Jungčių informacinės lentelės ir simboliai SOLIDWORKS Electrical Schematic programoje

Kaip sukurti ir naudoti jungčių informacines lenteles ir simbolius

Jungčių informacinės lentelės ir simboliai yra puikus būdas aiškiai pateikti visą reikalingą informaciją vienoje vietoje. Į šias lenteles galima sudėti laidų numerius, jų antgalius ir apdirbimo tipus, kabelių gyslas ir jų žymejimus, komponentų prie ko prijungtas laidas žymėjimus ir nuorodas į puslapį ir eilutę kurioje tas komponentas yra. 

Conn_label1a

Jungčių informacines lenteles ir simbolius galite naudoti principinėse ir techologinėse chemose bei 2D elektros skydo brėžiniuose.

Conn_label2

Lentelės taip pat yra simboliai ir kuriamos analogiškai, sudedant nuorodas į norimą atributinę informaciją. Prie šių lentelių ar simbolių nėra galimybės prijungti laidų ar kabelių, tiktai nurodyti pagrindinį komponentą iš kurio norima surinkti informaciją. 

Žemiau yra pavyzdžiai kaip ta pati informacija apie C5 jungtį gali būti pateikta informaciniu jungčių simboliu arba lentelės pavidalu.

Conn_label1

Conn_label3

Conn_label4

Redaguojant šiuos simbolius yra paprasta pridėti norimą atributinę informaciją naudojant Attribute management ir kitus simbolių redagavimo įrankius.

Conn_label5