SOLIDWORKS PDM administravimo mokymo kursas

Angliškas kurso pavadinimas: Administering SOLIDWORKS PDM

Trumpas kursų aprašymas: tai, specializuotas mokymo kursas skirtas ne tik Administering SOLIDWORKS PDM sistemos vartotojams, bet ir tiems, kurie yra atsakingi už SOLIDWORKS PDM sistemos įdiegimą ir administravimą. Šiame kurse yra nagrinėjami įvairūs SOLIDWORKS PDM sistemos įrankiai, supažindinama su SOLIDWORKS PDM sistemos įdiegimo, administravimo ir naudojimo eiga.

Mokymų dėstymo planas yra sudarytas vadovaujantis Administering SOLIDWORKS PDM mokymų vadovėlio pagrindu. Išklausius Administering SOLIDWORKS PDM mokymo kursą dalyviui taps aiški darbo su SOLIDWORKS filosofija ir rūpimus klausimus jis gali lengviau išsiaiškinti pats savarankiškai arba su mūsų dėstytojų pagalba. Po mokymų Administering SOLIDWORKS PDM vadovėlis (iš JAV (anglų k.)) lieka mokymų dalyviui.

Registracija į mokymus: užpildykite šią formą ir mes su Jumis susisieksime.

Mokymų trukmė - 2 dienos/16 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. SOLIDWORKS PDM sistemos įdiegimo ir dokumentų valdymo planavimas. Duomenų bazių rengimas PDM įdiegimui. -1 akad.val.

II. I. SOLIDWORKS PDM administravimo įrankiai, failų saugyklos „Vault“ kūrimas ir konfigūravimas. - 1,5 akad.val.

III. Darbas su vartotojų duomenimis – vartotojų profilių ir grupių kūrimas, prieigos teisių konfigūravimas. - 2 akad.val.

IV. Aplanko informacinės kortelės kūrimas ir redagavimas. - 2 akad.val.

V. Failų paieška SOLIDWORKS PDM saugykloje, paieškos kortelės sudarymas ir importavimas. - 1 akad.val.

VI. Medžiagų sąrašo („Bill of Materials”BOM) konfigūravimas ir atvaizdavimas SOLIDWORKS PDM aplinkoje. - 1 akad.val.

VII. SOLIDWORKS PDM darbo eiga “Workflow”. Kategorijų ir revizijų kūrimas. - 2 akad.val.

VIII. Darbo užduočių ir pranešimų valdymas. -1,5 akad.val.

IX. Aplankų administravimas, aplanko struktūros šablonų kūrimas. -1 akad.val.

X. Dokumento šablonai ir jų kūrimas. -1 akad.val.

XI. Duomenų migracija. Senų duomenų perkėlimas, perkėlimo planavimas. -1 akad.val.

XII. Saugyklos ir duomenų bazės atsarginės kopijos kūrimas. -1 akad.val.

Mokymui skirtas laikas yra teorijos ir praktinių pavyzdžių nagrinėjimas. Mokymai vyksta specialiai tam įrengtoje mokymų klasėje, adresas: UAB „IN RE“, Lukiškių g.3, VI aukštas, Vilniuje. Kiekvienas dalyvis mokosi prie PC, kuriame įdiegta naujausia programinės įrangos SOLIDWORKS versija.

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus, bus įgijęs žinių kaip sistemingai ir tvarkingai naudotis SOLIDWORKS PDM sistema. Gebės savarankiškai vykdyti SOLIDWORKS PDM sistemos administravimą ir diegimą.

UAB “IN RE” oficialus SOLIDWORKS mokymų centras Lietuvoje, kuris teikia plataus profilio kokybiškus SOLIDWORKS mokymus. Tik pas mus gausite mokymus pagal 35-ias skirtingas SOLIDWORKS mokymų programas pradedantiesiems ir pažengusiems. Tik pas mus rengiamus mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systemes. Tik pas mus Jums bus išduotas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro Administering SOLIDWORKS PDM kurso baigimo sertifikatas.

Jeigu Jus domina šie mokymai, prašome: užpildyti šią formą, ir mes artimiausiu metu su Jumis susisieksime ir pateiksime visą informaciją.