg formatu, aplankalą su žiniaraščiu (BOM), projektą .pdf  formatu, bei darbinį projekto failą .tewzip formatu.

SOLIDWORKS_Electrical_Project

SOLIDWORKS Electrical komponentų biblioteka gali būti sinchronizuojama su PDM biblioteka, taip užtikrinant, jog visada bus naudojami esantys ir teisingi komponentai.


Taip pat skaitykite: Kaip susieti SOLIDWORKS Electrical su įmonės verslo valdymo sistema (ERP / PLM)Jeigu turite klausimų, ar kyla neaiškumų, kreipkitės į 
mus.