SOLIDWORKS MBD mokymo kursas: gamybinės informacijos (PMI) aprašymas 3D aplinkoje ir vizualizavimas 3DPDF pagalba

Angliškas kurso pavadinimas: SOLIDWORKS MBD

Trumpas kursų aprašymas: tai yra SOLIDWORKS mokymo kursas, skirtas išmokyti vartotoją naudotis SOLIDWORKS MBD produktu. Mokymų metu išmokstama pateikti produkto ir gamybos informaciją 3D PDF formatu, naudojantis DimXpert įrankiu, paruošiami 3D vaizdai su gaminio parametrais. SOLIDWORKS MBD įrankis leidžia atsisakyti 2D brėžinių generavimo gamybai.

Mokymų dėstymo planas yra sudarytas remiantis SOLIDWORKS MBD mokymų vadovėlio pagrindu (anglų k.). Todėl išklausius šį SOLIDWORKS MBD mokymo kursą dalyviui tampa aiški darbo su SOLIDWORKS filosofija ir rūpimus klausimus jis gali lengviau išsiaiškinti pats savarankiškai arba su mūsų dėstytojų pagalba. Po mokymų SOLIDWORKS MBD vadovėlis iš JAV (anglų k.) lieka mokymų dalyviams. 

Registracija į mokymus: užpildykite šią formą ir mes su Jumis susisieksime.

Mokymų trukmė - 1 dienos/8 akad.val. 

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. Pažintis su SOLIDWORKS MBD aplinka ir pagrindiniais įrankiais. Modelio vaizdų gavimas ir eksportavimas .3DPDF formatu. - 1 akad.val.

II. Matmenų ir informacinių išnašų vaizdavimas – parametrinių vaizdų sudarymas ir modelio matmenų keitimas. - 1 akad.val.

III. Tinkamų 3D vaizdų parinkimas. Pjūvio atvaizdavimas 3D pavidale. Darbas eksportuojant failus gamybai – 3D PFD; STEP242 ir pan. - 1 akad.val.

IV. Darbas su 3D PDF failais ir jų formatavimas. Informacinių lentelių sudarymas ir redagavimas. - 2 akad.val.

V. DimXpert įrankio naudojimas modelio geometrijos aprašymui. Darbas su modelio tolerancijos nustatymai ir matmenų atidėjimo metodais. Formos ir tarpusavio padėties nuokrypių ir matmenų vaizdavimas. Informacinių išnašų atidėjimas ir redagavimas. - 2 akad.val.

VI. SOLIDWORKS MBD naudojimas surinkimo modeliams. Mazgo žiniaraščio (BOM) sudarymas.- 1 akad.val.

Mokymui skirtas laikas yra teorijos ir praktinių pavyzdžių nagrinėjimas. Mokymai vyksta specialiai tam įrengtoje mokymų klasėje, adresas: UAB „IN RE“, Lukiškių g.3, VI aukštas, Vilniuje. Kiekvienas dalyvis mokosi prie PC, kuriame įdiegta naujausia programinės įrangos SOLIDWORKS versija.

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus, bus įgijęs žinių apie SOLIDWORKS MBD įrankio naudojimą praktikoje. Kurso metu įgytų žinių pagalba, mokymų dalyvis galės savarankiškai generuoti parametrinius 3D detalės brėžinius skirtus gamybai, greitai ir efektyviai atlikti modelio pakeitimus.

UAB “IN RE” oficialus SOLIDWORKS mokymų centras Lietuvoje, kuris teikia plataus profilio kokybiškus SOLIDWORKS mokymus. Tik pas mus gausite mokymus pagal 35-ias skirtingas SOLIDWORKS mokymų programas pradedantiesiems ir pažengusiems. Tik pas mus rengiamus mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systemes. Tik pas mus Jums bus išduotas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro SOLIDWORKS MBD kurso baigimo sertifikatas.

Jeigu Jus domina šie mokymai, prašome: užpildyti šią formą, ir mes artimiausiu metu su Jumis susisieksime ir pateiksime visą informaciją.