SOLIDWORKS nemokamai Lietuvos moksleiviams ir mokytojams

Instrukcija kaip parsisiųsti, suinstaliuoti ir aktyvuoti SOLIDWORKS 3DCAD ir SOLIDWORKS CAM programas nemokamai Lietuvos moksleiviams ir mokytojams.

Instaliaciniai failai ir licencijos raktas

  1. Norėdami gauti SOLIDWORKS Standard su SOLIDWORKS CAM Professional licenciją, Lietuvos moksleiviai ir mokytojai turi užpildyti registracijos formą
  2. Užpildę formą, gausite el. laišką su naudingomis nuorodomis, bei unikaliu mokomųjų licencijų kodu.
  3. Užpildykite šią SOLIDWORKS formą: www.solidworks.com/studentstandard
  • Formoje reikia įvesti kontaktinius duomenis, bei mokomųjų licencijų kodą, gautą el. paštu.

s1

4. Užpildžius formą, reikės patvirtinti naudojimosi taisykles, spaudžiant Accept Agreement & Continue:

s2-1

5. Galiausiai gausite parsisiuntimo nuorodą, bei SOLIDWORKS Standard serijinį numerį. Serijinis numeris taip pat bus išsiųstas ir nurodytu elektroniniu paštu. Žemiau rasite nuorodą parsisiųsti SOLIDWORKS instaliacinius failus:

s2-2

SOLIDWORKS instaliacija

  1. Prieš pradedant instaliaciją, laikinai išjunkite antivirusinę programinę įrangą ir įsitikinkite, jog turite kompiuterio administratoriaus teises.
  2. Taip pat rekomenduojame laikinai pakeisti User Account Controls teises:
  • Atsidarykite Start meniu, į paieškos laukelį įveskite “UAC” ir spauskite Enter;
  • Patraukite slankiklį žemyn iki padalos Never notify;
  • Perkraukite kompiuterį.

i4


3. Prisijungus su administratoriaus paskyra, išjungus antivirusinę programinę įrangą ir pakeitus User Account Control nustatymus galima pradėti instaliaciją du kartus spustelint SolidworksSetup.exe failą parsisiųstą iš my.solidworks.com svetainės. Pasirinkite, kur norite išskleisti instaliacinius failus ir spauskiteUnzip.

4. Atsidariusiame lange pasirinkite Individual (on this computer) ir spauskite Next:

i5

5. Įveskite SOLIDWORKS licencijų serijinius numerius. SOLIDWORKS CAD serijinį numerį įveskite tik į viršutinį SOLIDWORKS Licence laukelį. SOLIDWORKS CAM įvedamas uždėjus varnelę Other Serial Numbers laukelyje prie SOLIDWORKS CAM eilutės.

i6

6. Tolesniame lange bus galima pakeisti instaliacijos nustatymus. Rekomenduojama palikti standartinius nustatymus. Jei reikia pakeisti instaliuojamas programas, parsisiuntimo nustatymus, instaliacijos ar Toolbox vietą tai galite padaryti spustelėję + mygtuką ir pasirinkę CHANGE.

7. Spauskite Install Now mygtuką instaliacijai pradėti.

9. Instaliacija užtrunka apie 30 min. bet gali būti ir ilgiau priklausomai nuo interneto spartos ar jei nepavyko išjungti antivirusinės programos. Jei instaliacijos metu iššoka perspėjantis pranešimas, spauskite Ignore.

10. Pasibaigus instaliacijai, perkraukite kompiuterį ir atstatykite antivirusinės programos darbą.

SOLIDWORKS sisteminiai reikalavimai

Sertifikuoti kompiuterio komponentai užtikrina sklandų darbą su SOLIDWORKS. Prieš instaliaciją įsitikinkite, kad kompiuterio parametrai atitinka minimalius sisteminius reikalavimus. Reikalavimus operacinei sistemai (OS), operatyviajai atminčiai (RAM), kietajam diskui (HDD), vaizdo plokštei (GPU) ir procesoriui (CPU) galite rasti čia.

Jei kyla sunkumų ar turite klausimų, kreipkitės į mus.