Kuo skiriasi SOLIDWORKS Visualize Standard ir SOLIDWORKS Visualize Professional funkcionalumas?

SOLIDWORKS Visualize Standard ir SOLIDWORKS Visualize Professional sprendimų palyginimas

SOLIDWORKS Visualize konfigūracijos
Aprašymas SOLIDWORKS Visualize Standard SOLIDWORKS Visualize Professional  
Vaizdo plokšte (GPU) pagreitintas generavimas ✔️ ✔️  

SOLIDWORKS Visualize gali išnaudoti tiek lokalaus, tiek nuotolinio kompiuterio vaizdo plokštę, taip daug pagreitinant vaizdų generavimą, lyginant su to atlikimu procesoriaus (CPU) pagalba.

SOLIDWORKS Visualize leidžia išnaudoti vaizdo plokštę su bet kokia technika, įskaitant ir ne itin galingus nešiojamus kompiuterius, naudodama Fast Render režimą.

Programa yra nuolat tobulinama, ir išnaudoja naujausias technologijas, tokias kaip NVIDIA Quadro® VCA, leidžiančias dar smarkiau paspartinti grafinius skaičiavimus.

 

Hibridinis (CPU ir GPU) režimas

✔️ ✔️  

SOLIDWORKS Visualize gali naudoti CPU ir GPU vienu metu (hibridinis režimas), nepriklausomai ar šie yra lokaliame ar nuotoliniame kompiuteryje, kas leidžia maksimaliai išnaudoti turimus techninius resursus, ypatingai su silpnesniais kompiuteriais.

Spindulio sekimo algoritmas ✔️ ✔️  

Išnaudodamas NVIDIA’s Iray® spindulio sekimo algoritmą, SOLIDWORKS visualize įgalina daug tikroviškesnį CAD modelio paveikslėlių generavimą. Ši technologija pagerina trimatės geometrijos, tekstūrų bei apšvietimo tarpusavio veikimą, ir leidžia daug lengviau sukurti fotorealistinius paveikslėlius.

 
Intuityvi vartotojo aplinka ✔️ ✔️  

SOLIDWORKS Visualize leidžia dirbti tarsi foto studijoje, sukinėjant kamerą aplink gaminį, ir "fotografuojant" jį iš reikiamų kampų.

Vartotojo sąsaja (UI) turi integruotą greitąją peržiūrą (Prieview), bei labai aiškiai struktūruotą medžiagų biblioteką. Darbo aplinka yra optimizuota vartotojui, neturinčiam daug laiko mokytis naują įrankį. Be to, yra supaprastintas režimas (Easy Mode), skirtas tiems, kurie neturi visiškai jokios patirties su 3D vizualizavimu. Patyrusiems vartotojams yra palikta galimybė individualizuoti darbo aplinką pagal poreikius.

 
CAD ir grafinių failų palaikymas ✔️ ✔️  

SOLIDWORKS Visualize gali importuoti virš 25 skirtingų failų formatų, įskaitant neutraliuosius formatus - IGES, STEP, OBJ, ir t.t. Sugeneruoti paveikslėliai gali būti eksportuojami JPG, BMP, PNG, TIFF, HDR arba PSD formatais. 

 
Automatinis atsinaujinimas pasikeitus CAD failams ✔️ ✔️  

Vizualizacijas galite pradėti kurti net kai gaminys dar nėra baigtas projektuoti - SOLIDWORKS Visualize leidžia užkrauti CAD failus iš naujo, ir modelis atsinaujins, o jau padaryto paruošiamojo darbo kartoti nereikės. Net ir tokie pakeitimai, kaip detalės perdažymas bus išlaikyti naujame gaminio variante. Jei failo pavadinimas ar vieta pasikeis, jūs galėsite tą ryšį lengvai atstatyti.

 
Paviršių/detalių skaldymas ✔️ ✔️  

SOLIDWORKS Visualize leidžia atskirti detales, paviršius, plokštumas bei kitą geometriją, kad galėtumėte selektyviai priskirti medžiagas ar tekstūras norimose vietose, tad to nereikės daryti originalioje CAD programoje.

 
Interaktyvus ryškumo gylis ✔️ ✔️  

Išnaudodami ryškumo gylio nustatymą, galėsite padaryti savo vizualizacijas dar tikroviškesnėmis. Ši funkcija leidžia interaktyviai pasirinkti fokuso tašką, pažymint jį modelyje, ir tada nureguliuoti norimą "išplaukimą". Galima netgi nustatyti foto kameros parametrus, tokius kaip diafragma bei F-Stop.

