Kaip užsiregistruoti SOLIDWORKS sertifikavimosi egzaminams ir gauti 100% nuolaidos kodus?

DS SOLIDWORKS suteikia galimybę laikyti egzaminus, patikrinti savo žinias ir gauti tarptautinius DS SOLIDWORKS sertifikatus. Vartotojai, turintys aktyvų SOLIDWORKS techninį palaikymą, o taip pat ir studentai, egzaminus gali laikyti nemokamai.

Žemiau pateikiame instrukciją, kaip gauti 100% nuolaidos kodą SOLIDWORKS sertifikavimosi egzaminams.

Akademiniai vartotojai turi kreiptis į savo mokymo įstaigą.

Šiuose puslapiuose rasite registravimosi instrukcijas anglų kalba:

 1. Certification Offers for Subscription Service Customers
 2. Video instrukcija: Free Exams for Subscription Customers

PASTABA: Šie puslapiai reikalauja prisijungimo su SOLIDWORKS ID paskyra. Plačiau apie tai, kaip susikurti ir susitvarkyti savo SOLIDWORKS ID paskyrą, skaitykite čia: Kaip susikurti SOLIDWORKS ID / Customer Portal paskyrą? 

3DEXPERIENCE® Certification Center registracija ir nuolaidos kodų gavimas

1. Įsitikinkite, kad turite SOLIDWORKS ID paskyrą, susietą su bent vienu SOLIDWORKS produktu, turinčiu aktyvų techninį palaikymą.

2. Prisijunkite prie 3DEXPERIENCE® Certification Center. Jeigu neturite paskyros, sukurkite ją, spausdami Create Account:

3DEXPERIENCE Certification Center login

Ši paskyra nėra susieta su SOLIDWORKS ID paskyra. Keičiant darbovietę, dirbant su kitais Dassault Systemes produktais, keisis jūsų SOLIDWORKS ID, CATIA ID ir kitos paskyros, susietos su programinės įrangos licencijomis. 3DEXPERIENCE® Certification Center (VirtualTester ID) ir joje esantys sertifikatai yra jums priklausanti paskyra.

3. Pasirinkite Subscription Offer ir tolesniame žingsnyje - Start here:

3DEXPERIENCE Certification Center Subscription Offer

4. Prisijunkite prie savo paskyros naudodami SOLIDWORKS ID, ir įsitikinkite, kad įmonėje naudojate SOLIDWORKS licencijas su aktyvia Subscription Service prenumerata:

3DEXPERIENCE Certification Center SOLIDWORKS ID5. Pasirinkite egzaminus, kuriuos norite laikyti, ir spauskite Redeem:3DEXPERIENCE Certification Center egzaminu pasirinkimas

6. Jeigu neišnaudojote nuolaidos kodų ir jūsų SOLIDWORKS Subscription Service techninio palaikymo prenumerata yra aktyvi, gausite pranešimą "Success". Jums tereikės paspausti mygtuką Show:

3DEXPERIENCE Certification Center Show

Dabar būsite sugrąžinti į prieš tai buvusį puslapį, kuriame rasite norimų laikyti egzaminų kodus (Event ID / Voucher) ir galėsite pasinaudoti 100% nuolaida:3DEXPERIENCE Certification Center nuolaidu kodai

7. Išsaugokite šią informaciją.

 • SOLIDWORKS ID, bei VirtualTester ID (3DEXPERIENCE® Certification Center) yra dvi atskiros paskyros. Jeigu keičiate darbovietę, kur ir toliau tęsiate darbus su SOLIDWORKS, turėsite susikurti naują SOLIDWORKS ID paskyrą ir susieti ją su naujoje darbovietėje esamais SOLIDWORKS produktais. VirtualTester ID paskyra nesikeičia, lieka tokia pati, su jau jūsų išlaikytais sertifikatais.
 • Jeigu darbovietėje naudojama tinklinė SOLIDWORKS licencija, galite gauti tiek nuolaidos kodų, kiek darbovietėje yra SOLIDWORKS tinklinių licencijų, įskaitant SOLIDWORKS Electrical, Inspection, Composer, SOLIDWORKS PCB ir pan. Kiekvienas vartotojas privalo turėti nuosavą SOLIDWORKS ID paskyrą ir ją susieti su darbovietėje esančiu SOLIDWORKS produktu.
 • Tinklinių licencijų vartotojams rekomenduojame tvarkyti įmonės SOLIDWORKS ID paskyras, naudojant SOLIDWORKS Admin Portal.
 • Egzaminų kodai galioja 180 dienų nuo įsigijimo pradžios, todėl egzaminams registruokitės tik tada, kai esate pasirengę juos laikyti.
 • Įvedus egzamino kodą į egzaminavimo programą (VirtualTester), egzaminas pradedamas iš karto ir negali būti atidėtas vėlesniam laikui.
 • SOLIDWORKS sertifikavimosi programa suteikia kiekvienai SOLIDWORKS licencijai (esant aktyviam techniniam palaikymui), po vieną 100% nuolaidos kodą 👍 vienam baziniam (CWSA, CWSP), vienam specializuotam (Weldment, SheetMetal, Simulation ir t.t.), vienam išplėstiniam (CSWE) egzaminui į pusmetį.  Pusmečiai suskaidomi į tokius periodus: 1 pusmetis: nuo Sausio 1 d. iki Birželio 30 d., 2 pusmetis: nuo Liepos 1 d. iki Gruodžio 31 d.
 • Nuolaidų kodą galite perduoti savo kolegai, kuris dirba toje pačioje darbovietėje. Jūsų kolega turi turėti savo SOLIDWORKS ID paskyrą, susietą su jūsų įmonėje esančiu SOLIDWORKS produktu.
 • Nuolaidų kodai negali būti per parduodami ar dovanojami kitiems asmenims, dirbantiems kitose įmonėse. Nesilaikant šių taisyklių jūsų paskyra bus užblokuota, gauti sertifikatai - anuliuoti.

  Egzamino laikymas

  1. Prieš pradėdami egzaminą, paleiskite SOLIDWORKS programą savo kompiuteryje.
  2. Prisijunkite prie 3DEXPERIENCE® Certification Center naudodamiesi savo 3DEXPERIENCE® Certification Center (VirtualTester ID) paskyra.
  3. Parsisiųskite ir išsaugokite egzaminavimo programą: 3DEXPERIENCE Certification Center TesterPRO
  4. Paleiskite parsisiųstą egzaminavimo programą ir užsiregistruokite naudodamiesi savo 3DEXPERIENCE® Certification Center (VirtualTester ID) paskyra: 3DEXPERIENCE Certification Center TesterPRO login
  5. Pasirinkite reikiamą Dassault Systemes logotipą: 3DEXPERIENCE Certification Center TesterPRO brand
  6. Tolesniame lange įveskite norimo laikyti egzamino kodą (Event ID / Voucher) ir spauskite Submit
  e7

  Sėkmės! 😀

  Jei kyla sunkumų, ar turite klausimų, kreipkitės į mus.