Kaip užsiregistruoti SOLIDWORKS sertifikavimosi egzaminams?

SOLIDWORKS sertifikavimosi egzaminai - registracija.

SOLIDWORKS vartotojams su aktyviu techniniu palaikymu teikią nemokamą sertifikavimosi egzaminų programą. Toliau pateikiame instrukciją kaip gauti 100% nuolaidos kodą SOLIDWORKS sertifikavimosi egzaminams.

Reikalavimai ir pastabos:

 • Egzaminų kodai galioja 180 dienų nuo įsigijimo, todėl registruokitės egzaminams tik tada, kai esate pasirengę juos laikyti.
 • Egzamino kodą įvedu į egzaminavimo programą (“VirtualTester”), egzaminas pradedamas iškarto ir negali būti atidėtas vėlesniam laikui.
 • SOLIDWORKS sertifikavimo programa kiekvienai licencijai su aktyviu techniniu palaikymu suteikia 2 egzaminų nuolaidos kodus per metus. “VirtualTester” Sistema leidžia aktyvuoti nuolaidos kodą mobiliuoju telefonu nuo Sausio 1 d. iki Birželio 30 d. ir antrą nuolaidos kodą su tuo pačiu telefono numeriu nuo Liepos 1 d. iki Gruodžio 31d.
 • Egzaminų kodai negali būti perparduoti ar dovanoti kitiems asmenims. Nesilaikant šių taisyklių jūsų paskyra bus užblokuota, gauti sertifikatai - anuliuoti.

Registracija:

 1. Pirmiausiai gaukite specialų nuolaidos kodą iš SOLIDWORKS sertifikavimo programos vartotojams su techniniu palaikymu puslapio, pasirinkę nuorodą Subscription Services:
e1

2. Paspaudus ant Subscription Services nuorodos, būsite nukreipti į SOLIDWORKS Customer Portal. Prisijunkite naudodamiesi savo SOLIDWORKS ID. Jei neturite SOLIDWORKS ID, susikurkite paskyrą, pasirinkę “Create SOLIDWORKS ID”, registracijos metu reikės įvesti savo SOLIDWORKS licencijos nr. ir kontaktinius duomenis.

e2

3. Prisijungę prie „Customer Portal“ būsite nukreipti į puslapį su specialiu nuolaidos kodu (pavyzdys žemiau).

e3

Pastaba: Jei turite tinklinę licenciją ir norite gauti daugiau nuolaidos kodų visiems kolegoms – tiesiog perkraukite šį puslapį ir bus sugeneruotas naujas kodas. Jei įmonė turi „Standalone“ vietines licencijas, kiekvienai licencijai reikės sukurti atskirą SOLIDWORKS ID, arba užregistruoti visus serijinius numerius savo paskyroje pasirinkus „Register my products“.

4. Nuolaidos kodas turi būti naudojamas kartu su egzaminų ID kodais (žemiau). Nuolaida suteikiama CSWA ar CSWP egzaminams taip pat vienam papildomam „CSWP Advanced“ egzaminui. Nuolaidos kodą ir egzamino ID siųsti numeriu +1 617-795-3131.

Egzaminų ID:

 • CSWA:CSWA
 • CSWP:CSWP
 • Drawing Tools: DT
 • Mold Tools: MT
 • Sheet Metal: SM
 • Surfacing: SU
 • Welment:WD
 • Additive Manufacturing: AM

Pavyzdys: Vartotojas nori laikyti CSWA ir „Advanced – Drawing Tools“ egzaminus ir gavo nuolaidos kodą tokį kaip 3 punkte. Jis turi siųsti SMS numeriu (+1 617-795-3131) su tekstu „gxspd4njn cswa dt“ (be kabučių).

e4

5. Gausite SMS žinutę su pageidautų egzaminų kodais. Šie kodai galioja 180 d. todėl būtinai juos panaudokite iki SMS žinutėje nurodytos datos.

e5

6. Esate pasiruošę laikyti egzaminą.

Egzamino laikymas „Virtual Tester“ programoje.

 1. Prieš pradėdami egzaminą, paleiskite SOLIDWORKS programą savo kompiuteryje.
 2. Parsisiųskite ir išsaugokite egzaminavimo programą iš čia: http://tangix.cachefly.net/Tangix_TesterPRO_Client.exe
 3. Paleiskite parsisiųstą egzaminavimo programą.
 4. Jei jau turite „VirtualTester“ paskyrą, prisijunkite su savo elektroniniu paštu ir slaptažodžiu. Jei paskyros neturite – susikurkite užpildydami asmeniniu duomenų formą.
e6

5. Prisijungę, sekančiame lange įveskite egzamino kodą gautą SMS žinute.

e7

6. Spauskite „Submit“ egzaminui pradėti. Sėkmės.