Bazinis SOLIDWORKS PDM mokymo kursas: gaminio struktūros, specifikacijų ir susijusios dokumentacijos valdymas

Angliškas kurso pavadinimas: Using SOLIDWORKS PDM

Trumpas kursų aprašymas: tai specializuotas mokymo kursas, skirtas ne tik SOLIDWORKS PDM Standard sistemos vartotojams, bet ir tiems, kurie yra atsakingi už SOLIDWORKS PDM Standard sistemos įdiegimą ir administravimą. Šiame kurse yra nagrinėjami įvairūs SOLIDWORKS PDM sistemos įrankiai, supažindinama su SOLIDWORKS PDM Standard sistemos įdiegimo, administravimo ir naudojimo eiga bei dokumentacijos valdymu.

Mokymų dėstymo planas: yra sudarytas vadovaujantis Using SOLIDWORKS PDM mokymų vadovėlio pagrindu. Išklausius SOLIDWORKS PDM Standart mokymo kursą dalyviui taps aiški darbo su SOLIDWORKS filosofija ir rūpimus klausimus jis gali lengviau išsiaiškinti pats savarankiškai arba su mūsų dėstytojų pagalba. Po mokymų Using SOLIDWORKS PDM vadovėlis (iš JAV (anglų k.)) lieka mokymų dalyviui.

Registracija į mokymus: užpildykite šią formą, ir mes pranešime apie artimiausius mokymus.

Mokymų trukmė - 1 dienos/8 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. SOLIDWORKS PDM Standard sistemos įdiegimo ir dokumentų valdymo  planavimas. Duomenų bazių rengimas PDM įdiegimui. - 1 akad.val.

II. SOLIDWORKS PDM Standard administravimo įrankiai, duomenų saugyklos „Vault” kūrimas, įvairių parametrų apžvalga. - 1 akad.val.

III. Darbas su vartotojų duomenimis –  vartotojų profilių ir vartotojų grupių kūrimas, prieigos teisių konfigūravimas. - 1 akad.val.

VI. Aplanko informacinės kortelės kūrimas ir redagavimas. - 0,5 akad.val.

V. Failų paieška SOLIDWORKS PDM saugykloje, paieškos kortelės sudarymas ir importavimas. - 1 akad.val.

VI. Medžiagų sąrašo („Bill of Materials”BOM) konfigūravimas ir atvaizdavimas SOLIDWORKS PDM aplinkoje. - 0,5 akad.val.

VII. SOLIDWORKS PDM darbo eiga “Workflow”. Kategorijų ir revizijų kūrimas. - 1 akad.val.

VIII. Darbo užduočių ir pranešimų valdymas. - 0,5 akad.val.

IX. Duomenų migracija. Senų duomenų perkėlimas, perkėlimo planavimas. - 1 akad.val.

XII. Saugyklos ir duomenų bazės atsarginės kopijos kūrimas. - 0,5 akad.val.

Mokymui skirtas laikas yra teorijos ir praktinių pavyzdžių nagrinėjimas. Kiekvienas dalyvis mokosi prie PC, kuriame įdiegta naujausia programinės įrangos SOLIDWORKS versija. 

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus, bus įgijęs žinių, kaip sistemingai ir tvarkingai naudotis SOLIDWORKS PDM Standard sistema. Gebės savarankiškai vykdyti SOLIDWORKS PDM Standard sistemos administravimą ir diegimą. Išmanys vartotojų prieigos teisių redagavimą, teisingą dokumentų versijavimo ir valdymo tvarką SOLIDWORKS PDM aplinkoje.

UAB “IN RE” - oficialus SOLIDWORKS mokymų centras Lietuvoje, kuris teikia plataus profilio kokybiškus SOLIDWORKS mokymus. Tik pas mus gausite mokymus pagal 35-ias skirtingas SOLIDWORKS mokymų programas pradedantiesiems ir pažengusiems. Tik pas mus rengiamus mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systemes. Tik pas mus Jums bus išduotas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro  SOLIDWORKS PDM Standard kurso baigimo sertifikatas.

Mokymai vyksta specialiai tam įrengtose mokymų klasėse:

1. UAB „IN RE“ mokymų klasė, Lukiškių g.3, VI aukštas, Vilnius;

2. Informacijos technologijų mokymo centras, K. Donelaičio g. 33, Kaunas.

Jeigu Jus domina šie mokymai, prašome: užpildykite šią formą, ir mes artimiausiu metu susisieksime su Jumis ir pateiksime Jums visą informaciją.