Išplėstinis SOLIDWORKS Simulation mokymo kursas: konstrukcijų analizė nuo dinaminių apkrovų poveikio

Angliškas kurso pavadinimas: SOLIDWORKS Simulation Premium: Dynamics

Trumpas kursų aprašymas: šis kursas skirtas SOLIDWORKS vartotojų kompetencijos kėlimui dirbant su SOLIDWORKS Simulation Premium: Dynamics plėtiniu. Šio kurso metu mokoma, kaip yra atliekama dinaminė analizė, tyrinėjama priklausomybė tarp jėgos apkrovos laiko momento ir judesio piko, atliekama harmoninė ir atsitiktinės vibracijos analizės.

Mokymų planas: sudarytas remiantis SOLIDWORKS Simulation Premium: Dynamics mokymų vadovėlio turinio pagrindu. Mokymų metu suteikiamos teorinės žinios, taip pat daug dėmesio skiriama praktiniams užsiėmimas, sprendžiami pavyzdžiai. 

Registracija į mokymus - užpildykite šią formą ir mes su Jumis susisieksime.

Reikalavimai dalyviui - reikalingos bazinės SOLIDWORKS Simulation žinios (SOLIDWORKS Simulation mokymo kursas) arba SOLIDWORKS bazinės žinios  (SOLIDWORKS Essentials mokymo kursas) apie baigtinius elementus ir pagrindinius mechaninius principus.  

Mokomoji literatūra - SOLIDWORKS Simulation Premium: Dynamics (angl.k.) po mokymų lieka dalyviui.

Mokymų kalbos - lietuvių k. anglų k. ir rusų k.

Mokymų trukmė - 2 dienos/16 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. Vamzdžio virpesių analizė. Statinė, dažnių ir dinaminės apkrovos analizės. Įvairūs dinaminės apkrovos tipai - 3 akad.val.

II. Jėgų perdavimo kritimo metu (pereinamojo šoko) analizė pagal MILS-STD-810G standartą. Masės ir slopinimo koeficientų nustatymas ir pagrindiniai analizės įrankiai - 2,5 akad.val.

III. Harmoninė analizė. Harmoninės analizės pagrindai. Harmoninės mazgo analizės atlikimas ir pagrindiniai nustatymai - 2 akad.val.

IV. Atsako spektro (Response Spectrum) analizė. Analizės eiga ir pagrindiniai nustatymai - 2 akad.val.

V. Atsitiktinių vibracijų analizė pagal MIL-STD-810G standartą. Masės paskirstymo ir apkrovos tipo nustatymai. Analizės įrankiai, rezultatų peržiūra ir interpretavimas - 2,5 akad.val.

VI. Nuovargio analizė esant atsitiktinei vibracijai. S-N kreivės ir analizės nustatymai - 2 akad.val.

VII. Netiesinė dinaminė analizė. Tiesinės ir netiesinės analizių palyginimas ir pagrindiniai skirtumai - 2 akad.val.

Įgytos žinios: apie SOLIDWORKS programinio paketo pritaikymą dinaminės, linijinės analizės uždaviniams spręsti. Išklausęs šį kursą, mokymų dalyvis galės savarankiškai atlikti harmoninę ir atsitiktinės vibracijos analizę, gebės įvertinti medžiagos nuovargio galimybę, susipažins su netiesine dinamika.

Išduodamas pasiekimų sertifikatas - SOLIDWORKS Simulation Premium: Dynamicsl course certificate.