Kaip įdiegti SOLIDWORKS PCB Services

SOLIDWORKS PCB Services diegimas

Prieš diegiant SOLIDWORKS PCB, būtina įdiegti SOLIDWORKS PCB Services. Šis gidas paaiškina kas yra ir kaip teisingai įdiegti PCB Services.

Kas yra PCB Services?

PCB Services yra platforma skirta SOLIDWORKS PCB klientams bendradarbiauti su SOLIDWORKS CAD klientais. PCB Services valdo saugyklą kuri leidžia elektrotechnikos inžinieriui su SOLIDWORKS PCB suprojektuoti spausdintinę plokštę, atlikti jos pakeitimus ir nusiųsti (Push) plokštės dizainą ir pakeitimus į bendrą saugyklą. Mechanikos inžinierius su SOLIDWORKS CAD programa gali iš saugyklos paimti (Pull) spausdintos plokštės modelį, peržiūrėti ir atlikti papildomus pakeitimus, ir nusiųsti (Push) savo pakeitimus atgal į saugyklą, iš kurios jie vėl bus matomi (Pull) elektrotechnikos inžinieriaus.

Kaip įdiegti PCB Services?:

Paveikslėlyje matome kaip PCB Services gali būti įdiegti iš SOLIDWORKS Installation Manager skilties Server Products.

1-1

Sekančiame Summary galime pakeisti instaliacijos direktoriją, duomenų bazės katalogą, revizijų failo katalogą, ir bendradarbiavimui naudojamą ugniasienės port'ą. Įprastai PCB Services yra diegiama į tinklo kompiuterį, į kurį darbo metu kreipiasi klientiniai kompiuteriai. Jeigu nėra serverinio kompiuterio, SOLIDWORKS PCB Services galima įdiegti ir į klientinį kompiuterį.  Rekomenduojama diegimo metu laikinai sustabdyti antivirusines ir ugniasienės programas.

2-1

Prisijungimas prie PCB Services:

Pasibaigus diegimui turėtumėte galėti prisijungti prie PCB Services per interneto naršyklę. Tipiškai adresas yra <server name>:<port number>. Jungiantis iš to paties kompiuterio kur buvo įdiegta PCB Services tipinis adresas yra “localhost:9780”. Jungiantis iš klientinio kompiuterio vietoje "localhost" įrašytume serverio pavadinimą.

Jungiantis pirmą kartą reikės naudoti pradinius prisijungimo duomenis:

  • Username: admin
  • Password: admin

PCB Services vartotojo sąsaja:

PCB Services vartotojo sąsaja susideda iš 7 kortelių, aptarsime kam skirta kiekviena iš jų. Norint atlikti PCB Services pakeitimus galima sukurti vartotoją su administravimo teisėmis arba naudoti pradinę administratoriaus paskyrą.

Kortelė "Home":

Kortelėje "Home", prisijungęs vartotojas gali greitai rasti, apibendrintą jam reikalingą informaciją.

3-1

Recent Activity – Realaus laiko pranešimai apie naujausius įvykius PCB Services platformoje. (Stream kortelė kopija)

  • My Projects – projektų, kuriuos sukūrė prisijungęs vartotojas, ir jų aprašymų sąrašas.

Kortelė "Users":

Šioje kortelėje galima rasti vartotojų valdymo Identity Service (IDS) įrankius, leidžiančius pakeisti prisijungimo prie saugyklos teises, sukuriant vartotojus ir jų roles.

4-1
  • Users: Leidžia administratoriui sukurti naujus vartotojus su individualiais prisijungimais ir slaptažodžiais.
  • Roles: Leidžia administratoriui sukurti ir priskirti vartotojams roles. Rolės leidžia suskirstyti visus vartotojus į grupes, pagal atliekamą darbą, arba pagal skyrius ir pan. Rolės taip pat supaprastina bendradarbiavimą dirbant prie to paties projekto saugykloje.
  • LDAP Sync: Leidžia administratoriui automatizuoti vartotojų sukūrimą, pagal esamus vartotojus įmonės domene.
  • Sessions: Parodo kurie vartotojai šiuo metu yra prisijungę prie PCB Services saugyklos. Tai pat administratorius gali išmesti vartotoją, taip sustabdant programos veikimą, ir atlaisvinant licenciją kitiems inžinieriams.

Kortelė "Projects":

Suteikia galimybes kurti naujus, valdyti esamus projektus, bei bendrinti projektus tarp atskirų įmonės skyrių ar darbuotojų. Šiame puslapyje yra visi įmonės PCB Services saugykloje esantys projektai.

5

Kortelė "Vault":

Suteikia įrankius PCB Services Saugyklos valdymui. Šioje kortelėje galima peržiūrėti saugykloje esančius katalogus ir elementus, nors ir negalima sukurti naujų elementų, bet galima valdyti katalogų struktūrą, klientų teises (kas ir kokią informaciją mato, ką gali su ja atlikti). Taip pat iš čia galima parsisiųsti saugyklos turinį.

6

Kortelė "VCS":

VCS - Version Control Service, skirta valdyti SVN (Apache Subversion) projektų saugyklas kurias inžinieriai naudoja dirbdami su įmonės projektais. Galima sukurti naujas saugyklas, arba prijungti jau esamas. Standartiškai viena projektų saugykla yra sukuriama instaliacijos metu.

7png

Kortelė "Stream":

Realaus laiko pranešimai apie naujausius įvykius PCB Services platformoje.

8

Kortelė "Status":

Šioje kortelė randame bendrus visos sistemos parametrus bei log failus.

9

Kilūs klausimams ar problemomis susijusiomis su PCB Services ar SOLIDWORKS PCB susisiekite su mumis per palaikymas@inre.lt.