SOLIDWORKS Routing mokymo kursas: elektros instaliacijos išdėstymas ir trasavimas 3D aplinkoje

Angliškas kurso pavadinimas: SOLIDWORKS Routing - Electrical

Trumpas kursų aprašymas: tai yra SOLIDWORKS mokymo kursas, skirtas išmokyti vartotoją naudotis SOLIDWORKS Routing - Electrical moduliu. Mokymų metu išmokstama, kaip sukurti, redaguoti ir valdyti elektrinių komponentų bei laidų trasavimą, laikantis projektavimo reikalavimų.

Mokymų planas: sudarytas remiantis SOLIDWORKS Routing - Electrical mokymų vadovėlio turinio pagrindu. Mokymų metu suteikiamos teorinės žinios, taip pat daug dėmesio skiriama praktiniams užsiėmimas, sprendžiami pavyzdžiai. 

Registracija į mokymus - užpildykite šią formą ir mes su Jumis susisieksime.

Reikalavimai dalyviui - reikalingos bazinės SOLIDWORKS žinios (SOLIDWORKS Essentials mokymo kursas) arba 3-6 mėn. darbo patirtis su programa SOLIDWORKS. 

Mokomoji literatūra - SOLIDWORKS Routing - Electrical (angl.k.) po mokymų lieka dalyviui.

Mokymų kalbos - lietuvių k. anglų k. ir rusų k.

Mokymų trukmė - 2 dienos/16 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. Elektros sistemų trasavimo įskiepio paruošimas ir pagrindiniai įrankiai. Pagrindiniai trasavimo metodai - 1 akad.val.

II. Laidynų trasavimo pagrindai ir pagrindiniai įrankiai ir trasos kelio sukūrimas - 2 akad.val.

III. Laidų trasavimas naudojant jungtis ir laidų tvirtinumus (Clips). Jungčių ir laidų tvirtinimų pridėjimas į modelį ir jų naudojimas trasavimo trajektorijose. Darbas su laidų tvirtinimais – pozicionavimas modelyje; trasos kelio koregavimas ir keletos laidų tvirtinimas - 3 akad.val.

IV. Komponentų bibliotekos naudojimas trasavime. Bibliotekos komponentų sukūrimas – jungčių ir laidų tvirtinimų sukūrimas ir pridėjimas į biblioteką - 3 akad.val.

V. Standartiniai kabeliai ir jų naudojimas. Kabelių standartizavimas ir modifikavimas naudojant Excel failus. Trasavimo kelio panaudojimas kitų laidų trasavimui – šablonų sukūrimas - 1 akad.val.

VI. Duomenų importavimas. Komponentų bibliotekos importavimas; komponentų informacijos importavimas; trasavimo trajektorijų nustatymai - 2 akad.val.

VII. Brėžiniai. Trasavimo brėžinio sugeneravimas. Trasos atvaizdavimas 2D vaizde bei detalizavimas matmenimis. Darbas su brėžinių parengimu gamybai - 2 akad.val.

VIII. Lanksčių laidų (šleifų) trasavimas ir modeliavimas. Jungčių šleifams pridėjimas ir pajungimo vietos nurodymas. Darbas su automatizuotais šleifų trasavimo ir redagavimo įrankiais - 1 akad.val.

IX. Instaliacinių vamzdžių modeliavimas. Standžių ir lanksčių vamzdžių modeliavimas. Trasavimas naudojant instaliacinius vamzdžius. Vamzdžių jungčių pridėjimas į projektą - 1 akad.val.

Įgytos žinios: dalyvis bus įgyjęs bazinių žinių apie SOLIDWORKS Routing Electrical produkto naudojimą darbinėje praktikoje. Gebės savarankiškai modeliuoti ir trasuoti elektros instaliacijos sistemas 3D aplinkoje; naudoti įvairius elektros sistemų komponuojančius elementus, generuoti sumodeliuotų sistemų brėžinius.

Išduodamas pasiekimų sertifikatas - SOLIDWORKS Routing - Electrical course certificate.