SOLIDWORKS Motion mokymo kursas: kinematinė – dinaminė mechanizmu analizė

Angliškas kurso pavadinimas: SOLIDWORKS Motion

Trumpas kursų aprašymas: šio kurso metu mokoma, kaip atlikti kinematinius ir dinaminius mechanizmų skaičiavimus; įvertinti mechanizmų judesius ir gauti atramines reakcijos jėgas, grandžių pagreičius ir poslinkius; atlikti bendrą kinematinę/dinaminę bei stipruminę mechanizmo analizes bei kietų kūnų dinamikos analizę.

Mokymų dėstymo planas yra sudarytas remiantis SOLIDWORKS Motion mokymų vadovėlio pagrindu (anglų k.). Todėl išklausius šį SOLIDWORKS Motion mokymo kursą dalyviui tampa aiški darbo su SOLIDWORKS filosofija ir rūpimus klausimus jis gali lengviau išsiaiškinti pats savarankiškai arba su mūsų dėstytojų pagalba. Po mokymų SOLIDWORKS Motion vadovėlis (iš JAV (anglų k.)) lieka mokymų dalyviui.

Registracija į mokymus: užpildykite šią formą ir mes su Jumis susisieksime.

Mokymų trukmė - 2 dienos/16 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. Įvadas į judesio analizę. Pagrindiniai judesio analizės nustatymai. Mechanizmą veikiančios jėgos ir jų pridėjimas bei apibrėžimas. - 2 akad.val.

II. Modelio paruošimas judesio analizei. Sąryšių ir kontaktų tarp grandžių sukūrimas. Kinematinių rezultatų peržiūra. - 1 akad.val.

III. Įvadas į kontaktų sukūrimą tarp grandžių. Spyruoklių ir slopintuvų judesio analizės. Darbas su kontaktų sukūrimu. Trinties poros ir kontakto skirtumai ir kontaktų grupės. Spyruoklės judesio analizės atlikimas ir pagrindiniai nustatymai. - 1 akad.val.

IV. Sudėtingų kontaktų sukūrimas – variklio (varančiosios grandies) pridėjimas. Išorinių jėgų įtaka ir jėgų veikimo formulės. Įvairių modelių analizė bei išplėstinės Motion įskiepio funkcijos. - 3 akad.val.

V. Kreivių tarpusavio kontakto sukūrimas. Kieto kūno ir kreivės kontaktai ir jų naudojimas judesio analizėje. - 1 akad.val.

VI. Kumštelinio mechanizmo (Cam mechanism) judesio analizė. Judėjimo profilio ir kontakto sukūrimas. - 1 akad.val.

VII. Judesio optimizavimas. „Jutiklių“ naudojimas judesio analizės uždaviniuose. - 1 akad.val.

VIII. Lanksčių jungčių judesio analizė. Pagrindiniai analizės nustatymai. Darbas atliekant judesio analizę sistemoje turinčioje lanksčių jungčių. - 1 akad.val.

IX. Sąryšiai tarp mechanizmo grandžių ir šių sąryšių įtaka grandies laisvės laipsniams. Laisvės laipsnio nustatymas ir sąryšių koregavimas, siekiant pakeisti laisvės laipsnį. Darbas su judesio analize ir laisvės laipsnio įvertinimu, perteklinių sąryšių pašalinimu. - 2 akad.val.

X. Judesio analizės projekto perkėlimas į BEM (baigtinių elementų metodo) analizę. Kontakų ir jėgų aprašymas perkėlimo metu ir BEM analizės atlikimas. - 1 akad.val.

XI. Įvykio analizės (judesiui prasidedant po nurodyto įvykio). Mazgų jutikliai ir servo motorai. Darbas analizuojant sortiravimo įrenginį. - 1 akad.val.

XII. Papildomos SOLIDWORKS Motion funkcijos skirtos modelių analizei ir optimizavimui. - 1 akad.val.

Mokymui skirtas laikasyra teorijos ir praktinių pavyzdžių nagrinėjimas. Mokymai vyksta specialiai tam įrengtoje mokymų klasėje, adresas: UAB „IN RE“, Lukiškių g.3, VI aukštas, Vilniuje. Kiekvienas dalyvis mokosi prie PC, kuriame įdiegta naujausia programinės įrangos SOLIDWORKS versija.

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus, bus įgijęs: žinių apie trimačių modelių kinemetinės ir dinaminės analizės atlikimo galimybes, naudojant SOLIDWORKS programinį paketą. Kurso metu įgytos žinios įgalins atlikti įvairių mechanizmų kinematinę ir dinaminę analizę, apskaičiuoti konstrukcijos komponentų judėjimo trajektorijas, greičius, pagreičius, nustatyti komponentų trinties įtaką mechanizmų darbui. Įgytos žinios gali būti taikomos įvairiose inžinerijos srityse.

UAB “IN RE” oficialus SOLIDWORKS mokymų centras Lietuvoje, kuris teikia plataus profilio kokybiškus SOLIDWORKS mokymus. Tik pas mus gausite mokymus pagal 35-ias skirtingas SOLIDWORKS mokymų programas pradedantiesiems ir pažengusiems. Tik pas mus rengiamus mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systemes. Tik pas mus Jums bus išduotas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro SOLIDWORKS Motion kurso baigimo sertifikatas.

Jeigu Jus domina šie mokymai, prašome: užpildyti šią formą, ir mes artimiausiu metu su Jumis susisieksime ir pateiksime visą informaciją.