 

Vizualinio triukšmo pašalinimas su AI pagalba

✔️ ✔️  

SOLIDWORKS Visualize leidžia išnaudoti AI algoritmą, pašalinantį vizualinį triukšmą sava nuožiūra vienos varnelės pažymėjimu. Tai leidžia sumažinti vizualizacijų generavimo trukmę iki 10 kartų.

 

Pažangių medžiagų palaikymas su NVIDIA MDL ir PBR technologijomis

✔️ ✔️  

SOLIDWORKS Visualize leidžia importuoti su skeneriu skaitmenizuotas medžiagas MDL arba PBR tipais. Taipogi, prieiga prie internetinės medžiagų ir tekstūrų bibliotekos leis greitai ir lengvai susikomplektuoti dažniausiai reikalingus elementus.

 
Priklijuojami paveikslėliai (Decals) ✔️ ✔️  

Logotipai bei kiti grafiniai elementai gali būti greitai sukuriami pačiame SOLIDWORKS Visualize. Visi SOLIDWORKS CAD naudojami išplanavimo tipai (mapping) yra palaikomi ir čia, tačiau jų valdymas yra dar lankstesnis, ir suteikia vartotojui daugiau kontrolės.

Individualizuojami greitieji klavišai

✔️ ✔️  

Kaip ir SOLIDWORKS CAD, SOLIDWORKS Visualize leidžia priskirti klaviatūros greituosius klavišus bei jų kombinacijas dažniausiai naudojamoms komandoms, bei vėliau perkelti juos į kitą kompiuterį.

 
Automatinis duomenų atstatymas ✔️ ✔️  

Jeigu darbas nutrūksta dėl programos ar kompiuterio sutrikimo, kitą kartą paleisdami programą galėsite atstatyti neišsaugotą darbą. SOLIDWORKS Visualize leidžia parinkti automatinio išsaugojimo intervalą bei direktoriją.

XR eksportavimas  AR/VR peržiūrai ✔️ ✔️  

SOLIDWORKS Visualize leidžia lengvai išeksportuoti jūsų projektus .glb bei .gITF formatais, kad galėtumėte juos peržiūrėti papildytos arba virtualios realybės akiniais. 

Easily export your Visualize projects to a new file format (.glb & .glTF) for use in immersive downstream Augmented Reality and Virtual Reality experiences.

 
Aukštos rezoliucijos (4K ir daugiau) monitorių palaikymas ✔️ ✔️  
Pilnai išnaudojami aukštos raiškos monitoriai ne tik kokybiškesnei vaizdų peržiūrai, bet ir optimalesniam vartotojo aplinkos elementų išdėliojimui.  
Integracija su SOLIDWORKS PDM ✔️ ✔️  

Jeigu turite instaliuotą SOLIDWORKS PDM, galėsite SOLIDWORKS Visualize aplinkoje pasinaudoti PDM meniu, ir pasiekti savo saugyklą, bei peržiūrėti detalesnę Visualize failų informaciją.

 
SOLIDWORKS animacijų bei Motion Studies importavimas   ✔️  

Visualize įskiepis į SOLIDWORKS CAD leis panaudoti susikurtas animacijas bei Motion Studies simuliacijas, naudojantis SOLIDWORKS Visualize Professional. Įskiepio pagalba išlaikoma gyva jungtis tarp abiejų programų leis atnaujinti animacijas, ir iškart pamatyti tuos pasikeitimus per Visualize.

 
Pilnaverčiai animacijos įrankiai   ✔️  

SOLIDWORKS Visualize Professional suteikia daug platesnius animacijos įrankius: leidžiama kurti ir panaudoti anksčiau sukurtus išsprogdintus vaizdus, animuoti detalių permatomumą bei kameros judesius, ir kurti daug realistiškesnes vizualizacijas net ir patiems sudėtingiausiems projektams.

Animacijos trajektorijų peržiūra   ✔️  

Ši unikali Visualize Professional funkcija atvaizduoja kameros bei detalių judėjimo trajektorijas animacijos metu, 3D peržiūros lange piešdama spalvotą juostą, spalvomis atvaizduodama objektų judėjimo greičio kaitą, bei rodo kadrų vietas, taip padedant vartotojui lengviau padaryti reikiamus pakeitimus.

Visualize Boost palaikymas   ✔️  

Visualize Boost yra naujas įskiepis, skirtas Visualize Professional, kuris leidžia labai reikšmingai pagreitinti visas vaizdų generavimo operacijas. Taipogi, jis leidžia keliems vartotojams priduoti paruoštus vaizdų generavimus į užduočių eilę (panašiai kaip spausdintuvo užduočių eilė), kas leidžia toliau dirbti su Visualize, CAD ar kitomis programomis, laukiant kol generavimas bus baigtas.

