SOLIDWORKS Visualize mokymo kursas: profesionalių vizualizacijų, video ir VR kūrimas marketingo reikmėms

Angliškas kurso pavadinimas: SOLIDWORKS Visualize

Trumpas kursų aprašymas: tai yra SOLIDWORKS Visualize mokymų kuras, kurio metu yra mokoma, kaip naudoti SOLIDWORKS vizualizavimo programinę įrangą, siekiant sukurti profesionalius, kokybiškus vaizdus, vaizdo įrašus ir virtualios realybės vaizdus bei panaudoti juos rinkodaros tikslais.

Mokymų dėstymo planas yra sudarytas remiantis SOLIDWORKS Visualize mokymų vadovėlio pagrindu (anglų k.). Todėl išklausius šį SOLIDWORKS Visualize mokymo kursą, dalyviui tampa aiški darbo su SOLIDWORKS Visualize filosofija ir rūpimus klausimus jis gali lengviau išsiaiškinti pats savarankiškai arba su mūsų dėstytojų pagalba. Po mokymų SOLIDWORKS Visualize vadovėlis (iš JAV (anglų k.)) lieka mokymų dalyviui.

Registracija į mokymus: užpildykite šią formą ir mes su Jumis susisieksime.

Mokymų trukmė - 2 dienos/16 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. SOLIDOWRKS CAD ir SOLIDWORKS Visualize integracija. CAD modelių apdorojimas Visualize aplinkoje; modelio atvaizdavimo nustatymai ir pagrindinės Visualize funkcijos. - 2 akad.val.

II. Atvaizdo nustatymai ir tekstūros. Atvaizdavimo parametrų koregavimas, sluoksnių sukūrimas ir kiti nustatymai. Medžiagos ir tekstūros suteikimas modeliui. Darbas su medžiagomis ir tekstūromis bei jų vaizdavimu galutiniame paveiksle. - 2 akad.val.

III. Paveiksliuko atvaizdavimas ant įvairių paviršių. Paveiksliuko uždėjimas ant modelio ir pagrindiniai redagavimo nustatymai. - 1 akad.val.

IV. Modelio atvaizdavimo kampo (kameros) parinkimas ir pagrindiniai nustatymai. Kameros valdymas ir pozicionavimas, filtrai ir atvaizdo nustatymai. - 2 akad.val.

V. Modelio vaizdavimo aplinkos ir apšvietimo parinkimas; pagrindiniai nustatymai. - 2 akad.val.

VI. Išplėstiniai nustatymai darbo našumą didinantys įrankiai – keleto vaizdų gavimas vienu metu, vaizdų generavimo eilės sudarymas ir kiti nustatymai. - 1 akad.val.

VII. Animacijos kūrimas. Pagrindiniai animacijos kūrimo įrankiai, modelio judėjimo kontroliavimas ir galutinio vaizdo gavimas. - 2 akad.val.

VIII. Kameros judėjimas animacijose – pozicionavimo ir judesio nustatymai. - 1 akad.val.

IX. Modelio aplinkos nustatymai animacijose. - 1 akad.val.

X. Duomenų išvesties nustatymai – interaktyvūs vaizdai; 360° vaizdai ir kt. - 1 akad.val.

XI. Simuliacijų animavimas naudojant SOLIDWORKS Visualize. Dinaminės, statinės, fizikinės simuliacijos ir jų animavimas. - 1 akad.val.

Mokymui skirtas laikasyra teorijos ir praktinių pavyzdžių nagrinėjimas. Mokymai vyksta specialiai tam įrengtoje mokymų klasėje, adresas: UAB „IN RE“, Lukiškių g.3, VI aukštas, Vilniuje. Kiekvienas dalyvis mokosi prie PC, kuriame įdiegta naujausia programinės įrangos SOLIDWORKS versija.

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus, bus įgijęs: žinių dirbant su SOLIDWORKS Visualize programine įranga, gebės savarankiškai kurti profesionalius ir kokybiškas modelio iliustracijas, animacijas ir virtualios realybės vaizdus bei panaudoti juos rinkodaros tikslais.

UAB “IN RE” oficialus SOLIDWORKS mokymų centras Lietuvoje, kuris teikia plataus profilio kokybiškus SOLIDWORKS mokymus. Tik pas mus gausite mokymus pagal 35-ias skirtingas SOLIDWORKS mokymų programas pradedantiesiems ir pažengusiems. Tik pas mus rengiamus mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systemes. Tik pas mus Jums bus išduotas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro SOLIDWORKS Visualize kurso baigimo sertifikatas.

Jeigu Jus domina šie mokymai, prašome: užpildyti šią formą, ir mes artimiausiu metu su Jumis susisieksime ir pateiksime visą informaciją.