Kuo skiriasi SOLIDWORKS Electrical Schematics Standard ir SOLIDWORKS Electrical Schematics Professional funkcionalumas?

SOLIDWORKS Electrical Standard ir SOLIDWORKS Electrical Professional sprendimų palyginimas

SOLIDWORKS Electrical Schematics konfigūracijos
Aprašymas

Electrical Schematics Standard

Electrical Schematics Professional Electrical 3D
SOLIDWORKS Electrical Professional* (apjungia abu modulius 2D+3D)
Technologinės schemos ✔️ ✔️  
Planavimo įrankiai skirti sudėtingų elektrotechninių sistemų atvaizdavimui, naudojant supaprastintus ir aiškius elektrinių komponentų simbolius.
Principinės elektrinės schemos ✔️ ✔️  
Principinių schemų kūrimo įrankiai lengvai įsisavinamoje vartotojo sąsajoje, padedančioje išvengti rutininių darbų.
Kombinuotos schemos ✔️ ✔️  
Technologinių ir principinių schemų apjungimas į vieną bendrą kombinuotą elektromechaninę schemą.
2D Elektros skydo brėžiniai ✔️ ✔️  

 Greitai sukurkite 2D elektros skydo brėžinį sudėliodami shemose esančių elektrotechninių komponentų 2D atvaizdus, bei paties elektros skydo mechaninius komponentus (kanalus, bėgelius, duris, rinkles ir t.t.) 

Elektrotechninių komponentų bibliotekos ✔️ ✔️ ✔️

Plati pramonės standartus (IEC, ANSI, JIS, GB) atitinkančių simbolių biblioteka, susieta su komponentų gamintojų duomenų baze. Internetiniai katalogai, plačios redagavimo galimybės, importavimas iš skirtingų šaltinių leidžia paprastai ir lanksčiai valdyti naudojamų elektrotechninių komponentų bibliotekas.

Shemų pakartotinis panaudojimas ✔️ ✔️  
Išmanūs schemų kopijavimo ir saugojimo įrankiai, leidžia susikurti savo dažniausiai naudojamų schemų segmentų bibliotekas, o taip pat importuoti schemas iš kitų ne SOLIDWORKS Electrical programų. Schemų įklijavimo vedlio pagalba galima pasirinkti įvairius automatinio numeravimo, komponentų vardinimo, rinklių nustatymus ir leidžia gauti reikiamą rezultatą iškarto, išvengiant rankinio darbo.
Automatinis rinklės brėžinių kūrimas ✔️ ✔️  
 Paprastai sugeneruojami rinklių brėžiniai, kurie, atlikus pakeitimus schemoje, bus atnaujinti automatiškai.
Automatinis simbolių tarpusavio surišimas ✔️ ✔️  
 Schemų simboliai priklausantys vienam komponentui yra automatiškai apjungiami tarpusavyje, realiu laiku rodoma informacija apie komponento laisvas ir užimtas jungtis, jų tipus.
Numeravimo ir vardinimo formulės ✔️ ✔️  
Plačios galimybės kuriant automatinio numeravimo ir vardinimo formules viskam, pradedant laidais ir kabeliais, bei baigiant projektais ir bibliotekomis.
SOLIDWORKS Electrical Content Portal katalogas ✔️ ✔️  
Plati, daugiau nei 100 milijonų elektrotechnikos komponentų biblioteka internete.
Sąsaja su SOLIDWORKS PDM ✔️ ✔️ ✔️
Išvystita PDM sąsaja sukuria unikalią galimybę apjungti ir saugoti elektrotechninius ir mechaninius projekto duomenis vienoje sistemoje. 
Automatinis ataskaitų kūrimas ✔️ ✔️  
Automatiškai generuojamos įvarios projekto ataskaitos (žiniąraščiai, BOM, laidų sąrašas, kabelių sąrašas, jungčių ataskaitos ir t.t). 
Ataskaitų šablonų redaktorius   ✔️  
Ataskaitų redaktorius, leidžiants pakeisti ataskaitų atvaizdavimą ir jų turinį.  SQL užklausų redaktoriumi galima susikurti bet kokias pageidaujamas ataskaitas, o taip pat ir klaidų schemose paieškos užklausas.
Sąsaja su SOLIDWORKS 3D CAD   ✔️ ✔️
SOLIDWORKS Electrical Schematics Professional (kartu su SOLIDWORKS Electrical 3D) susieja 2D schemas su 3D SOLIDWORKS surinkimais. Šios galimybės leidžia patikrinti kaip/ar komponentai telpa į elektros skydą; suplanuoti laidų, kabelių ir jų pynių trasavimo vietas ir kanalus; gauti reikiamus laidų, kabelių ilgius dar projektavimo stadijoje.
Bendros ECAD ir MCAD komponentų bibliotekos   ✔️ ✔️
SOLIDWORKS Electrical Schematics Professional turi abipusį ryšį su 3D projektu (su SOLIDWORKS Electrical 3D papildiniu), tai leidžia tuo pat metu, prie to paties projekto dirbti elektrotechnikos (ECAD) ir mechanikos (MCAD) inžinieriams, matyti vienas kito darbą ir bendradarbiauti. Tos pačios duomenų bazės ir projektinių failų naudojimas užtikrina nuoseklumą, bei suteikia galimybes gauti vieną, ECAD ir MCAD projekto dalis apjungiantį, žiniąraštį (BOM).
PLC valdiklių kūrimas   ✔️  
PLC Valdiklių kūrimo įrankiai automatizuoja daugumą PLC projektavimo darbų, taip pat suteikia galimybę importuoti jungčių aprašus, tipus ir I/O duomenis.  
Dinamiškas jungčių simbolių kūrimas   ✔️  
Lengvai naudojamas vedlys elektrotechninėms jungtims padeda supaprastinti jų kūrimą, redagavimą ir valdymą esant projekto pakeitimams. 
Bendradarbiavimas realiu laiku   ✔️ ✔️
Automatinis abipusis duomenų sinchronizavimas leidžia prie to paties projekto tuo pačiu laiku dirbti keliems inžinieriams. 
Projekto duomenų sinchronizavimas realiu laiku   ✔️ ✔️

