Kaip pradėti naudotis SOLIDWORKS programa?

Pirmą kartą įjungus SOLIDWORKS programą

Įdiegus SOLIDWORKS programą ir startavus ją pirmą kartą, atsiras licencijos aktyvavimo langas.  Jame spauskite "Selec All" mygtuką, įveskite kontaktinį elektroninio pašto adresą ir spauskite "Next".

Programa aktyvuosis automatiškai internetu. Sekančiame lange matysite visus į kompiuterį įdiegtus SOLIDWORKS įrankius,  aktyvaus techninio palaikymo pabaigos datą (Maintenence Expores). Jei naudojama laikina ar bandomoji licencija šiame lange taip pat rasite jos galiojimo pabaigos datą (Activation Expires)

Spaudžiame "Finish". Tuome atsiras langas su licencijos sutartimi (SOLIDWORKS License Agreement), kurią turėtumėte perskaityti prieš paspausdami "Accept".

Aktyvavus licenciją ir kas kartą naujai paleidžiant SOLIDWORKS ekraną atsiras SOLIDWORKS Pradžios langas. Šio lango viršutinėje dalyje spustelkite kortelę "Learn"

Šioje kortelėje rasite tris sritis:

1) "Introducing SOLIDWORKS" - atidarys PDF bylą, kurioje rasite SOLIDWORKS programos pradmenis.

2) Spustelėjus viduriniąją sritį "Tutorials" - atsidarys į programą integruotų pamokų  langas. 

Galite pradėti nuo pirmosios pamokos "Introduction to SOLIDWORKS" ir greitai suprojektuoti pirmąją savo detalę, arba pamokų kataloge surasti naudingų pamokų pažengusiems projektuotojams.

3) "MySolidWorks Training"- nukreips į oficialų SOLIDWORKS puslapį projektuotojams. Čia rasite video pamokas, 3D modelių bibliotekas, vartotojų forumą, SOLIDWORKS naujienas ir atnaujinimus ir kitokią aktualią informaciją.

Jeigu kils sunkumų ar norėsite pasikonsultuoti inžineriniais klausimais kreipkitės į mus.