SOLIDWORKS tinklinės licencijos grąžinimo į serverį laiko nustatymas

SOLIDWORKS licencijų serverio Options failas leidžia nustatyti automatinio licencijų grąžinimo į serverį laiką, paskirstyti licencijas skirtingoms vartotojų grupėms bei valdyti kitus tinklinių licencijų nustatymus

Žemiau pateiktoje instrukcijoje pateikiamas Options failo konfigūravimas SOLIDWORKS SolidNetWorks License Manager programoje:

SOLIDWORKS SolidNetWorks License Manager programoje atidarykite Server Administration skiltį ir pasirinkite Modify:

Modify

2. Pasirenkame Activate/Reactivate ir spauskite Next:

Activate Reactivate

3. Pažymime langelį Options File ir spaudžiame mygtuką Edit:

Options_File

4. Jeigu sw_d.opt failas neegzistuoja – bus parodytas pranešimas (kaip parodyta žemiau), kur reikės pasirinkti Yes, kad šis failas būtų sukurtas:

Notepad-1

5. Atsidarius tuščiam sw_d.opt tekstiniam failui, įrašome reikiamus tinklinių licencijų nustatymus.

Pavyzdžiai:

TIMEOUT cae_cwstd 3600 - po valandos, jeigu programa nebuvo naudojama, SOLIDWORKS Simulation Standard licencija iš vartotojo yra grąžinama atgal į serverį.

TIMEOUTALL 900 - po 15 minučių pasyvumo visos licencijos yra grąžinamos į serverį.

GROUP Projektuotojai Tomas Simas Tadas - sukuriama grupė pavadinimu Projektuotojai, kurios nariai yra Windows vartotojų vardai: Tomas, Simas, Tadas.

GROUP Simulation Justas Rimas Ugnius - sukuriama grupė pavadinimu Simulation, kurios nariai yra Windows vartotojų vardai: Justas, Rimas, Ugnius.

EXCLUDE swofficepremium GROUP Simulation - visi Simulation grupės nariai, šiuo atveju: Justas, Rimas ir Ugnius, negalės naudoti SOLIDWORKS Premium licencijų.

RESERVE [kiekis] cae-cwadvpro GROUP Simulation - jeigu nėra nurodomas parametras [kiekis], tai visos SOLIDWORKS Simulation Premium licencjios yra rezervuojamos Simulation grupės nariams.

sw_d.opt faile įrašai atrodytų taip:

sw_d

Įsitikinę, kad įrašai faile yra teisingi, išsaugome jį ir uždarome. Pastebėtina, kad trumpiausias pasyvumo (TIMEOUT komandos) laiko tarpas yra 900 sekundžių (15 minučių). Vietoj bet kokio mažesnio skaičiaus už 900 sekundžių vis tiek automatiškai bus naudojama numatytoji 900 sekundžių trukmė.

Svarbiausi naudojami raktažodžiai:

Raktazodziai

Pilną sąrašą raktažodžių galima rasti 13-ajame nuorodos skyriuje.

Žemiau pateikiamas produktų ir su jais susietų atitinkamų funkcijų, naudojamų parinkčių faile, pavadinimų sąrašas:

3D CAD

 

Simulation

 

PDM

 

Technical Communication

 

Electrical

6. Įsitikinę, kad nurodyta serverio informacija yra tiksli, spaudžiame Next:

Next

7. Aktyvuokite visas savo licencijas. Pasirinkite Select All ir visi SOLIDWORKS produktai bus pažymėti. Tada spauskite Next:

Select All

8. Norėdami baigti aktyvavimo procesą spauskite Finish:

Finish