SOLIDWORKS Routing mokymo kursas: vamzdynų ir hidraulinių sistemų projektavimas 3D aplinkoje

Angliškas kurso pavadinimas: SOLIDWORKS Routing: Piping and Tubing

Trumpas kursų aprašymas: tai yra specializuotas vamzdynų ir hidraulinių sistemų trasavimo, 3D aplinkoje, mokymų kursas. Šiame kurse klausytojai yra apmokomi kurti vamzdynų ir hidraulikos trimačius modelius, generuoti techninę dokumentaciją (brėžinius, specifikacijas), kurti savus elementus.

Mokymų planas: sudarytas remiantis SOLIDWORKS Routing: Piping and Tubing mokymų vadovėlio turinio pagrindu. Mokymų metu suteikiamos teorinės žinios, taip pat daug dėmesio skiriama praktiniams užsiėmimas, sprendžiami pavyzdžiai. 

Registracija į mokymus - užpildykite šią formą ir mes su Jumis susisieksime.

Reikalavimai dalyviui - reikalingos bazinės SOLIDWORKS žinios (SOLIDWORKS Essentials mokymo kursas) arba 3-6 mėn. darbo patirtis su programa SOLIDWORKS. 

Mokomoji literatūra - SOLIDWORKS Routing: Piping and Tubing (angl.k.) po mokymų lieka dalyviui.

Mokymų kalbos - lietuvių k. anglų k. ir rusų k.

Mokymų trukmė: - 2 dienos/16 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. Trasavimo įskiepio paruošimas ir pagrindiniai įrankiai. Pagrindiniai trasavimo metodai - 1,5 akad.val.

II. Virintų vamzdžių trasavimas (Pipe routing) – pagrindiniai metodai. Vamzdyno komponentų nustatymai (dydžiai, tipai) ir jų priskyrimas. Vamzdyno trasos kelio profilio sudarymas ir redagavimas. Ir automatiniai trasavimo įrankiai - 2 akad.val.

III. Vamzdynų jungtys ir komponentai. Komponentų pridėjimas ir priskyrimas vamzdžiams. T formos jungčių/sklendžių pridėjimas ir orientavimas vamzdyne. Vamzdyno elementų sukūrimas ir naudojimas - 2 akad.val.

VI. Lanksčių vamzdynų trasavimas (Tube routing). Automatinių įrankių naudojimas trasavimui. Vamzdžio (Tube) lenkimo parametrų nustatymas; kelio segmentų (pradžios/pabaigos) ir krypties parinkimas. Vamzdyno brėžinio generavimas - 1,5 akad.val.

V. Virintinų ir lanksčių vamzdynų redagavimas. Trasos kelio pakeitimai; dydžių pakeitimai; vamzdžių profilių pakeitimai. Vamzdžių tarpusavio sujungimų redagavimas. Komponentų vietos pakeitimai ir kopijavimas. Darbas su vamzdynų brėžinių gavimu - 3,5 akad.val.

VI. Vamzdynų komponentų kūrimas. Darbas su bibliotekos komponentais – vamzdžių; srieginių vamzdžių; sujungimų; ŠVOK sistemų ir kt. komonentų bibliotekos ir papildomų bibliotekų sudarymas, papildymas sukurtais komponentais - 1,5 akad.val.

VII. P&ID (Piping and instrumentation diagram) failų naudojimas vamzdynų projektavime - 1 akad.val.

VIII. Elektrinių kanalų, kabelių įdėklų ir ŠVOK vamzdymų projektavimas – vamzdžių profilių parinkimas ir trasos kelio sudarymas. Komponentų pridėjimas ir orientavimas vamzdyne - 1 akad.val.

IX. Vamzdynų modulinių sistemų rėmų (Piping Skids) modeliavimas. Modulinių sistemų apžiūros animacijų kūrimas - 1 akad.val.

X. Kito SOLIDWORKS turinio naudojimas vamzdynuose – papildomų detalių įtraukimas ir t.t. - 1 akad.val.

Įgytos žinios: dalyvis turės virintinų ir lanksčių vamzdynų projektavimo bazines žinias. Mokymų dalyvis sugebės trasuoti įvairaus pobūdžio vamzdynus ir juos redaguoti. Taip pat, savarankiškai galės kurti vamzdynų brėžinius ir kitą technologinę dokumentaciją.

Išduodamas pasiekimų sertifikatas - SOLIDWORKS Routing: Piping and Tubing course certificate.