Kuo skiriasi SOLIDWORKS PCB ir SOLIDWORKS PCB Connector funkcionalumas?

SOLIDWORKS PCB ir SOLIDWORKS SOLIDWORKS PCB Connector sprendimų palyginimas

SOLIDWORKS PCB powered by Altium konfiguracijos
Aprašymas SOLIDWORKS PCB (PCB projektavimo sprendimas) SOLIDWORKS PCB Connector (priedas prie Altium Designer)

Plokščių su lanksčiomis jungtimis projektavimas

✔️  

Lanksčios PCB plokščių zonos, sluoksnių ir jų storių nustatymai leidžia lengvai kurti „rigid-flex“ tipo PCB plokštes. Lanksčiosioms plokščių dalims galima nurodyti lenkimo linijas, lenkimo kampus ir spindulius, bei patikrinti sulenktos plokštės tinkamumą 3D gaminio modelyje.

Projekto duomenų valdymas

✔️  

Projekto darbinių failų ir duomenų valdymas naudojant SOLIDWORKS PCB-PDM Connector įskiepį ir SOLIDWORKS PDM sistemai pritaikytą darbo eigą. Saugiai saugomi ir indeksuojami projekto duomenys, leidžiant greitai gauti reikiamą projekto versiją ar reviziją, nesibaiminant dėl duomenų praradimo ir užtikrinantys sklandų visos inžinierių grupės darbą.

PCB projektavimas

✔️  
Pramonėje plačiai naudojamos Altium programinės įrangos pagrindu sukurti PCB komponentų išdėstymui ir takelių išvedžiojimui skirti įrankiai

Elektrinių schemų projektavimas

✔️  

Altium programinės įrangos pagrindu sukurti elektrinių schemų projektavimo įrankiai.

Šiuolaikiška vartotojo sąsaja

✔️  
Intuityvi ir lengva vartoto sąsaja, paremta SOLIDWORKS sprendimais, sklandžiai apjungianti redagavimo, peržiūros, schemų ir plokštės projektavimo bei dokumentacijos ruošimo sritis.

Realaus laiko susikirtimų paieška 3D

✔️  

Galimybė įkelti dar projektuojamas PCB plokštes į mechaninį projekto korpusą, atlikti susikirtimų analizę, įvertinti ar viskas telpa ir tinka, leidžia labai anksti rasti klaidas ir jas pašalinti išvengiant bragių prototipų gamybos ar broko jau pagaminus gaminį.

Mišrių signalų SPICE 3f5 simuliacijos

✔️  

Analoginių ir mišrių signalų simuliacijos leidžia surasti tinkamus sprendimus ir išvengti projekto revizijų, atliekant funkcines patikras dar prieš PCB plokštės archtektūros projektavimą ir gamybą.

Sąsaja su komponentų tiekėjų duomenų bazėmis

✔️  

Susiekite komponentus ir jų parametrinius duomenis su tiekėjų internetinėmis duomenų bazėmis, realiu laiku patikrindami komponentų savybes, kainas ir prieinamumą. Naujausia informacija prieinama viso projekto kūrimo metu leidžia daryti greitus sprendimus, atitkti iškeltus projekto parametrų ir biudžeto reikalavimus bei laiko terminus. 

Projekto versijų kontrolė

✔️  
Visi projekto pakeitimai yra registruojami ir valdomi pakeitimų istorijoje kurioje aiškiai pateikiama informacija ir komentarai - kas, ką ir kada pakeitė projekte.

Sąsaja su įmonės duomenų bazėmis

✔️  

Komponentų parametrai ir savybės gali būti susietos su įmonės vidine duomenų baze, pateikiant reikiamą informaciją inžinieriams ir sinchronizuojant duomenų panaudojimą.

ECAD-MCAD integracija ir bendradarbiavimas

✔️ ✔️

ECAD-MCAD integracija ir bendradarbiavimas su SOLIDWORKS apjungia elektrotechninę ir mechaninę projektų dalis, leidžia inžinieriams dirbti kartu, projekto dabartinę būseną ir pakeitimus darant iš bet kurios aplinkos.

Valdomi ECAD-MCAD ECO procesai

✔️ ✔️

Susieti ECO (Engineering Change Order) procesai SOLIDWORKS PCB ir SOLIDWORKS 3D CAD programose palenvina plokštės formos, komponentų išdėstymo, montavimo kiaurymių, išpjovų ir kitus projekto pakeitimus.

SOLIDWORKS failų palaikymas

✔️ ✔️

Visi 3D failai saugomi SOLIDWORKS formatu, išvengiant importavimo/eksportavimo metu prarandamų duomenų, užtikrtinant, kad naudojama naujausia projekto versija ir išlaikant galimybę lengvai pakeisti mechaninę ar elektrotechninę dalį, suderinant jas tarpusavyje.

Papildoma informacija:

  1. SOLIDWORKS PCB Connector yra priedas prie Altiums Designer. Visos SOLIDWORKS konfiguracijos turi būtinus įrankius prisijungimui prie SOLIDWORKS PCB ir Altium Desinger duomenų baziu.
  2. SOLIDWORKS PCB puslapis su galimybių lentelė: SOLIDWORKS PCB (ENG)
  3. Trumpas YouTube video, kur pasakojama apie SOLIDWORKS ir SOLIDWORKS PCB ir Altium Designer integracijos naudą:

Jei kyla sunkumų ar turite klausimų, kreipkitės į mus.