SOLIDWORKS Routing mokymo kursas: vamzdynų ir hidraulinių sistemų projektavimas 3D aplinkoje

Angliškas kurso pavadinimas: SOLIDWORKS Routing: Piping and Tubing

Trumpas kursų aprašymas: tai yra specializuotas vamzdynų ir hidraulinių sistemų trasavimo, 3D aplinkoje, mokymų kursas. Šiame kurse klausytojai yra apmokomi kurti vamzdynų ir hidraulikos trimačius modelius, generuoti techninę dokumentaciją (brėžinius, specifikacijas), kurti savus elementus.

Mokymų dėstymo planas yra sudarytas remiantis SOLIDWORKS Routing – Piping and Tubing mokymų vadovėlio pagrindu (anglų k.). Išklausius SOLIDWORKS Routing – Piping and Tubing mokymo kursą, dalyviui tampa aiški darbo su SOLIDWORKS filosofija ir rūpimus klausimus jis gali lengviau išsiaiškinti savarankiškai arba su mūsų dėstytojų pagalba. Po mokymų SOLIDWORKS Routing – Piping and Tubing vadovėlis (JAV (anglų k.)) lieka mokymų dalyviui.

Registracija į mokymus: užpildykite šią formą, ir mes pranešime apie artimiausius mokymus.

Mokymų trukmė: - 2 dienos/16 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. Trasavimo įskiepio paruošimas ir pagrindiniai įrankiai. Pagrindiniai trasavimo metodai. - 1,5 akad.val.

II. Virintų vamzdžių trasavimas (Pipe routing) – pagrindiniai metodai. Vamzdyno komponentų nustatymai (dydžiai, tipai) ir jų priskyrimas. Vamzdyno trasos kelio profilio sudarymas ir redagavimas. Ir automatiniai trasavimo įrankiai. - 2 akad.val.

III. Vamzdynų jungtys ir komponentai. Komponentų pridėjimas ir priskyrimas vamzdžiams. T formos jungčių/sklendžių pridėjimas ir orientavimas vamzdyne. Vamzdyno elementų sukūrimas ir naudojimas. - 2 akad.val.

VI. Lanksčių vamzdynų trasavimas (Tube routing). Automatinių įrankių naudojimas trasavimui. Vamzdžio (Tube) lenkimo parametrų nustatymas; kelio segmentų (pradžios/pabaigos) ir krypties parinkimas. Vamzdyno brėžinio generavimas. - 1,5 akad.val.

V. Virintinų ir lanksčių vamzdynų redagavimas. Trasos kelio pakeitimai; dydžių pakeitimai; vamzdžių profilių pakeitimai. Vamzdžių tarpusavio sujungimų redagavimas. Komponentų vietos pakeitimai ir kopijavimas. Darbas su vamzdynų brėžinių gavimu. - 3,5 akad.val.

VI. Vamzdynų komponentų kūrimas. Darbas su bibliotekos komponentais – vamzdžių; srieginių vamzdžių; sujungimų; ŠVOK sistemų ir kt. komonentų bibliotekos ir papildomų bibliotekų sudarymas, papildymas sukurtais komponentais. - 1,5 akad.val.

VII. P&ID (Piping and instrumentation diagram) failų naudojimas vamzdynų projektavime. - 1 akad.val.

VIII. Elektrinių kanalų, kabelių įdėklų ir ŠVOK vamzdymų projektavimas – vamzdžių profilių parinkimas ir trasos kelio sudarymas. Komponentų pridėjimas ir orientavimas vamzdyne. - 1 akad.val.

IX. Vamzdynų modulinių sistemų rėmų (Piping Skids) modeliavimas. Modulinių sistemų apžiūros animacijų kūrimas. - 1 akad.val.

X. Kito SOLIDWORKS turinio naudojimas vamzdynuose – papildomų detalių įtraukimas ir t.t. - 1 akad.val.

Mokymui skirtas laikas yra teorijos ir praktinių pavyzdžių nagrinėjimas. Mokymai vyksta specialiai tam įrengtoje mokymų klasėje, adresas: UAB „IN RE“, Lukiškių g.3, VI aukštas, Vilniuje. Kiekvienas dalyvis mokosi prie PC, kuriame įdiegta naujausia programinės įrangos SOLIDWORKS versija.

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus, bus įgijęs: virintinų ir lanksčių vamzdynų projektavimo bazines žinias – sugebės trasuoti įvairaus pobūdžio vamzdynus ir juos redaguoti. Taip pat, savarankiškai galės kurti vamzdynų brėžinius ir kitą technologinę dokumentaciją.

UAB “IN RE” oficialus SOLIDWORKS mokymų centras Lietuvoje, kuris teikia plataus profilio kokybiškus SOLIDWORKS mokymus. Tik pas mus gausite mokymus pagal 35-ias skirtingas SOLIDWORKS mokymų programas pradedantiesiems ir pažengusiems. Tik pas mus rengiamus mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systemes. Tik pas mus Jums bus išduotas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro SOLIDWORKS Routing – Piping and Tubing kurso baigimo sertifikatas.

Jeigu Jus domina SOLIDWORKS mokymai, prašome: užpildyti šią formą, ir mes artimiausiu metu su Jumis susisieksime ir pateiksime visą informaciją.