Išplėstinis SOLIDWORKS Simulation mokymo kursas: konstrukcijų analizė nuo dinaminių apkrovų poveikio

Angliškas kurso pavadinimas: SOLIDWORKS Simulation Premium: Dynamics

Trumpas kursų aprašymas: šis kursas skirtas SOLIDWORKS vartotojų kompetencijos kėlimui dirbant su SOLIDWORKS Simulation Premium: Dynamics plėtiniu. Šio kurso metu mokoma, kaip yra atliekama dinaminė analizė, tyrinėjama priklausomybė tarp jėgos apkrovos laiko momento ir judesio piko, atliekama harmoninė ir atsitiktinės vibracijos analizės.

Mokymų dėstymo planas yra sudarytas remiantis SOLIDWORKS Simulation Premium Dynamics mokymų vadovėlio pagrindu (anglų k.). Todėl išklausius šį mokymo kursą, mokymų dalyviui tampa aiški darbo su SOLIDWORKS filosofija ir rūpimus klausimus jis gali lengviau išsiaiškinti pats savarankiškai arba su mūsų dėstytojų pagalba. Mokymui skirtas laikas yra teorijos ir praktinių pavyzdžių nagrinėjimas. Mokymai vyksta specialiai tam įrengtoje mokymų klasėje, kurioje kiekvienas mokymų dalyvis mokosi dirbti su naujausia programinės įrangos versija.

Registracija į mokymus: užpildykite šią formą ir mes su Jumis susisieksime.

Mokymų trukmė - 2 dienos/16 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. Vamzdžio virpesių analizė. Statinė, dažnių ir dinaminės apkrovos analizės. Įvairūs dinaminės apkrovos tipai. - 3 akad.val.

II. Jėgų perdavimo kritimo metu (pereinamojo šoko) analizė pagal MILS-STD-810G standartą. Masės ir slopinimo koeficientų nustatymas ir pagrindiniai analizės įrankiai. - 2,5 akad.val.

III. Harmoninė analizė. Harmoninės analizės pagrindai. Harmoninės mazgo analizės atlikimas ir pagrindiniai nustatymai. - 2 akad.val.

IV. Atsako spektro (Response Spectrum) analizė. Analizės eiga ir pagrindiniai nustatymai. - 2 akad.val.

V. Atsitiktinių vibracijų analizė pagal MIL-STD-810G standartą. Masės paskirstymo ir apkrovos tipo nustatymai. Analizės įrankiai, rezultatų peržiūra ir interpretavimas. - 2,5 akad.val.

VI. Nuovargio analizė esant atsitiktinei vibracijai. S-N kreivės ir analizės nustatymai. - 2 akad.val.

VII. Netiesinė dinaminė analizė. Tiesinės ir netiesinės analizių palyginimas ir pagrindiniai skirtumai. - 2 akad.val.

Mokymui skirtas laikas yra teorijos ir praktinių pavyzdžių nagrinėjimas. Mokymai vyksta specialiai tam įrengtoje mokymų klasėje, adresas: UAB „IN RE“, Lukiškių g.3, VI aukštas, Vilniuje. Kiekvienas dalyvis mokosi prie PC, kuriame įdiegta naujausia programinės įrangos SOLIDWORKS versija.

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus, bus įgijęs: papildomų žinių apie SOLIDWORKS programinio paketo pritaikymą dinaminės, linijinės analizės uždaviniams spręsti. Išklausęs šį kursą, mokymų dalyvis galės savarankiškai atlikti harmoninę ir atsitiktinės vibracijos analizę, gebės įvertinti medžiagos nuovargio galimybę, susipažins su netiesine dinamika.

UAB “IN RE” oficialus SOLIDWORKS mokymų centras Lietuvoje, kuris teikia plataus profilio kokybiškus SOLIDWORKS mokymus. Tik pas mus gausite mokymus pagal 35-ias skirtingas SOLIDWORKS mokymų programas pradedantiesiems ir pažengusiems. Tik pas mus rengiamus mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systemes. Tik pas mus Jums bus išduotas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro SOLIDWORKS Simulation Premium: Dynamics kurso baigimo sertifikatas.

Jeigu Jus domina šie mokymai, prašome: užpildyti šią formą, ir mes artimiausiu metu su Jumis susisieksime ir pateiksime visą informaciją.