SOLIDWORKS Visualize mokymo kursas: profesionalių vizualizacijų, video ir VR kūrimas marketingo reikmėms

Angliškas kurso pavadinimas: SOLIDWORKS Visualize

Trumpas kursų aprašymas: šio kurso metu yra mokoma, kaip naudoti SOLIDWORKS vizualizavimo programinę įrangą, siekiant sukurti profesionalius, kokybiškus vaizdus, vaizdo įrašus ir virtualios realybės vaizdus bei panaudoti juos rinkodaros tikslais.

Mokymų planas: sudarytas remiantis SOLIDWORKS Vizualize mokymų vadovėlio turinio pagrindu. Mokymų metu suteikiamos teorinės žinios, taip pat daug dėmesio skiriama praktiniams užsiėmimas, sprendžiami pavyzdžiai. 

Registracija į mokymus - užpildykite šią formą ir mes su Jumis susisieksime.

Reikalavimai dalyviui - reikalingos bazinės SOLIDWORKS žinios (SOLIDWORKS Essentials mokymo kursas) arba 3-6 mėn. darbo patirtis su programa SOLIDWORKS. 

Mokomoji literatūra - SOLIDWORKS Vizualize (angl.k.) po mokymų lieka dalyviui.

Mokymų kalbos - lietuvių k. anglų k. ir rusų k.

Mokymų trukmė - 2 dienos/16 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. SOLIDOWRKS CAD ir SOLIDWORKS Visualize integracija. CAD modelių apdorojimas Visualize aplinkoje; modelio atvaizdavimo nustatymai ir pagrindinės Visualize funkcijos - 2 akad.val.

II. Atvaizdo nustatymai ir tekstūros. Atvaizdavimo parametrų koregavimas, sluoksnių sukūrimas ir kiti nustatymai. Medžiagos ir tekstūros suteikimas modeliui. Darbas su medžiagomis ir tekstūromis bei jų vaizdavimu galutiniame paveiksle - 2 akad.val.

III. Paveiksliuko atvaizdavimas ant įvairių paviršių. Paveiksliuko uždėjimas ant modelio ir pagrindiniai redagavimo nustatymai - 1 akad.val.

IV. Modelio atvaizdavimo kampo (kameros) parinkimas ir pagrindiniai nustatymai. Kameros valdymas ir pozicionavimas, filtrai ir atvaizdo nustatymai - 2 akad.val.

V. Modelio vaizdavimo aplinkos ir apšvietimo parinkimas; pagrindiniai nustatymai - 2 akad.val.

VI. Išplėstiniai nustatymai darbo našumą didinantys įrankiai – keleto vaizdų gavimas vienu metu, vaizdų generavimo eilės sudarymas ir kiti nustatymai - 1 akad.val.

VII. Animacijos kūrimas. Pagrindiniai animacijos kūrimo įrankiai, modelio judėjimo kontroliavimas ir galutinio vaizdo gavimas - 2 akad.val.

VIII. Kameros judėjimas animacijose – pozicionavimo ir judesio nustatymai - 1 akad.val.

IX. Modelio aplinkos nustatymai animacijose - 1 akad.val.

X. Duomenų išvesties nustatymai – interaktyvūs vaizdai; 360° vaizdai ir kt. - 1 akad.val.

XI. Simuliacijų animavimas naudojant SOLIDWORKS Visualize. Dinaminės, statinės, fizikinės simuliacijos ir jų animavimas - 1 akad.val.

Įgytos žinios:  mokymų dalyvis gebės su SOLIDWORKS Vizualize programa kurti profesionalias ir kokybiškas modelio iliustracijas, animacijas ir virtualios realybės vaizdus bei panaudoti juos rinkodaros tikslais.

Išduodamas pasiekimų sertifikatas - SOLIDWORKS Visualize  course certificate.