SOLIDWORKS Routing mokymo kursas: elektros instaliacijos išdėstymas ir trasavimas 3D aplinkoje

Angliškas kurso pavadinimas: SOLIDWORKS Routing - Electrical

Trumpas kursų aprašymas: tai yra SOLIDWORKS mokymo kursas, skirtas išmokyti vartotoją naudotis SOLIDWORKS Routing - Electrical moduliu. Mokymų metu išmokstama, kaip sukurti, redaguoti ir valdyti elektrinių komponentų bei laidų trasavimą, laikantis projektavimo reikalavimų.

Mokymų dėstymo planas yra sudarytas remiantis SOLIDWORKS Routing - Electrical mokymų vadovėlio pagrindu (anglų k.). Todėl išklausius šį SOLIDWORKS Routing - Electrical mokymo kursą, dalyviui tampa aiški darbo su SOLIDWORKS Routing - Electrical filosofija ir rūpimus klausimus jis gali lengviau išsiaiškinti pats savarankiškai arba su mūsų dėstytojų pagalba. Po mokymų SOLIDWORKS Routing - Electrical vadovėlis (JAV (anglų k.)) lieka mokymų dalyviui.

Registracija į mokymus: užpildykite šią formą ir mes su Jumis susisieksime.

Mokymų trukmė - 2 dienos/16 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. Elektros sistemų trasavimo įskiepio paruošimas ir pagrindiniai įrankiai. Pagrindiniai trasavimo metodai.- 1 akad.val.

II. Laidynų trasavimo pagrindai ir pagrindiniai įrankiai ir trasos kelio sukūrimas. - 2 akad.val.

III. Laidų trasavimas naudojant jungtis ir laidų tvirtinumus (Clips). Jungčių ir laidų tvirtinimų pridėjimas į modelį ir jų naudojimas trasavimo trajektorijose. Darbas su laidų tvirtinimais – pozicionavimas modelyje; trasos kelio koregavimas ir keletos laidų tvirtinimas. - 3 akad.val.

IV. Komponentų bibliotekos naudojimas trasavime. Bibliotekos komponentų sukūrimas – jungčių ir laidų tvirtinimų sukūrimas ir pridėjimas į biblioteką. - 3 akad.val.

V. Standartiniai kabeliai ir jų naudojimas. Kabelių standartizavimas ir modifikavimas naudojant Excel failus. Trasavimo kelio panaudojimas kitų laidų trasavimui – šablonų sukūrimas. - 1 akad.val.

VI. Duomenų importavimas. Komponentų bibliotekos importavimas; komponentų informacijos importavimas; trasavimo trajektorijų nustatymai. - 2 akad.val.

VII. Brėžiniai. Trasavimo brėžinio sugeneravimas. Trasos atvaizdavimas 2D vaizde bei detalizavimas matmenimis. Darbas su brėžinių parengimu gamybai. - 2 akad.val.

VIII. Lanksčių laidų (šleifų) trasavimas ir modeliavimas. Jungčių šleifams pridėjimas ir pajungimo vietos nurodymas. Darbas su automatizuotais šleifų trasavimo ir redagavimo įrankiais. - 1 akad.val.

IX. Instaliacinių vamzdžių modeliavimas. Standžių ir lanksčių vamzdžių modeliavimas. Trasavimas naudojant instaliacinius vamzdžius. Vamzdžių jungčių pridėjimas į projektą. - 1 akad.val.

Mokymui skirtas laikas yra teorijos ir praktinių pavyzdžių nagrinėjimas. Mokymai vyksta specialiai tam įrengtoje mokymų klasėje, adresas: UAB „IN RE“, Lukiškių g.3, VI aukštas, Vilniuje. Kiekvienas dalyvis mokosi prie PC, kuriame įdiegta naujausia programinės įrangos SOLIDWORKS versija.

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus, bus įgijęs: bazinių žinių apie SOLIDWORKS Routing Electrical produkto naudojimą darbinėje praktikoje. Gebės savarankiškai modeliuoti ir trasuoti elektros instaliacijos sistemas 3D aplinkoje; naudoti įvairius elektros sistemų komponuojančius elementus, generuoti sumodeliuotų sistemų brėžinius.

UAB “IN RE” oficialus SOLIDWORKS mokymų centras Lietuvoje, kuris teikia plataus profilio kokybiškus SOLIDWORKS mokymus. Tik pas mus gausite mokymus pagal 35-ias skirtingas SOLIDWORKS mokymų programas pradedantiesiems ir pažengusiems. Tik pas mus rengiamus mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systemes. Tik pas mus Jums bus išduotas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro SOLIDWORKS Routing - Electrical kurso baigimo sertifikatas.

Jeigu Jus domina šie mokymai, prašome: užpildyti šią formą, ir mes artimiausiu metu su Jumis susisieksime ir pateiksime visą informaciją.