 
Paveiksliukų generavimas nuotoliniais resursais (PowerBoost)   ✔️  

Naujasis Visualize Professional generavimo režimas - PowerBoost leidžia pajungti išorines vaizdo plokštes ar nuotolinio kompiuterio resursus ne tik galutiniam paveiksliukų generavimui, bet ir greitąjai peržiūrai. Šis režimas leis išnaudoti daug daugiau resursų, negu įmanoma sutalpinti į vieną kompiuterį.

Turinio generavimas peržiūrai naršyklėse

  ✔️  

SOLIDWORKS Visualize Professional leidžia sukurti interaktyvų turinį kėlimui į jūsų svetainę, kas leis jūsų potencialiems klientams daug aiškiau ir smagiau apžiūrėti jūsų gaminius. Galima sukurti tiek interaktyvius 360° sukamus modelius, tiek vartomus bet kokia ašimi.

Individualizuojami foto kameros filtrai

  ✔️  

SOLIDWORKS Visualize Professional leidžia atlikti papildomą paveikslėlių apdorojimą (post-processing) - pareguliuoti šviesumą, kontrastą, spalvų balansą bei tuzinus kitų nustatymų, tad jums nebereikės naudoti papildomų tam skirtų programų. Taipogi, šiuos nustatymus galima animuoti.

Integruota užduočių eilė   ✔️  

Ši funkcija leidžia statyti paruoštus generavimus į užduočių eilę, ir papildyti ją bet kuriuo metu, tad galėsite toliau tęsti paruošiamąjį darbą, arba palikti kompiuterį dirbti savarankiškai.

Konfigūracijos   ✔️  

Visualize Professional leidžia sukurti gaminio spalvų, gaminio variantų bei kitų parametrų konfigūracijas, bei lengvai persijungti nuo vienos prie kitos. Be to, galima sugeneruoti visų konfigūracijų paveiksliukus vienu mygtuku!

 

Didelio ploto apšvietimas bei tikslesnis šviesų reguliavimas

  ✔️  

Su SOLIDWORKS Visualize Professional galėsite greičiau generuoti sudėtingus paveikslėlius vidaus sąlygose, naudodamiesi naujaisiais ploto apšvietimo (Area Lights) įrankiais, veikiančiais ir greitąjame režime, kuris gali paspartinti generavimą iki 8 kartų. Taipogi, gerokai palengvintas šviesų reguliavimas - daug mažiau paspaudimų ir mikro kontrolės.

VR turinio generavimas   ✔️  

SOLIDWORKS Visualize Professional leidžia peržiūrėti foto-realistinius paveikslėlius bei animacijas 1:1 masteliu su VR akiniais. Vos keliais mygtuko paspaudimais bus parengtas VR turinys - tiek 360° stereo paveikslukai, tiek animacijos. Palaikomi HTC® Vive®, Oculus Rift™, Samsung® Gear VR, Google® Daydream, Google Cardboard™, bei daug kitų VR akinių.

Integruotas fizikos variklis   ✔️  

SOLIDWORKS Visualize Professional fizikos variklis leidžia sudaužti kelis objektus tarpusavyje, ir stebėti, kaip jie elgsis. Žemės drebėjimo įrankis pagelbės natūraliau išmėtyti objektus atsitiktine tvarka, ir sutaupys daugybę paruošiamojo darbo laiko.

 
Filmavimo automobilio simuliatorius   ✔️  

Ši funkcija leidžia sukurti dar natūralesnius paveikslėlius bei animacijas, simuliuojant kameros judėjimą filmavimo automobilyje, varomame integruoto fizikos variklio. Automobilis gali judėti numatyta trajektorija, būti valdomas klaviatūra arba žaidimų vairu. Galima reguliuoti pakabos kietumą, aukštį, padangų sukibimą, bei daugybę kitų parametrų. Važiavimo trajektoriją galima įrašyti, ir tada panaudoti animacijos generavime.

 
Priklijuojami video elementai   ✔️  

SOLIDWORKS Visualize Professional leidžia panaudoti video medžiagą ar paveikslėlių sekas, projektuojant jas ant modelio paviršių (pvz. kompiuterio ekrano, automobilio skydelio, lėktuvo monitoriaus ir t.t.). Ši funkcija yra lengvai kombinuojama su kameros judėjimu bei išsprogdinimo animacija.

 
IES šviesų profiliai   ✔️  

IES šviesų profilių pramonės standartų palaikymas, generuojant tikslų sieninės šviesos sklidimą.

 

Taip pat skaitykite:

Jei kyla sunkumų, ar turite klausimų, kreipkitės į mus.