Bazinis SOLIDWORKS Simulation mokymo kursas: konstrukcijų statinė stiprumo analizė

Angliškas kurso pavadinimas: SOLIDWORKS Simulation

Trumpas kursų aprašymas: tai yra bazinis SOLIDWORKS Simulation mokymo kursas, skirtas statinei stipruminei analizei. Mokymu metu yra nagrinėjama – objektų skaidymas į baigtinius elementus ir tinkamo skaidymo tinklelio pasirinkimas, sistemos kontaktinių ir konstrukcijų statinių stipruminių uždavinių sprendimas baigtinių elementų metodu.

Mokymų dėstymo planas yra sudarytas vadovaujantis SOLIDWORKS Simulation mokymų vadovėlio pagrindu (anglų k.). Išklausius SOLIDWORKSSimulation mokymo kursą dalyviui tampa aiški darbo su SOLIDWORKS filosofija ir rūpimus klausimus jis gali lengviau išsiaiškinti pats savarankiškai arba su mūsų dėstytojų pagalba. Po mokymų SOLIDWORKS Simulation vadovėlis (JAV (anglų k.)) lieka mokymų dalyviui.

Registracija į mokymus: užpildykite šią formą ir mes su Jumis susisieksime.

Mokymų trukmė - 3 dienos/24 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. Modelio parengimas skaičiavimui ir analizės etapai: pagrindiniai nustatymai, rezultatų peržiūros ir vertinimo būdai. -2 akad.val.

II. Baigtinių elementų tinklelio nustatymai, įtempių koncentracijų nustatymas ir kraštinės sąlygos. - 2 akad.val.

III. Keleto detalių sąlyčio analizė. Įvairios kontaktų rūšys, jų aprašymas ir pavyzdžių nagrinėjimas - 2,5 akad.val.

IV. Simetriškų sistemų analizė; besiplečiančio (angl. Shrink Fit) sujungimo analizė. - 1 akad.val.

V.Detalių tarpusavio jungčių stipruminė analizė – apkrovos, jų rūšys. Jungiamųjų detalių stiprumo vertinimas.Įvairių pavyzdžių nagrinėjimas. - 2 akad.val.

VI. Baigtinių elementų tinklelio parinkimas skaičiavimui. Tinklelio nustatymai priklausomai nuo apkrovos ir detalių tarpusavio kontakto. - 1,5 akad.val.

VII. Plonasienių detalių stipruminiai skaičiavimai – palyginimas su pilnavidurėmis detalėmis, skaičiavimo parametrų parinkimas. - 1,5 akad.val.

VIII. Sistemų, susidedančių iš pilnavidurių ir plonasienių elementų, analizė. Modelio paruošimas skaičiavimui, medžiagų nustatymaiir mechaniniai parametrai, kontakto sukūrimas. -2,5 akad.val.

IX. Strypinių konstrukcijų skaičiavimas. Konstrukcijos parengimas analizei, strypų tarpusavio kontaktų aprašymas, rezultatų analizė – sukimo momento, deformacijos ir įtempių diagramos.. -1,5 akad.val.

X. Skirtingų tipų tinklelių naudojimas skaičiuojamame modelyje. -1,5 akad.val.

XI. Automatizuotas objekto geometrijos optimizavimas, remiantis baigtinių elementų analizės rezultatais. -2 akad.val.

XII. Terminės deformacijos analizė – medžiagų nustatymas ir rezultatų peržiūra. Modelio išsaugojimas deformuotame būvyje. -2 akad.val.

XIII. Baigtinių elementų tinklelio skaidymo metodai ir jų palyginimas. H ir P tipo tinkleliai. -1 akad.val.

XIV. Didelių poslinkių analizė baigtinių elementų metodu. Linijinės ir nelinijinės apkrovų analizės. -1 akad.val.

Mokymui skirtas laikas yra teorijos ir praktinių pavyzdžių nagrinėjimas. Mokymai vyksta specialiai tam įrengtoje mokymų klasėje, adresas: UAB „IN RE“, Lukiškių g.3, VI aukštas, Vilniuje. Kiekvienas dalyvis mokosi prie PC, kuriame įdiegta naujausia programinės įrangos SOLIDWORKS versija.

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus, bus įgijęs svarbių žinių apie baigtinių elementų skaičiavimo metodą ir analizių atlikimą SOLIDWORKS aplinkoje. Baigęs šį kursą, mokymų dalyvis gebės: savarankiškai skaičiuoti kontaktinius, statinius ir terminius uždavinius, aprašyti detalių tarpusavio kontaktus, skaičiuoti detalių tarpusavio sujungimų stiprumą ir pan. Kursas skirtas detalių ir surinkimų skaičiuojamųjų modelių paruošimui, analizei ir rezultatų vertinimui.

UAB “IN RE” oficialus SOLIDWORKS mokymų centras Lietuvoje, kuris teikia plataus profilio kokybiškus SOLIDWORKS mokymus. Tik pas mus gausite mokymus pagal 35-ias skirtingas SOLIDWORKS mokymų programas pradedantiesiems ir pažengusiems. Tik pas mus rengiamus mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systemes. Tik pas mus Jums bus išduotas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro SOLIDWORKS Simulation kurso baigimo sertifikatas.

Jeigu Jus domina šie mokymai, prašome: užpildyti šią formą, ir mes artimiausiu metu su Jumis susisieksime ir pateiksime visą informaciją.