SOLIDWORKS Electrical automatiškai sinchronizuoja projekto duomenis tarp 3D modelio ir 2D schemų. Sinchronizacija yra abipusė, veikianti realiu laiku ir palaikanti inžinierių grupės darbą prie to paties projekto tuo pačiu metu. Sukuriant galimybes patogiai dirbti bendradarbiaujant, ir keičiantis duomenimis.

Optimizuoti projektų atnaujinimai   ✔️  
Optimizuoti schemų atnaujinimo, atidarymo, peržiūrėjimo įrankiai, sumažina apkrovą tinklui, bei pagreitina darbą dirbant su dideliais projektais, o taip pat leidžia patogiai dirbti iš namų, ar nutolusios vietos su prastu interneto ryšiu.
Redaguojami komponentų katalogų skyriai   ✔️  
Galimybė susikruti naujus katalogų skyrius komponentų bibliotekoje.
Automatizavimas naudojant MS Excel   ✔️  
Principinių schemų kūrimo automatizavimas importuojant duomenis iš MS Excel
Vartotojų teisių valdymas   ✔️  
Sukuriamos vartotojų grupės su skirtingomis teisėmis užtikrina duomenų apsaugą ir sumažina riziką dirbant su bibliotekomis ir šablonais.
Elektrotechniniai projektai 3D CAD erdvėje     ✔️
Elektrotechninių schemų perkėlimas į SOLIDWORKS 3D CAD modelį apjungia elektrinę ir mechaninę projektų dalis.  Šis abipusis realaus laiko ryšys leidžia inžinierių grupėms dirbti darniai bendradarbiaujant. Pagal nubraižytas schemas lengvai įkeliami 3D elektrotechninai komponentai, laidų ir kabelių trasavimo kelio redaktorius, automatinio trasavimo įrankiai, klaidų ir problemų paieška ir atsakaitos leidžia greitai perkelti elektrotechnines schemas į 3D erdvę.
Automatinis laidų ir kabelių trasavimas     ✔️
Automatiškai ištrasuojami laidai, kabeliai ir jų pynės 3D modelyje, parenkami optimalūs laidų keliai, apskaičiuojami laidų kanalų užpildymai, bei laidų ir kabelių ilgiai.
Laidų ir kabelių pynių kūrimas     ✔️
SOLIDWORKS Electrical 3D leidžia automatiškai ištrasuoti laidų ir kabelių pynę pagal jos elektrotechninę schemą. Sukūrūs pynės 3D modelį, SOLIDWORKS Electrical 3D gali sugeneruoti gamybinius pynės brėžinius su anotacijomis, laidų ir kabelių ilgių lentelėmis, reikalingais žiniąraščiais, jungčių schemomis.
Elektros skydų projektavimas 3D     ✔️
SOLIDWORKS Electrical 3D apjungia SOLIDWORKS CAD ir SOLIDWORKS Electrical technologijas ir sukuria idealią aplinką elektros skydų projektavimui. Inžinieriai dirba bendradarbiaudami vienoje aplinkoje, be poreikio keistis darbiniais failais, o matydami projekto pakeitimus realiu laiku. SOLIDWORKS ELectrical 3D suteikia galimybes kurti naujus ar panaudoti esamus 3D modelius ir juos praturtinti elektrine projekto dalimi, taip gaunant vieningą ir užbaigtą projektą.

Papildoma informacija:

  1. SOLIDWORKS Electrical Professional apjungia abu modulius Electrical Schematinis Professional (2D) ir Electrical (3D)
  2. Electrical Schematics puslapis su palyginimo lentelė: SOLIDWORKS Electrical Schematics (ENG)
  3. Electrical 3D puslapis su galimybių lentelė: SOLIDWORKS Electrical 3D (ENG)
  4. Electrical Professional puslapis su galimybių lentelė: SOLIDWORKS Elecrical Professional (ENG)
  5. Trumpas YouTube video, kurie pasakojama apie SOLIDWORKS Electrical suteikiamą naudą:

 

Jei kyla sunkumų ar turite klausimų, kreipkitės į mus.