SOLIDWORKS nemokamai Lietuvos moksleiviams ir mokytojams

Instrukcija kaip gauti, suinstaliuoti ir aktyvuoti SOLIDWORKS 3DCAD ir SOLIDWORKS CAM programos nemokamai Lietuvos moksleiviams ir mokytojams.

Instaliaciniai failai ir licencijos raktas

  1. Norėdami gauti SOLIDWORKS licenciją Lietuvos moksleiviai ir mokytojai turi užpildyti registracijos formą
  2. Užpildžius formą, gausite el. laišką su naudingomis nuorodomis, bei unikaliu mokomųjų licencijų kodu.
  3. Užpildyti šią SOLIDWORKS formą: www.solidworks.com/studentstandard
  • Formoje reikia įvesti kontaktinius duomenis, bei mokomųjų licencijų kodą, gautą el. paštu.

s1

4. Užpildžius formą, reikės patvirtinti naudojimosi taisykles, spaudžiant "Accept Agreement & Continue"

s2-1

5. Galiausiai gausite parsisiuntimo nuorodą, bei SOLIDWORKS Standard serijinį numerį. Serijinis numeris taip pat bus išsiųstas ir nurodytu elektroniniu paštu.

s2-2

SOLIDWORKS instaliacija

  1. Prieš pradedant instaliaciją, laikinai išjunkite antivirusinę programinę įrangą ir įsitikinkite, kad Jūsų vartotojas turi kompiuterio administratoriaus teises.
  2. Jeigu naudojate Windows 7 ar 8 OS, rekomenduojama pakeisti „User Account Controls“
  • Pasirinkę „Start“, į paieškos laukelį įveskite “UAC” ir spauskite „Enter“
  • Patraukite slankiklį žemyn iki padalos “Never notify”
  • Perkraukite kompiuterį

i4


3. Prisijungus su administratoriaus paskyra, išjungus antivirusinę programinę įrangą ir pakeitus „User Account Controls“ nustatymus galima pradėti instaliaciją du kartus spustelint SolidworksSetup.exe failą parsisiųstą iš my.solidworks.com svetainės. Pasirenkame kur išskleisti instaliacinius failus ir spaudžiame „Unzip“.

4. Atsidariusiame lange renkamės “Individual (on this computer)” ir spaudžiame “Next”

i5

5. Įvedame SOLIDWORKS licencijų serijinius numerius. SOLIDWORKS CAD serijinį numerį įveskite tik į viršutinį SOLIDWORKS Licence laukelį. SOLIDWORKS CAM įvedamas uždėjus varnelę “Other Serial Numbers” laukelyje prie SOLIDWORKS CAM eilutės.

i6

6. Sekančiame lange galima pakeisti instaliacijos nustatymus. Rekomenduojama palikti standartinius nustatymus. Jei reikia pakeisti instaliuojamas programas, parsisiuntimo nustatymus, instaliacijos ar Toolbox vietą tai galite padaryti spustelėję “+” mygtuką ir pasirinkę “CHANGE”.

7. Spauskite „Install Now“ mygtuką instaliacijai pradėti.

9. Instaliacija užtrunka apie 30 min. bet gali būti ir ilgiau priklausomai nuo interneto spartos ar jei nepavyko išjungti antivirusinės programos. Jei instaliacijos metu iššoka perspėjantis pranešimas spaudžiame “Ignore”.

10. Pasibaigus instaliacijai perkrauname kompiuterį ir atnaujiname antivirusinės programos darbą. Jei kyla sunkumų ar turite klausimų kreipkitės į mus: Užduokite klausimą

SOLIDWORKS Sisteminiai reikalavimai

Sertifikuoti kompiuterio komponentai užtikrina sklandų darbą su SOLIDWORKS. Prieš instaliaciją įsitikinkite, kad kompiuterio parametrai atitinka minimalius sisteminius reikalavimus. Reikalavimus operacinei sistemai (OS), operatyviajai atminčiai (RAM), kietajam diskui (HDD), vaizdo plokštei (GPU) ir procesoriui (CPU) galite rasti čia: http://www.solidworks.com/sw/support/SystemRequirements.html