SOLIDWORKS Inspection mokymo kursas: kokybės tikrinimo procesų automatizavimas

Angliškas kurso pavadinimas: SOLIDWORKS Inspection

Trumpas kursų aprašymas: tai yra SOLIDWORKS mokymo kursas, skirtas išmokyti vartotoją automatizuoti gaminių kokybės tikrinimo procesą, naudotis SOLIDWORKS Inspection įrankiais. Šiame kurse yra mokoma paruošti ir įgyvendinti detalių matavimo planus, skirtus užtikrinti pagamintos detalės kokybę. Mokymų metu yra dirbama tiek su pilną SOLIDWORKS Inspection versiją tiek su SOLIDWORKS Inspection įskiepiu.

Mokymų planas: sudarytas remiantis SOLIDWORKS Inspection mokymų vadovėlio turinio pagrindu. Mokymų metu suteikiamos teorinės žinios, taip pat daug dėmesio skiriama praktiniams užsiėmimas, sprendžiami pavyzdžiai. 

Registracija į mokymus - užpildykite šią formą ir mes su Jumis susisieksime.

Reikalavimai dalyviui - reikalingos bazinės SOLIDWORKS žinios (SOLIDWORKS Essentials mokymo kursas) arba 3-6 mėn. darbo patirtis su programa SOLIDWORKS. 

Mokomoji literatūra - SOLIDWORKS Inspection (angl.k.) po mokymų lieka dalyviui.

Mokymų kalbos - lietuvių k. anglų k. ir rusų k.

Mokymų trukmė - 4  akad.val. 

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. Darbas su Inspection įskiepiu SOLIDWORKS sistemoje. Matavimo plano sudarymas ir pagrindiniai nustatymai: tolerancijos, žymėjimai, pagrindinės charakteristikos. Duomenų eksportavimas. - 1 akad.val.

II. Darbas su SOLIDWORKS Inspection programa. Matavimo plano sudarymas ir pagrindiniai nustatymai (tolerancijos, žymėjimai ir t.t.). Matavimo eiliškumo sudarymas (matmenų grandinės). Matavimo rezultatų registravimo lapo sudarymas Excel aplinkoje.- 2 akad.val.

III. Darbas su SOLIDWORKS Inspection Professional versija. Matavimo rezultatų įvedimas – koordinatinės matavimų mašinos (CMM) rezultatų įkėlimas, rankinis matavimo rezultato įvedimas. Matavimų ataskaitos rengimas. - 1 akad.val.

Įgytos žinios: mokymų dalyvis bus įgijęs įvadines/bazines žinias apie kompiuterinio projektavimo technologijų taikymą praktikoje. 

Išduodamas pasiekimų sertifikatas - SOLIDWORKS Inspection course certificate.