Kaip pagreitinti vizualizacijų ir animacijų kūrimą su SOLIDWORKS Visualize?

SOLIDWORKS Visualize Boost leidžia greičiau kurti aukštos raiškos/kokybės foto-realistinius vaizdus ir animacijas apjungiant tinke esančius kompiuterius į masyvą (cluster).

Pagrindinės SOLIDWORKS Visualize Boost galimybės:

  • Pagreitintas paveiksliukų ir animacijų generavimas: SOLIDWORKS Visualize Boost leidžia sukelti generavimo darbus į užduočių eilę (Render Queue), ir nukelti darbą nuo lokalaus kompiuterio. Jo pagalba galima išnaudoti nuotolinių kompiuterių procesorius bei vaizdo plokštes.
  • Kompiuterių apjungimas į masyvą. Instaliavus Visualize Boost į kelis kompiuterius, jų resursai bus apjungti ir dinamiškai naudojami visuose generavimo darbuose, nesvarbu iš kurio kompiuterio jie bus sukuriami.
  • Kompiuterių masyvo valdymas. Naudodamiesi per naršyklę pasiekiamu valdymo pultu, galėsite valdyti ir skirstyti kompiuterių masyvo resursus.
  • PowerBoost - interaktyvi fotorealistinė greitoji peržiūra. Ši vizualizacijos pramonėje unikali funkcija leidžia išnaudoti lokalų įmonės kompiuterių masyvą, arba NVIDIA Quadro® VCA ne tik galutiniam generavimui, bet ir greitajai peržiūrai, kas leidžia geriau ir greičiau numatyti galutinį rezultatą, ir taip išvengti iššvaistyto laiko. Ši funkcija palaiko netgi tokius sudėtingus skaičiavimus, kaip spindulio sekimo algoritmas.

 

Taip pat skaitykite:

Jei kyla sunkumų, ar turite klausimų, kreipkitės į mus.